Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stalin postrádá fajfku, Berija zatýká. Za chvíli volá Stalin, že fajfku už nalezl. Berija: „To je škoda, zatkli jsme dvě stě lidí a všichni kromě jednoho se už ke krádeži přiznali.”
    „Kromě jednoho? Pokračujte ve výslechu!” *2* *2* *2* *2*
  • 19ti letý Carl Truman z Los Angeles, Kalifornie, získal $74,000 + léčebné výlohy, když mu jeho soused přejel ruku vozidlem Honda Accord. Truman si zřejmě nevšiml, že někdo sedí za volantem vozu, ze kterého kradl poklice.
  • kluci z Ruska našli v brožuře slovo:
    destabilizovat...:-))
    • TAK SE HO NAUČ?Co ti brání?
      Z Ruska přišlo hodně vědy,kultury a literatury.
      Co jsi dal dohromady ty?
      • pravda pravdoucí, všechna kultura příšla z CCCP, mám důkazy
      • Zemljanka, gulag, KGB,NKVD,hlad, smrad ,Putin a bída...:-)
        • Jsi hloupí ještě se tím chlubíš?To že ty věci neznáš je smutné.
          Jen tak na ty tvé body jsou ekvivalenty, to víš že?

          Zemlajnaka=GETHO
          gulag=guantanámo
          kgb=CIA
          nkvd=NSA
          hlad mají na obouch stranách,smrad taky
          Putin=Obama a možná už brzo novej šamšula
          bída= nezaměstnanost a dluh jak sviňa
          • a ty jsi komunistický potrate zloděj nicků.

            Rozdíl je značný. Vláda USA nikdy nebránila lidem cestovat do zahraničí jako to udělala
            bolševická sebranka v Rusku a ve východní europě.
            Vláda USA nikdy nezakázala lidem číst a psát co chtějí jak to udělala bolševická sebranka
            v rusku a ve východní europě.
            CIA nikdy nezavraždila v době míru miliony nevinných američanů . NKVD na příkaz Stalina v době míru miliony nevinných občanů SSSR povraždila *12* *12*
            • ano byl a bylo. odděluj to.protože podle tvé logiky jsi ve straně tvůj fotr komunistickej zločinec a volič ksč *3*
            • Ivane§ zloději nicků.

              Prezidentem RUska byl člen KSSS Jelcin a vystřídal ho agent komunistické tajné policie
              KGB Putim. A ty tu lžeš že komouši v rusku nevládnu? Jsi směšný, *15* *15*
              Agenti KGB mají podnikatelské převleky a nadále kradou. Jako StBáci v ČR. že ANO
            • hele bavíš se o 20 století
              ale teď je 21. století.
              nejsou tam bolšani a každej může kam chce *3*
              ale to bys musel vystrčit hlavu ze své pr.ele
  • Za dob komunismu. Do nožířství přijde zákazník: „Máte břitvy, soudruhu?”
    „Nejsou.”
    Zákazník odešel, ale jiný, který se delší dobu potlouká po obchodě, povídá: „Proč jste mu říkal, že nemáte břitvy? Vždyť támhleten regál je jich plnej.”
    „Jestli si myslí, že já jsem nějakej soudruh, tak ať se holí srpem.” *15* *15* *15*
  • Jaký mandát mají USA, která rozjebaly všechny arabské státy? Kdo jim ho dal? Kdo povolil vstup americkým armádním složkám do Sýrie? OSN to nebylo, ani nebyly pozvány syrskou vládou. Tak proč tady nácíček stále cosi mele o Rusku? Rusko je oficiálně pozvané syrskou vládou. De jure! Teď se chtějí nasáčkovat do Sýrie, opět bez jakéhokoliv mandátu, Saudové a Turci. Proti komu? Doufám, že OSN zakročí a současně také představitelé EU. Pokud ne, tak si začněte hledat hodně hluboký bunkr, s dobrou výbavou, tak na deset let. A poděkujte svým vrahům u USA. *12* *12* *12* *16*
  • Filadelfská restaurace musela zaplatit panu Amberu Carsonovi z Lancasteru, Pennsylvania, náhradu ve výši $113,500, když u nich uklouzl na rozlité limonádě a zlomil si kostrč. Limonáda se na podlahu dostala několik vteřin před incidentem, kdy ji p. Carson chrstl do obličete svému příteli během výměny názorů.
  • PUTIN JE GAY! Tvrdí nová biografie ruského prezidenta.

    Podle známého politického kritika, komentátora, vědce a sloupkaře Stanislava Belkovského je ruský prezident muž, z jehož života natrvalo vymizel jakýkoliv sex, a to především s ohledem na Putinovu menšinovou sexuální orientaci. Belkovsky ve své nové biografii mapující život Vladimira Putina otevřeně popisuje jeho homosexualitu,

    Putin postrádá jakýkoliv sexuální život, absence pramenící z jeho vlastní neschopnosti smířit se se svou sexuální orientací. Dále pak, že vysoce medializovaný vztah mezi ním a Alinou Kabaevou, olympijskou gymnastkou, byl čistě jen dílem PR pracovníků, jejichž úkolem bylo vyobrazit vůdce jako silného macho mana
    • Hloupý nacisto, gayové jsme přece my všichni, kteří s tebou nesouhlasíme. Apropos, simone, vzhledem k tomu, kolik tady trávíš (doslova) času, tak si o tobě musím myslet, že jsi určitě čtyřprocentní. Normální partner by ti tohle netoleroval. A je jedno, zda gay, nebo lesbička. No děti nemáš, ty by už dávno, chudinky, zemřely hlady, s takovou krkavčí matkou...když se děláš tou Simonou....což je ve výsledku úplně jedno. *12* *12* *12*
      • Ty komunistická ulhaná špíno. Vy tu ničíte debaty Gayínkováním howada jedny.
        Já jsem holka Simona. Ty komolíš moje jméno a žvaníš tu o homosexuálech.

        Zase lžeš a pomlouváš. Jsi swině. K
  • Víte něco o výměně telegramů mezi Ruskem a Kubou? - jistě: Kuba: "Celá země hladoví, pošlete obilí!" Rusko: "Utáhněte si opasky." Kuba: "Pošlete opasky!" *1* *1* *1* *1*
  • Přesně před rokem 12. února 2015 přijímala Poslanecká sněmovna první usnesení o migraci do EU, protože už krize byla. Poté přišly další statisíce nelegálních migrantů, jejichž přesun organizuje mezinárodní mafie. Zaorálek doufá, stejně jako veřejnoprávní média, že čeští občané jsou duševní lajdáci, kterým co sdělíte, to spapají. Dnes si dovolil tvrdit, že lidé utíkají z Aleppa, protože tam bombarduje ruská armáda. Fakt, že už mají Rusové těch lží plné zuby a generál Konašenkov otevřeně sděluje, jaká letadla vlastně porušují syrské výsostné území, našemu ministrovi nevadí. Zrovna, co se týká Aleppa, tak bylo oficiálně zveřejněno ministerstvem obrany Ruské federace, že dne 10. února 2016 v 13:35 dva americké bombardéry odletěly z Turecka a bombardovaly Aleppo. Tento den však ruská armáda v tomto regionu vůbec neoperovala. Na toto prohlášení Konašenka již Pentagon mlčí, není schopen tato fakta vyvrátit. Dále jeho tvrzení, že mezi migranty je 60 procent Syřanů, je asi stejně hodnověrné, jako když občan Dežo Lakatoš tvrdí Ostravákovi, že je Ital z Přivoza. Mám už obavy, jestli Zaorálek nemá jako jediný zdroj informací ze Sýrie Jakuba Szántó z ČT. Úroveň jeho projevu by tomu odpovídala.
  • Putinova propagandistka: Rusko je strašná země

    Obě zprávy přinesl web Svobodné fórum. Zprávařka tamního hlavního zpravodajského kanálu Rossija 1 Ksenyia Ignatova-Vasserman se ostře opřela do své země kvůli smrti svého kolegy teprve dvaatřicetiletého redaktora, který zemřel v nemocnici na zápal plic. Neudržela se a na svůj facebookový profil kromě jiného napsala: „Je tu strašnej bordel.“ Nadávala na to, že mladý muž musel chodit do práce se zápalem plic, protože by z nemocenské nemohl splácet hypotéku. Pak prý ho v nemocnici nechali zemřít, aniž by mu pomohli. No, na jednom ruském webu je možné být svědkem toho, jak ruský lékař zavraždil pacienta přímo v ordinaci, takže když k tomu přidáme otřesný stav ruských nemocnic a průměrný věk dožití mužů 59 let, je na tom tamní zdravotnictví hodně špatně. Pravdou také je, že i u nás lidé přecházejí nemoci, a chodí do práce, ale nemocniční péči máme lepší a v každém případě si z Ruska nemůžeme brát příklad.

    Průlomem však, je že do své země se pustila i redaktorka vládního média Ignatova-Wasserman, která jindy tak velebí současné Rusko. A jestliže se začínají bouřit Putinovy opory, může to být pro kremelskou říši hodně zlé. I když v diskusi pod svým příspěvkem na FB to od svobodně myslících Rusů pořádně schytala. Ptali se jí například, kde byla, když se zavíraly nemocnice a propustily tisíce lékařů. Já považuji za důležité, že prozřela a věřím, že s ní postupně procitnou ze svého snu i další Putinovi stoupenci.

    A případ kdy syn Generálního prokurátora Ruské federace Jurije Čajky Arťom vede zločinecký gang, a on sám je jeho prostřednictvím namočen do obří korupční aféry, nepotřebuje komentáře. Rusko je vážně děsný stát a vzorem pro Českou republiku není ani náhodou.
    • Simone, chybí mi tam to, že pan prezident Putin tím vlastně rozděluje společnost. No u nás tohle na pana prezidenta Zemana blije kdejaká presstitutka a pitomec. A je divné, že se dožil na Ruské poměry tak vysokého věku a vypadá stále tak na..no....55. Přeji panu prezidentovi pevné zdraví. Ty jistě taky simone, ty jsi demokrat, já mu to napíšu, že i ty. *14* *14* *14*
      • Já jsem Simona ruský teplouši tiradore.

        Tobě hlavně v hlavě chybí mozek komouši *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit