Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedná zástupce Iráku se zástupcem Ruska a oznamuje mu: „Vaše rakety typu země-vzduch se nám skvěle osvědčily. Ještě bychom měli zájem o typ země-letadlo!” *2* *2* *2* *2*
  • Víte jak vznikne hromádka neštěstí?
    Tak že v plynové komoře usmaží StBáckého zločince BTWho *1* *1* *1*
  • Dívka z dobré rodiny jde po parku, sedne na lavičku, ale hned k ní přistoupí Semjon Bukvič: „Nestydíš se?”
    „Proč, jsem dobře vychovaná a nic zlého jsem neudělala.”
    „Tak proč sedáš cizím chlapům na postele?”
  • PřijdeSemjon Bukvič na kožní. Pan doktor ho prohlédne a povídá mu: „Máte asi svrab. Myjete se pravidelně?”
    „Ale jistě, pane doktore. Pravidelně při každém dešti.”
  • Přijde Semjon bukvič do hospody a ptá se číšníka: „Prosím vás mohl byste mi dát párátko?”
    Číšník mu dá párátko. Za chvíli přijde do hospody druhý bezdomovec a říká číšníkovi: „Prosím vás mohl byste mi dát párátko?”
    Číšník mu dá.
    Za chvíli přijde další bezdomovec a říká číšníkovi: „Prosím vás mohl byste mi dát párátko?”
    Číšník mu dá.
    Za chvíli přijde do hospody další bezdomovec a říká číšníkovi: „Prosím vás mohl byste mi dát brčko?”
    Číšník se na něho podívá a zeptá se ho: „A na co potřebujete tolik párátek a brčko?”
    A bezdomovec říká: „Před hospodou se vám někdo vyblil a ty malé kousky už nejdou napichovat.”
  • Co se stane když kopnete Miloše Zemana do zadku?
    Zabijete ruského teplouše BTWho který tam vlezl.. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • StBácká swině BTW potká zločince Hitlera.

    Hitler říká - tak vy jste BTW! Haajzl co krade lidem nicky, lže a 20 let lezl do perdele
    ruským okupantům? Tedy já jsem také zločinec ale vy jste ještě horší howado.
    Hodte BTWho do plynu a pořádně ho uusmažte *14* *14*
  • Jak se sprchuje Semjon Bukvič?
    Čurá proti větru!
    • YEAH, trefa!!!
  • Rusko je země, kde včera snědli to, co měli sníst zítra. *15* *15* *15* *15*
  • Proč ruské autorádio v zatáčkách nehraje?
    Protože muzikanti se musí držet. *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit