Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivane! Ty umíš jen lidem na Tiscali krást nicky a jména.
    S tím podváděním při hlasování aneb plus 6 za vteřinu jsi nenápadný jak lejno na utěrce *2*

    Já jsem demokratka. Komunistické zločince - Zemanovce Babišovce Putnovce tu podporuješ jenom ty Ivane zloději jmen a nicků. Já ne
  • Až na to že to psal zloděj nicků a jmen - tvůj Putinovský kolega Zlej BTW troll.

    Já jsem demokratka. Komunistické zločince Putinovce Babiševce a Zemanovce tu podporujete vy Vadisi. já ne
  • Já jsem TA holka Simona.

    Pokud to vám Putibnovcům stále vadí tak se jděte léčit holkofobní homosexuálové *12*
  • Já jsem TA holka. Pokud ti to stále vadí tak se jdi léčit ruský homosexuále Vadisi *2*
  • Ani číst neumíš chudáku.
    Já jsem si nestěžovala na hlasování ale na podvádění s hlasováním které tu provádí tvůj
    Putinovský kolega Zlej BTW troll. 6 mínusů za vteřinu není hlasování ale podvod
  • Já jsem holka. Pokud ti to vadí chlapečku Que Vadisi tak se jdi léčit holkofobe.

    Vy Putinovci jste sprostí, kradete můj nick, komolíte moje jméno Simona.
    Já jsem vám vaše sprostotá slova pouze vrátila. Tak tu trapně nebrečte,
    Nedožadujte se slušnosti když se chováte jako sprostý dobytek.
    Jen proto že nesnesete jiný než Kremelský názor
  • No jo, ale jáder vlašských ořechů je málo.
  • Je to poznat. Tajná informace - Babišovy koblížky jsou ukradeny z psychiatriclé léčebny ( obsahují Chlorpromazin ).
  • Simčáku doktor psychiatr psal, že skutečně nepoznáš jabka a hrušky. Dál psal na psychowebu prazska.kavarna.cz, že tvoje schýza je již pokročilá. Zvýšit dávky Chlopromazinu.
  • Jasně Simonko, nejsi blázen. I když ty dveře bez kliky a s kukátkem??
  • Sakriš ty máš, ale mindrák s mínusy. To bude tím, že píšeš blbosti na N-tou, kde N konverguje k nekonečnu. A lidi ti to dávají najevo.
  • Ty nemůžeš být holka, ty jsi hulvát a sprosťák hrubého ražení. Chlapče vedle tebe v kavclu někdo položil silonové lano, zkus ho použít na věšáku. Ulevíš tak mnohým Čechům.
  • Přezdívka? Kukni do zrdcadla a teprve uvidíš pruhovaný lejno s hvězdičkama.
  • Přezdívka? Tvoje sprostota a hulvátsví vyzívá k nenávisti ve jméhu podruhů z Práglkavclu.
    Ty ani nevíš význam - korektní.
  • Když anonym budiž, ale vymysli si slušnou přezdívku.
  • ruský zloději nicků a jmen.

    NATo má nad tvým Ruskem převahu jak v jaderných tak i v konvenčních zbraních.
    Takže se zklidni mektale
  • Ruský zloději nicků a jmen.
    Tvojí zemí je chudé totalitní rusko.
    Tvoje Rusko je největším vrahem 20 století.
    V počtu vražd tvůj SSSR překoná i hitlera
  • Velmi hloupý názor slušně řečeno.
  • Ivane - zloději jmen a nicků! Tvoje země je zaostalé chudé totalitní rusko.
    Největším vrahem 20 století byl váš SSSR mektale
  • pokud se kluci chcete sebeobětovat je to vaše věc.Nikdo vám v tom nebrání.Lékařů je poměrně dostatek.Pokud chce do nekonečna léčit bubáky kteří stojí jednou tam na té straně pak zas jinde - dobře.Hlavně ze sebe nedělejte chudáčky.Sebeobětování ve prospěch .... to už se nenosí, ani to nikoho nedojme.Blbé je že jste nevystudovali za svoje a místo vracení peněz těm co vás nechali studovat a že to něco stálo - si tam hrajete na frajery co zachraňují svět.Hoší příště výhradně za svoje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit