Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiradore








    lásko, dej mi požužlat *14* *14* *14*
  • Přijde Semjon bukvič do hospody a ptá se číšníka: „Prosím vás mohl byste mi dát párátko?”
    Číšník mu dá párátko. Za chvíli přijde do hospody druhý bezdomovec a říká číšníkovi: „Prosím vás mohl byste mi dát párátko?”
    Číšník mu dá.
    Za chvíli přijde další bezdomovec a říká číšníkovi: „Prosím vás mohl byste mi dát párátko?”
    Číšník mu dá.
    Za chvíli přijde do hospody další bezdomovec a říká číšníkovi: „Prosím vás mohl byste mi dát brčko?”
    Číšník se na něho podívá a zeptá se ho: „A na co potřebujete tolik párátek a brčko?”
    A bezdomovec říká: „Před hospodou se vám někdo vyblil a ty malé kousky už nejdou napichovat.”
  • chci tě








    Tiradorku prosím, buzi buzi buliki *14* *14* *14*
  • buzi buzi








    vrzi vrzi *14*
  • PřijdeSemjon Bukvič na kožní. Pan doktor ho prohlédne a povídá mu: „Máte asi svrab. Myjete se pravidelně?”
    „Ale jistě, pane doktore. Pravidelně při každém dešti.”
  • Je to srandovní když si tirador, stoupenec Putina dá nick nacisté ven.
    Právě Neonacisté totiž Putina podporují. Le Penová, Italští stoupenci mussoliniho atd.
    Vadí jim totiž demokratický parlamentní systém v EU a chtějí ruský systém vlády jednoho
    diktátora. Připomíná jim to totiž vládu jejich Hitlera. *1* *1* *1*

    Takže Asad chce s pomocí rusů povraždit domácí opozici a pak uspořádat volby pro své stoupence a zbylé přeživší zastrašené opozičníky. Komunistické řešení. Jak to dělal SSSR - zavedl do praxe volby ve kterých ale nesměla kandidovat opozice- Takže podvod.
    • V jiné diskusi na tiscali jsi naříkal, že už půjdeš trvale na fejsbůček, simone. *14* *14* *14*
      • Simona odešla na facebook. To že ji vidíš za každým nickem dokazuje že jsi těžký
        paranoik a schizofrenik. *1* *1* *1*
    • je srandovní že jsi takovej hlupák co tomu věří protože ho k tomu media vedou
  • Za totality přijel turista do městečka, kde byl jen jeden hotel, a ptá se recepčního, jestli ještě mají volná místa.
    „Bohužel,” omlouvá se recepční, „už je tu jen jedno lůžko, kdyby vám nevadilo být na pokoji se dvěma dalšími pány.”
    Turista to vzal, přijde na pokoj, seznámí se se spolunocležníky a ulehnou. Ti dva se vybavují o všem možném včetně politiky a mají celkem protistátní názory. Turista se je snaží zarazit: „Prosím vás, nechte toho, co když nás odposlouchávají?”
    Ale oni se jen zasmáli a pokračují v hovoru. Tak se chlápek sebral, vyšel na chodbu, strčil recepčnímu do ruky dvacku a říká mu: „Prosím vás, přineste nám přesně v devět tři čaje.”
    Vrátil se na pokoj a ti dva pořád vedli protistátní řeči. Juknul na hodinky a povídá: „Tak vy mi nevěříte?”
    Pak se nahnul ke květináči v rohu a říká: „Soudruhu majore, prosím, pošlete nám tři čaje.”
    Dvě minuty nato se objeví služba s podnosem se třemi šálky čaje. Ti dva vyvalí oči, ztichnou a jdou spát. Druhý den odpoledne se turista vrací z města, vejde na pokoj a tam nikdo. Tak se ptá pokojské, kde že jsou ti dva chlápci, co tam včera byli ubytovaní.
    „Sebrali je, že vedli protistátní řeči,” oznamuje pokojská.
    V turistovi je malá dušička: „A myslíte, že mě taky seberou? Byl jsem celý večer s nimi.”
    Pokojská říká: „Taky by vás sebrali, ale soudruhu majorovi se ten váš vtip hrozně líbil!” *1* *1*
  • Dívka z dobré rodiny jde po parku, sedne na lavičku, ale hned k ní přistoupí Semjon Bukvič: „Nestydíš se?”
    „Proč, jsem dobře vychovaná a nic zlého jsem neudělala.”
    „Tak proč sedáš cizím chlapům na postele?”
  • zdravím všechny 4% čtveráky *14* dneska to tu pěkně frčí, TiscaliPride je stejnak super
    • jo, jo dneska gájínkujeme *1*
  • Zloději nicků! Buď chlap a přiznej se. Za kolik si ďábel tedy Kreml koupil tvou duši?
    Nebylo to za 33 Rublů? To je obvyklá odměna pro jidáše.

    A moc se neposmívej holčičí síle.
    Rok jsem civičila Tejkvondo. Jestli víš co to je.
    Měla jsem japonského učitele pana Naga něco
    • Ano, i tak ti to vysvětloval ten oochyla, když tě sexuálně zneužíval. Páč věděl, jak si dutej... *14* *14* *14*
      • Cvičila jsem japonský bojový sport Tajkvendo.

        Kde jste studoval? Na 1 obcné pro obecní trubky že. Bohužel je to znát.
        • Tak za prvý, simone, Taekwon-do je korejský styl bojového umění...za druhé...to bys už nepochopil vůbec, s tím tě nebudu zatěžovat, nácíčku. *14* *14* *14*
          • Jsem holka takže Simona. A jsem demokratka.
            Jako nacista se chová tvůj Putin když napadá sousední malé země a krade ji území.
            Jdi se léčit notorický lháři a homosexuále tiradore

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit