Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiradore! Jsi gauner, lhář a sprostý dobytek. *12* *12* *12* *12* *12*
    Citovala jsem tu doožené zprávy o zvěrstvech asadova režimu. Například když Asadova policie ztýrala a pak zabila 15 letého kluka. Jeho otec zkolaboval.
    Ty jsi se tomu smál a schvaloval to.
    Tak jsem ti popřála ať tvoji rodinu někdo také umučí a zavraždí. aby jsi si zvěrstva která tu schvaluješ užil na vlastní kůži. Tak to bylo. Tak tu nepřekrucuj fakta grázle-

    Zastával jsi se Kadyrova. Zrůdy která odpůrce z řad civilistů mučí a zabíjí. Krade jim pozemky a dává je vazalům na stavbu luxusním paláců z nakradených peněz. Kadyrov se veřejně chlubil že miluje zabíjení lidí, A toto podporuješ ty prase
    *12* *12* *12* *12* *12*
    • Tolik hnisu a ty kousky o Adolfovi a jeho plynových komorách si taktně zamlčel...Posílal jsem snad já někdy tebe a tvou rodinu "někam"? Psal jsem někdy, aby tebe a tvou rodinu mučili a postříleli? Psal jsem někde, že tvoje žena šlape na E55? Ne! To děláš jen ty, multinickový provokatére a myslíš si, jak tady rozhejbáš plodnou diskusi...s tebou, podvodníkem s IP adresami, pohlavími a falešnými nicky, aby ses mohl s nimi "názorově přít". Jsi obyčejný hulvát a jednou za všechno krutě zaplatíš. *12* *12* *12*
      • Ty ulhaný Grázle! Měsíce tu komolíš moje jméno Simona,
        Jsem tu označovaná a homosexuála ( tak může holku označit jen korunovaný deebil)
        lžete že jsem narkomanka která se nestará o děcka a bere dávky. Lži a zase lži
        Chováte se jako StBáci kteří se snaží zdiskreditovat Kremlu nepohodlné lidi.

        Veřejně jsi se tu zastával Vraha Kadyrova a smál jsi se tomu že Asad policie umučila
        k smrti 15 leté dítě. Tak jsem ti popřála ať ti to někdo provede. Ať na vlastní kůži poznáš to co tu tak propaguješ ty grázle.

        Zrůda která krade můj nick a obhajuje masového Vraha Stalina by si smrt zasloužila
        • ještě jednou ty šmudlo kdo je Kadyrov?
          • Zloději nick! Lidský odpade a špíno.

            Kadyrov je Putinův kámoš z čečenska. Vrah a zloděj ktrý se chlubí tím že miluje zabíjení lidí a kterého podporuje prase tirador
            • Já jsem holka Simona. Stále ti to vadí homosexuále Tiradore? Tvůj problém.

              Zase jsi se trefil vedle? Zloději nicků tak se víc snaž. Chudák tvoje manželka pak po tobě
              ty loužičky na podlaze WC musí vytírat *15* *15*
            • Tak ještě jednou, když jsem nedostal odpověď. Kdo je "prase tirador"? *14* *14* *14*
            • Myslíš, simone, že když to "prase tirador" přestane Kadyrova podporovat, tak Kadyrov půjde do sebe? *14* *14* *14*
            • vedla jak ta jedle ale to se pomatencům z devadesátých let stává. *1* *1*
            • A kdo dosadil Kadyrova k moci? Putin.
              aneb komunistická zločinecká vrána ke komunistické zločinecké vráně sedá.

              Tiradore jsi prase a ulhaný dobytek. Jsem ráda že jsi se v tom popisu poznal. *15*
            • *1* *1* *1* jasně čečensko je jedna ruka s ruskem *1* *1* *1*
            • Kdo je prase tirador? *16*
  • Robure! Novou studenou válku vyvolal Putin. Ten se nechce smířit s tím že ruská
    totalitní říše jménem SSSR chcípla a rád by ji násilně vzkřísil.
    Ukadl už část Gruzie a Ukrajiny. Posílá teroristy do sousedního státu. Rok to popírá
    a trestá ruské ženy které na to poukáží aby to pak sám po roce přiznal. Gauner.

    část občanů Sýrie pořaduje skutečné volby. Ne karikaturu kdy má vítězství předem zajištěné
    Asadova rodina. Já bych také v ČR nechrěla dědičnou monarchii Klause nebo Zemana.
    Asad rozstřílel pohřební průvod. Tím nespokojenost přetekla a začala občanská válka
    • Děkujeme nazi nácíčkovi za PŠM v USA stylu, za který je placen, protože je na netu od rána do rána a nikde normálně ve svém "mladém" věku nepracuje. A protože je jako naši poitici, kteří od svých 18 let dřepí až do důchodu v PS, Senátu a v dozorčích radách, ví naprosto kulový o životě a tak jen dokola kopíruje to, co už před ním někdo řekl, nebo napsal. Vlastní názor nemá, jak s každým hnusem, který tady vyblije, ukazuje. *12* *12* *12*
      • Já jsem holka a demokratka. Nacisté jsou zločinci. To jsem vždy říkala.
        Ale ještě horší zločinci v počtu vražd jsou ruští komunisté které tu podporuješ t gaunere.

        Nejsem nikým placena. Ty jen nesneseš jiný než Kremelský názor totalitní obludo.
        Debatu? Vy debatovat neumíte. Slušně jsem argumentovala. Vaše odpověd? komolíte moje jméno a kradete nick. Tak si představuješ debatu špíno jedna hnusná?

        Práci mám. Sociální dávky jsem nikdy nebrala. Takže s tou StBáckou agitkou jdi do háje.
        Toto je debata pro všechny lidi. Ne tvoje soukromá stránka grázle.
        • Jako máš práci? Lhát na netu 24 hodin každý den sedm dní v týdnu? *14* *14* *14*
          • Zatím jsem tu ze lhaní usvědčila jen já tebe ruský šašku,.
            Popíral jsi že Putinův kámoš pořádal v Rusku sraz pro neonacisty.
            A on se prokazatelně konal. Takže jsi lhář.

            V dnešní době můžeš pracovat i z domu. Stačí mít počítač a schopnosti.
            Jsem reklamní návrhářka. Takže není problém si na lištu dát Tiscali a vedle práci. *14*
            • Zloději nicků a proruský kolaborante.
              Ty máš jediné právo. Požádat o poslední cígo před popravou *15* *15*
            • ukaž kde?
        • no jsi nácek když nejsi komunista ani anarchista už zbejvá jen nácek a tvoji pleštati kámoši jsou důkaz
          • Já jsem demokratka a vždy jsem odsuzovala jak komunistické tak i nacistické zločince.
            Vy jste pokrytci protože odszujete nácky ale podporujete komunistické vrahy.

            Skins nejsou nacisté. Dělí se na různé části - nacisty, kalíšníky, antinacisty, vlastence.
            Takže zase lžeš špíno a zloději nicků
            • Já jsem demokratka zloději nicků.

              Chceš mluvit s Náckem? Jednoduchá pomoc. Promluv si s Putinem.
              Toho neonacisté milují. Putinlv člověk pro ně dokonce v Rusku uspořádal sjezd
            • jednou nácek pořád nácek a je jedno jak si říká
  • Pěkné divadlo zde simone nácíčku hraješ. Předvčerejšky si tvrdil, že ti je 82. Dnes, že ti je 30 a 26....hodiny a hodiny jsi byl ON, dneska zase razíš teorii, že jsi ONA. A další a další nesmysly, které nehodlám opakovat. Leč jeden ti budu předhazovat stále. To, jak si ji chtěl prostřednictvím Hitlera házet matku (!!!) oponenta do plynu a své oponenty, mne a moji rodinu jsi chtěl umučit a postřílet. O mé paní jsi tvrdil, že šlape na E55 a další urážky. To ti připadá "demokratické"? Americké? Tak potom se nedivím, co jsou USA zač. O tobě nepochybuji už vůbec, divadlo pro pitomce si hraj doma, ale nemáš li dost intelektu, neporovnávej se s jinými diskutéry. *12* *12* *12*
    • Já jsem Simona. Pěkný gouner jsi ty sám tiradore když komolíš lidem jména.

      Zase lžeš grázle. Nikd jsem tu nepsala že mám 82 let. Ubožáku jeden hnusnej.
      Narodila jsem se v roce 1990. Vzteky se třeba podělej ale nic na tom nezměníš.
      Je úplně jedno jak píšu. Protože ty komolíš moje jméno Simona na Simon,.

      Oponenta? Grázl který se chlubí že pracoval v StB,. měsíce krade můj nick, vydává se za odpůrce Putina a snaží se je pošpinit jako narkomany a homosexuály. Hájí vraha Stalina. Ano této Putinovské zrůdě jsem popřála smrt. Zasloužil by si jí gauner.
      • Nic nového, simone nácíčku, pitomče. *12* *12* *12*
        • já jsem Simona. jsem demokratka.
          A vždy jsem odsuzovala jak nacistické tak i komunistické zločince.
          Moje staré příspěvky se dají snadno dohledat.-

          Ty jsi pokrytec protože odsuzuješ nacistické vrahy ale podporuješ komunistické vrahy.
          Ano nic nového. Jsi lhář a haajzl tiradore. Špíno.
      • Ježiši, už je zase tady ta blbá šlápota Simona. Ta svými opsanými nesmysly zase zaplevelí celou diskusi. Škoda času to vůbec číst, odcházím.
  • to vše jsem předpovídal již před deseti lety
  • Robure! Ono je třeba říkat celou pravdu. ne jen její část.
    Já jsem proamerická demokratka. Nikdy jsem se tím netajila a měla jsem i nick Američanka.
    Který byl trvale kraden zdejším grázlem který se chubí že pracoval pro StB.

    Jiní zase podporují Putina. Ty jsem logicky označila za Putinovce. Když něco podporujete
    tak se k tomu řadíte. Ono je směšné když zde tirador volá Vivat Putin a pak je hrozně
    uražený a překvapený že je označen za Putinovce.
    • Že vás chytám za slovo.......grázlem který se chubí že pracoval pro StB.
      Tak že pokud tomu rozumím praktiky STB, KGB vám vadí ale praktiky CIA ne?
      • Už jsem to psala dole. Nesrovnávejte prosím CIA s NKVD/KGB.

        CIA nikdy na příkaz Amerického prezidenta nezavraždila miliony amerických občanů
        v době míru za jiné politické názory.
        NKVD/KGB v době míru povraždila miliony vlastních sovětských občanů na Stalinův rozkaz.

        CIA nikdy netřílela americké občany za pokus vycestovat ze země. SSSR lidem svobodu cestovat vzal. Stejně jako SSSR val lidem právo číst co chtějí, psát co chtějí a poslouchat co chtějí. Americký občan tato práva zaručena vždy měl
        • A to víte na 100% že?
          nadále nebude diskutovat s jednostranně zaměřeným člověkem.Pro vás by byl špatný i Lomonosov.
          • Stalin zavraždil více lidí než Hitler. A co hůř. Stalin vraždil vlastní občany v době míru!!
            jen aby ukojil touho po krvi a uspokojil paranoiu která ho sžírala.
            Jen zrůda se může STalina zastávat. Fuj *12*
            • Jak říkám jednostranné vidění vašeho světa vás zbavuje jakéhokoliv soudu nad kýmkoliv.
  • Prezident Asad řekl nahlas to co už teď Evropa ví a pod čím Evropa teď trpí.Místo aby mu pomohly s opozicí která celou oblast destabilizovala až to vyústilo v občanskou válku.Evropa povstalcům pomohla (ale nedotáhla to) a teď je na Evropě aby si to vyžrala.Je to smutné ale je to tak.
    Smůla je že následky toho poneseme jen my.A aby se jedna věc uklidnila jsme tak slepí že otevíráme znovu studenou válku a zaděláváme si na další problém.Naprosto zbytečně.Asi nám klid není dost dobrý.
  • Takže klasika na Tiscali.
    Když slušně argumentujete, vyvrátíte lži stoupenců Kremlu a přivedete je argumentačně
    do úukých tak vám zkomolí jméno nebo ukradnou nick.
    Nadávají ale pak dotčeně kvičí když je jim sprostost vrácena.

    A tato sebranka zlodějů nicků se tu dožaduje slušné debaty.
    Nedožadujte se slušnosti když se chováte jako dobytek Putinovci
    • Pokud vy budete každého osočovat do komunistu a putinovců nebude tu nikdy klid!
  • Mno, vidím, že ti to multinicku jde pěkně od ruky. Tak se tady zatím měj, já jdu na skvělý oběd a něco toho zlatého moku. ...Co to slyším? Ty vogo, simone, vře ti na šporheltě polívka z pytlíku...no honem, ať nepřijdeš o zasloužený oběd... *14* *14* *14*
    • Já jsem SIMONA.

      Pořád máš potřebu komolit moje jméno? Pak jsi psychicky narušený deement a musíš
      být poslán do bohnic. Slušní lidé totiž lidem nekomolí jména. ani jim nekradou nicky.
      Vy Putinovci mezi slušné lidi nepatříte.
      • tak se tak jmenuj a né milion nicku o ho.ně
        • Ty kradeš můj nick rudá špína.
          Kdyby jsi ho nekradl, neměnila bych ho.

          Jsi zrůda a duševní mrzák pokud máš potřebu krást lidem nicky.- Jen proto že nesouhlasí
          s Kremlem za který tu kopeš
          • No teď o tom píšu každého urážíte a napadáte .Slušně to neumíte?
            • Odbočujete od tématu.
              Jaké jméno z těch mnoha nicku??
              Já se vás ptám kde jsem konkrétně urazil já vás.A vy nejste ani schopna odpovědět!
            • Vy ne. Jiní. Tirador tu měsíce komolí moje jméno.
              Bez registrace jednou tvrdil že jsem narkomanka která se nestará o děti.
              Hnusné zákeřné lži a pomluvy v StBáckém duchu.

              Nejsem narkomanka jsem svobodná. Sociální dávky jsem nikdy nepobírala.
            • Vidíte teď lžete nebo záměrně urážíte vy mne cituji:Vy urážíte ale když se vám to vrátí tak jsem prý špatná.

              Kde jsem vás urazil konkrétně já?
            • Omyl. Já jsem vždy napadána a urážena protože jsem slušně napsala argumenty
              proti tvzením Asada. Kradou můj nick a sprostě uráží.
              Když jsem jim sprostosti vrátila tak kvičí že jsem zlá a že takto se nedebatuje.

              Pokrytecký dvojí metr. Vy urážíte ale když se vám to vrátí tak jsem prý špatná.
              Buď měřte všem stejně nebo vůbec.
  • نحن كسب الحرب!!!!!!!
    • ještě že tak *3*
  • Rudé trenky Miloše Zemana už visí. a brzy může viset i jejich majitel.
    Pokud bude pokračovat ve vlastizrádném jednání. *14*
    • Ty těm stohoven ale přeješ brzký konec! *14* *14* *14*
      • Adeptem na pověšení je vlastizrádce Miloš Zeman.
        Nemusíš stále dokazovat že jsi hlupák který nechápe texty. Už to všichni vědí *2*
        • nahlášeno navádění k zabití prezidenta
          • Nejsi soudce takže nebudeš určovat co je co rudá špíno a zloději nicků.

            Pokud bude pokračovat ve vlastizrádném jednání bude oběšen. Tak se podle práva
            vlastizrada vždy trestala nedouku.
            • kdo je kadyrov?
            • Ty kradeš pravidelně můj nick komunistický gaunere.
              K vraždě jsem nikdy nenabádala lháři sprostej.

              Ty se tu zastáváš vrahů asada a Kadyrova kteří prokazstelně mučí a vraždí nevinné civilisty.
              Kadyrov se tím dokonce chlubil že miluje zabíjení lidí
            • raději zloděj než nabadač k vraždě
            • z tebe se vyklubal zloděj nicků, Takže zloději nedovolávej se práva. Je to trapné
            • naštěstí muž tu být soudce a taky jsem to udělal.vlastizrádné jednání dělá tvoje strana tím že si sem bere uprchlíky.z kterých se začali klubat teroristi *3*
    • simonko jdi nám příkladem a ukaž jak na to v tvém věku bych tě chtěl vidět jak to uděláš
      • Komunistický zloději nicků. Patříš k rudé špíně a podlidem kterých bych se nedotkla
        ani klackem. Štítila bych se sáhnout na humus jako jsi ty.
        Nestojíš za odpověd ale za plivnutí.

        V rodném listě stojí že jsem se narodila v roce 1990:
        A i když se milionkrát denně poseereš vzteky tak na tom nic nezměníš zapšklej dědku
        • Ožralý fotr tě vystříkl na patník a slunko to vytáhlo...to je celý... *14*
          • A ty se dožaduješ slušnosti tiradore? Jsi obyčejné sprosté howado *12*
        • já ti to přeju žij si v těch sr,čkách o dost déle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit