Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co Putinovec to homosexuál lhář zločinec a blbec.
    Důkazem jest ruský agent tirador na tIscali *2* *2* *2* *2*
  • Podporuji Asadovo konání.Vůbec se za to nestydím.Je to můj svobodný názor.
    • Ruská ambasáda ti jistě zatleská a dá ti tvou jidášskou odměnu 30 stříbrných. *15*
      • Nevím co můj osobní názor má společné s ruskou ambasádou?Tohle vysvětli?
        • Zlatíčko! Podle návodu Petra Hrdiny Cibulky jsem pracovala s kyvadlem a zjistila
          jsem že jsi ruský agent - krycí jméno bbbb Serjože Stalin.
          • já zas vím že jsi ubožák kterého nikdo nechce.sedi za PC 24 hod nenně a léčí si svůj mindrák nechtěného *3*
            • Já jsem holka takže TA ne TEN. Kluků jsem měla dost.
              Ty jsi bezdomovec a mrzneš v hale chudáku

              Nikdy jsem tu nonstop nebyla. To že vy na všechny kdo s váma nesouhlasí kvičíte Simona
              je váš problém. Často tak kvičíte na příspěvky které jsem vůbec nepsala *15* *15*
  • I ze Zemanova zadku si proruského kolaboranta tiradora vytáhneme a zlískáme. *14*
  • Komunistická zrůda tirador by měla být v dobytčím vagonu deportována z ČR do KLDR:
    Tam najde totalitu zbudovanou po ruském vzoru po které se mu stýská.
    Včetně koncentračních táborů, nemožnosti cerstovat svobodně psát a číst.
  • Je to tak.
    • přéééésně, ukážeš mi ho ? *14*
  • Asad je skvělý a statečný muž, Obama je hulvát a posránek!!!
    • A ty jsi komunistický zloděj nicků a gauner.
      Není divu že poporuješ zločince vraha Asada *12*
  • Tirador ke zdi. *14* *14*
  • Srovnání s Amerikou dopadá pro Rusko katastrofálně

    Na českém Facebooku se masově šíří zajímavé srovnání platů a cen v USA a Rusku, které pro kremelskou říši dopadá značně nelichotivě. Tato tabulka přitom pochází z Ruska a dokazuje, že tato země není ideální místem k životu.

    Ani ceny nevyznívají pro Putinovo impérium příznivě. Kilo jablek stoji v USA 57 rublů, v Rusku 90 rublů, kilo vepřového masa zhruba 200 rublů v USA a 350 rublů v Rusku. Některé jsou uvedeny nepřesně, například půl litru pivo Heineken nevychází v USA v přepočtu na 30 rublů, ale o něco víc, obecně však platí, že ceny potravin vychází v Americe příznivěji.
    • Asi také proto se posledního slosování o tzv. Zelenou kartu, která umožňuje trvalý pobyt a získání pracovního povolení v Americe, zúčastnil rekordní počet Rusů, více než 265 tisíc. Měli však smůlu, Američané jim vyhradili pouze čtyři tisíce míst. A jistě není náhodou, že dcera ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova studuje Harvardskou univerzitu a v Americe také žije a studuje syn ruského premiéra Dmitrije Medveděva.

      Tedy z Ruska se snaží dostat, kdo může, jelikož i mnozí Rusové tvrdí, že život v jejich zemi nemá žádnou perspektivu. Proto tvrdím, že obdiv k Rusku s jeho bídnými platy je zřejmě důsledkem nějaké poruchy
  • Zločinec Hitler udělal jeden dobrý skutek,

    Zabíjel ještě horší Ruské komunistické zločince - vrahy zloděje a lháře.
    Prostě swině jako je zdejší tirador *14* *14* *14*
  • V zemi křesťanú,
    Mešyta stojí,
    Ať mi někdo z vás,
    Na to odpoví,
    Proč kostel nestaví,
    V arapských zemích?
    Braňme svoje hodnoty. Býlá síla!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit