Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pojď na mě kotě Tiradorku








    má zádel už je vlhká *14* *14* *14*
  • Stavěla se škola, ale po dostavbě se zřítila. Zvláštní komise začala vyšetřovat. Šla nejdříve za cihlou. Cihla říká: „Já, cihla do ruda pálená, mě chcete obvinit?”
    Pak šli za pískem: „Já, písek dělnickýma rukama prosypaný, mě chcete obvinit?”
    Nakonec šli za cementem a ten už z dálky volá: „Mě nemůžete obvinit, já tam vůbec nebyl!” *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ptá se paní učitelka dětí ve škole: „Tak, dětičky moje, kdo mi poví nějaký slavný výrok nějaké významné osobnosti?”
    Hlásí se Janička: „A přece se točí - Galileo Galilei.”
    Jiříček se přidá: „Učit se, učit se, učit se - Lenin.”
    Pak povídá Pepíček: „Do perdele , tyhle hodiny se nám do gazíku nevejdou - maršál Malinovskij na Staroměstském náměstí v roce 1945!” *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • V carském Rusku, v Petrohradě, spadl Žid do Něvy a topí se.
    „Pomoc, pomoc!” volá marně.
    Po břehu se procházejí dva policisté, ale ani je nenapadne, aby na volání o pomoc nějak reagovali.
    „Zachraňte mě!” volá Žid, který už polyká andělíčky.
    Policisté se srdečně smějí. Židovi už hledí smrt do tváře. Z posledních sil zvedne hlavu nad hladinu a vykřikne: „Pryč s carem!”
    Načež se policajti srdnatě vrhají do řeky, vytáhnou Žida na břeh a vedou ho na okrsek. *2* *2* *2*
  • Kurdistán byl vždy střediskem nelegálního prodeje zbraní, dnes zejména kalašnikovů, ale i nášlapných min, které se v Kurdistánu prodávají na každém rohu mezi bednami se zeleninou, a to komukoliv – v nelegálním prodeji zbraní jsou

    zruční i čeští občané, např. ze společnosti Agroplast ( viz Pašování zbraní pro KLDR vyvolalo skandál, český soud na ... liberec.idnes.cz/krimi-soud-zbran...-/liberec-zpravy.aspx?c...ddt Pašování zbraní pro KLDR vyvolalo skandál, český soud na viníka neukázal ) .

    Každá kurdská rodina spí přinejmenším na jedné bedně se samopaly ( např. irácké pešmergy vyzbrojuje nejen UK, F, Itálie, Německo, ale i ČR).

    Syrští Kurdové, podporováni západní spojeneckou koalicí, kontrolují celý pohraniční sektor na syrsko -TR hranicích od západu k východu, kromě jeho středu od Jarablusu na východě do Dabiq/respektive Afrin, na západě.
    Kreml bombarduje syrská města a vesnice při hranicích s TR, např. 28.11.015 bombardoval povstalecké město Ariha, 30 km od TR hranic, ležící na silnici, která spojuje Aleppo/Halab s pobřežím, kde ruské letouny zasáhly tržiště s civilisty – 18 mrtvých, z toho 4 děti ( SOHR), ale ruské letectvo útočilo na protiasádovské povstalce i v pouhé vzdálenosti 10 km od TR hranic.
    Putin vtrhl 30.9.015 do Sýrie pod záminkou boje proti IS, ale místo boje proti IS vede trestní výpravy ve stylu Bašíra Asáda proti povstalcům a syrským civilistům, kteří v povstaleckých oblastech žijí.
    Ruské letectvo 17.11.015 opětovně neudeřilo na IS, ale vybombardovalo několik městeček v povstalecké provincii Aleppo, mj. Atareb.
    • Exilová nevládní organizace Syrský institut pro spravedlnost a odpovědnost, sídlící v tureckém Gaziantep, zdokumentovala, že ruské letectvo jen za říjen 015 uskutečnilo v provincii Aleppo proti obytným čtvrtím s civilisty 110 leteckých útoků, tj. téměř stejně jako proti vojenským cílům (128 náletů) …

      Při těchto útocích proti civilním cílům Putinovo letectvo srovnalo se zemí 16 továren, 6 nemocnic, 3 školy a 3 mešity – bilance mrtvých ruského letectva za měsíc říjen činila 180 zabitých civilistů a 20 povstalců …

      Ruský nálet ze 17.11.015 v Atarebu vybombardoval jedinou zbylou pekárnu, jejíž tři pekařské linky zásobovaly nejen celé západní Aleppo, ale i 13 vesnic v jeho okolí, celkem 150.000 lidí …

      Spolu s pekárnou Putinovy Suchoje rozprášily i její zásoby – 100 tun mouky, přesně tak jak to již 2x učinilo Asádovo letectvo.
      Druhým cílem, které ruské letectvo v Atarebu zasáhlo, byl štáb malé povstalecké skupiny Revoluční shromáždění Atarebu, která prošla výcvikem Pentagonu, a dnes zaškoluje k západní koalici přidružené povstalecké milice.
  • Ivane zloději nicků . Jsem normální mladá holka.
    Mám ráda zvířátka. Starala jsem se o 2 pejsky a 4 andulky. A pokud existuje zvířecí nebe
    tak dosvědčí že jsem jim připravila pěkný život.

    Mám ráda záhady všeho druhu. UFO, duchové, záhadná zvířata, Mám ráda knížky.
    Mám všechny knížky od Dannikena a Jaroslava Haška. Skvělého satirika a humoristy.
    UFO jsem viděla když jsem byla malá holka. U Hradce Králové. Černé vytvořilo na povrchu zeleně svítící tvar kříže. Vidělo to dalších 6 lidí.

    Vždy jsem přispěla potřebným lidem. Pracovala jsem jako roznašečka letáků, pak v podatelně. Chvilku jsem prodávala v řeznictví a nyní jsem reklamní návrhářka. Zkušeností jsem načerpala dost a lidi jsem také poznala.
    • A na jaké reklamě toho času pracuješ? Zyklon B pro každého bolševika? Mučení do každého vězení? Likvidace jinak smýšlejících občanů kalašnikovem? Možná tě pochválí zadavatelé z nějakého sudetoněmeckého landsmančaftu, nebo nějací teroristi napříč proamerickou demokracií. Ale normální člověk ti musí naliskat, nacisto. *12* *12* *12*
      • Tiradore jsi pořád stejný prohnaný gauner. Pravdu překrucuješ k nepoznání.
        To s Kalašnikovem a volbama byla čistá parodie na Zemanova slova.
        Jemu tlestáš a já jsem špatná, Máš zvláštní dvojí metr

        Je smutné že podporuješ Putinovce kteří jinak smýšlející občany dodnes po komunisticku
        vraždí. Viz 130 ruských zavražděných novinářů. Nezákonně Rušená opoziční rádia.

        Americký systém není dokonalý ale rozhodně v něm mají občané více práv než v komunistických totalitních režimech zbudovaných po ruském vzoru
    • Ta o Červene Karkulce je hezčí...
      • Napsala jsem pravdu. Můžeš ji poplivat ale nezměníš ji. *5* *5*
  • Paní jde s odpadky a v popelnici se zrovna rochní Semjon Bukvič, který tam vlezl úplně celý. Paní si povzdechne: „Co ti lidé dneska nevyhodí...”
  • Na zdi Kremlu visí toto varování.

    KGB žádá návštěvníky kteří se procházejí parkem ať dávají pozor kam šlapou - ať
    nezašlápnete našeho trpasličího venčícího se předsedu Putina *1* *1*
  • Mist Jan Hus byl za pravdu komunisty v talárech upálen.
    Já Jana Husa jsem za pravdu mínusována.

    Bože ty to vidíš. *15* *15* *15* *15* *15*
  • Putin si začíná uvědomovat, že přecenil schopnost Asádovy armády dobýt za ruského velení zpět ztracená území, mezi Kremlem a Damaškem přátelské vazby začínají chřadnout, neprospívá jim ani to, že Kreml vede za zády Asáda vyjednávání s proruskou syrskou opozicí.

    Také John Brennan, šéf CIA, nevěří na „ bratrskou „ spolupráci Putina s Asádem, což 21.10.015 potvrdil na své historické návštěvě v LON i náměstek íránského ministra zahraničních věcí Hosajn Amir Abdollahian pro list The Guardian s tím, že „ ani Teherán nezamýšlí udržet Asáda u moci na věky „ ( na rozdíl od jásajícího Kremlu, Teherán se v Sýrii mediálně a vojensky drží stranou, veškerou vojenskou „ slávu „ přenechává Putinovi ( tato „ sláva“ za prvé tři týdny intervence stála RF 150 mil. dolarů, výdaje jen na válečný materiál ). Abdollahian na návštěvě v LON naopak zdůrazňoval, že Írán nemá v Sýrii na rozdíl od Ruska žádné vojáky, jen „ vojenské poradce „ ) …

    V LON na kritiku saúdskoarabského ministra zahraničí Adila Džubajra, že se Teherán vměšuje do syrské krize, Abdollahian odpověděl, že Saúdská Arábie, která se již půl roku pokouší obsadit Jemen ( kde má Teherán rovněž „ vojenské poradce „ ), nemá na kritiku nárok.

    3.11.015 několik UK listů ( The Financial Times, The Times, The Guardian ) přinesly informaci, že se LON nechystá k leteckým úderům v Sýrii, David Cameron prohlásil, že nebude-li jisté, že jeho návrh na zahájení leteckých úderů v Sýrii v Dolní sněmovně projde, žádný návrh nepředloží, protože nechce, aby dopadl jako v roce 013, kdy se jeho výzvě na bombardování vojenských cílů v Sýrii Dolní sněmovna vysmála, a pravděpodobně by se mu vysmála znovu poté, co byl za šéfa labouristů zvolen notorický pacifista Jeremy Corbyn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit