Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Semjon Bukvič náhodou potká známého a hned mu ukazuje své „království”. Napřáhne prst k silnici: „Tak to je moje předsíň.” Ukáže na velký kontejner: „Tohle je můj obývák.”
    „A kde máš záchod?” přeruší ho známý.
    „Do toho jsi právě šlápl!”
  • V USA se rapidně snižuje počet krys a potkanů!!!
    Deratizace???
    Ne žebráci!!!
  • Petrohradští gardoví poručíci slopou v kantýně vodku a mažou duraka. O půlnoci Petrov prohraje poslední rubl, parádní uniformu i kord. A jako zástavu vloží do banku čest své ženy Natálie, proslulé krasavice a opět prohraje. Musí dát Ivanovovi klíče od svého domu. Ivanov odchází a Petrov pije a čeká.
    Ivanov se vrátí záhy a na čele má chmuru, v oku blesk. Petrov se ptá: „Co je, nebyla doma?”
    „Byla doma, ale nebyla sama! V posteli zrzavý chlapík, rozumíš! Na židli kozácký kabátec a na zemi křivá šavle!”
    Petrov zařve: „Nepovídej mi takové nesmysly! S žádným mrzákem od kavalérie jsem nejméně rok karty nehrál!” *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Američan říká: „Já když chci, tak se můžu vysrat před Bílý dům a nic se mi nestane.”
    Rus povídá: „Já můžu udělat to samé před Kremlem... jen nesmím dát dolů nohavice. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Kdy viděl ruský voják naposledy maso?
    Když šlápl na minu. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Přijde Američan do trafiky: „Do you speak English?”
    „Ehm, hmh, yes.”
    „Marlboro!”
  • 80 % Rusů jsou alkoholici, zbytek jsou děti do tří let. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Jak poznáte pravého Američana?
    Pohladí svého koníka po Panamské šíji.
  • Ruské metro: „Ukončete, prosím, výstup a nástup, dveře se rozpadají. *1* *1* *1*
  • Víte, jak vypadá pravý ruský hamburger?
    Dva lístky na chleba a mezi nimi lístek na maso. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit