Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taváryšč Pútin, Růbl kaput *9*
  • ajój *14*
  • Terorista Asad chce volby bez účasti opozice. Totalitní komunistické řešení made in SSSR.
    Volby v podání SSSR - občané! Zvolte si. Na výběr máte jednu stranu *15* *15* *15*
  • Má pravdu pan Asad *3*
    • A proč kradeš nicky komunisto? Zloději se mají střílet. *14* *14* *14*
      • jakej nick myslíš z těch tvejch asi 30?myslím že tenhle si nechat můžu brblo.když si ho neudržíš máš holt smůlu!
        • Takže považuješ krádež nicků za normální ano?
          Pak jsi komunistická swině.
          • komunistická swině. byl tvůj táta a máma *3*
            • Já jsem demokratka. Za komunistického zločince Putina tu kopeš ty zloději nicků. Já ne
            • jasně soudružko
            • Vy kradete můj nick. Pravidelně. Udělala jsem si jiný a hned ho ukradneš také.
              Jsi Putinovský grázl a zloděj nicjů. Zmiz haajzle.
            • jasné zloděj křičí chyťte zloděje.soudružko pusinko tohle ti tu nikdo nežere
            • To těžko zloději nicků a podvodníku s hlasováním.
              Nikdo z naší rodiny u komunistických zločinců nebyl.
              Sebranka kterou tu podporuješ ukradla po roce 1948 naší rodině poctivě získaný majetek.

              Komunistické teroristy Putina a Asada tu podporuješ také jenom ty. Já ne
  • tavaryšč Pútin, my golódny!
    • ...neměli jste si tu Ukrajinu tak rozjebat, nebyli byste "golódny". *14* *14* *14*
      • On píše o tvém rusku kterému chcípá ekonomika.
        • Tak si to ujednoť, jak to s Tím Ruskem podle tebe je, multinicku. *14* *14* *14*
      • trapné, ale i tak tě mám rád *14* Putin vládne Rusku ty trumpeto *3*
    • A se divíš? Putin je starý komunista a hladomory ke komunismu patří.
      KLDR a SSSR jsou svědci *15* *15*
  • Haló, schízo , který si hraješ na dobrého a zlého současně svými multinicky, nevadí ti, doufám, že ti do toho tak trochu kecám, že ne?! *14* *14* *14* To aby ti z té "samomluvy v diskusi" úplně nejeblo...ačkoli, žádná škoda. *14* *14* *14*
    • už je tu zase Tečka ??? *8*
      • Ty jsi věčný....jako každá bllbost. *14* *14* *14*
    • A ty opravdu věříš tomu že všechny nicky kteří s tebou nesouhlasí patří jedné Simoně?
      Pak jsi hochu magor a paranoik. Těch co s tebou nesouhlasí je tu totiž víc. *2*

      Opravdu věříš tomu že Americká ambasáda se bude namáhat chodit na Tiscali? Zase
      jsi magor a paranoik. Chodí sem tak 20 lidí. Z toho 8 je zlej Rybanna BTW Putin jura troll
      *2* *2*
      • Je vidět, že víš, kdo je kdo! *14* *14* *14*
        • A taky, kdo co říká a za koho.... *14* *14* *14* ubohý prvoku...s IQ neandrtálce z Afriky jedoucího z vesela do Evropy na svém velbloudu...za prací a kulturním obohacením nevěřících....placen Tureckem, Saudy a USA za tuto sabotáž. *14* *14* *14* Neboj, brzy tě vykopeme i s těmi tvými sponzory tam, kam patříte, šmejdi! *12* *12* *12*
          • Jsme členy NATO. Pokud sem Ruský terorista v uniformě bez označení strčí nos
            bude bez milosti zastřelen.

            Zkus mě ty Grebeníčkova swině vykopat z ČR a já tě dokopu.
            • s náckama se nebavím a rozhodně se jich nebojím já mám nabito tak ať přijdou *3*
            • Jsem holka takže TA ne TEN .

              Skins nejsou nacisté. Odnoží SKINS je celá řada - nacisté, vlastenci, kališníci, antinácci.
              Doplň si vzdělání a nesser se do věcí kterým nerozumíš zloději nicků.
              SSSR který tu podporuješ zabil miliony lidí
            • jasně tak že jsi nácek *1* *1*
            • Stačí abych požádala přátelé z hnutí SKINS.
            • od šestadvacetileté holky jo *1* *1* *1* *1* *1*
            • Ty nikoho nezastrašíš rudá špíno. Za to vyhrožování po držce stejně dostaneš,
              Jsi zloděj nicků Plivu na tebe podčlověku a špíno.
            • simonko jsi jedna velká huba ale skutek utek tak tu nikoho nestraš *3*
  • Tiradore! Značně si protiřečíš ty Zemanův šašku.

    Asad je terorista který mučí a vraždí civilisty. Putin je terorista protože v době míru poslal
    do souedního státu vojáky v uniformách bez označení,
    Což mezinárodní práío definuje jako terorismus.
    • Co pánové prezidenti Assad a Putin konají, dobře konají. Je za nimi kus práce v boji s teroristy všeho druhu a Sýrie je zase o kus ke svobodě blíže. Vivat Putin, vivat Asad! Smrt teroristům, nacistům a jejich pomahačům! *14* *14* *14*
      • Za teroristou Asadem jsou umučení a povraždění syrští civilisté.
        Za Putinem je chcípající ruská ekonomika a nespokojenost rusů.
        Smrt teroristům? Ano smrt Putinovcům Asadovcům Zemanovcům a jiným teroristům. *14*
        • je tak že ty jsi Kalouskovec tak to je krásné *3*
          • Zloději nicků! Ruská špíno určená na odstřel.

            Já jsem jméno Kalousek v textu vůbec neuvedl. Takže tvoje úvaha je jako vždy na dvě
            věci. Na howno a na nic.
            • já taky netíhnu k putinovi a ty mne označuješ za putinovce.tak že drž pysk kalousku *3*
            • Nic takového jsem nepotvrdila. Takže si pořiď brýle když špatně vidíš dědku.
              Zloději nicků jsi špína
            • jo to dobré vědět jsi tedy kalouskovec tím to to potvrzuješ že se ho zastáváš *3*
            • Putin vraždí civilisty v Sýrii a na Ukrajině. Asad vraždí civilisty v Sýrii.
              Zeman to podporuje.
              Kalousek civilisty nevraždí ani to nepodporuje.

              Zloději nicků! Najdi si nick vlastní - třeba komunistický lhář a grázl.
              To je jméno pro tebe
            • cituji tvá slova:Ano smrt Putinovcům Asadovcům Zemanovcům a jiným teroristům.

              tak že logika říká že jsi druhá strana že? tak že Kalouskovec.Protože pokud ho nedáš na konec svého seznamu jsi jeho přivrženec. *3*
  • Ať žije pan Assad! Ať žije Sýrie! Vivat Pan Putin! Smrt všem teroristům a jejich komplicům!!! *16* *16* *16*
    • svobodná Novorosije je vzorem pro Novosýrii, děkujeme pane Putine
  • "Rusko destabilizuje Evropu" (Stoltenberg-NATO).. *12* *12* *12*

    A čím, ty pitomče?! *14* *14* *14* Jediným, kdo všechno a všude destabilizuje jste vy, zkur**né USA!!! *12* *12* *12*
    • sláva sovětským kapitalistům

      vivat Gagarin
    • Východní Ukrajinu destabilují ruští teroristé, mužici v neoznačených uniformách-.
      • Janukovič a Porošenko? Týý vogo.... *14* *14* *14*
        • Vedle. Ukrajinu ničí terorista Putin.
          • Pcha, úplně vedle, Ukrajinuničí Porošenko s Janukovičem a stádem fašounů banderovců. A jsou tak šikovní, že si tu Ukrajinu zničí a rozkradou sami. Putin bude pouze ten, kdo bude prošen, aby Ukrajině pomohl. Ale, proč by to dělal, že? *14* *14* *14*
    • *14* *14* *14* co máš na sobě ty můj gestapáku ??? *14* *14* *14*
      • Pravý opak toho, co nosíš ty, nácíčku. Zajímavý názorový kotrmelec, schízo, ještě před chvílí jsem byl pro tebe bolševik a estébák...ty vogo, ty už ani nevíš, komu a do koho nadáváš...jasný příklad demence. *14* *14* *14*
        • *13* já nejsem vogo, ty jsi vogo lulane *13*
          • Už se konečně "názorově srovnej v tom, kdo jsem ". *14* *14* *14*
            • rozkaz Voloďo *3*
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/394688-rusko-destabilizuje-evropu-tvrdi-sef-nato.html

    Jak je nato hloupé ale už nevidí?
    Pokud by se válčilo tak tady u nás ne na americké půdě.
    Tohle fakt chcete nebo vám to bylo nařízeno?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit