Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že ten ožralý, nemocný Zeman má na platnost sankcí asi takový vliv, jako moje stará. A Putin si z něj dělá užitečného idiota. *1*
    • My už jednoho užitečného idiota měli byl to Havel ale evidentně jsi ho teď vystřídal ty.
      • Vašek šašek,král to šašórů i kostým měl luxusní....věčně krátké nohavičky.
  • Konečně máme presidenta,který kope za kolonii zvanou Česko alias Absurdistán.A hlavně se nebojí říci svůj názor a je jedno zda v Bruselu nebo Moskvě.Když jsem dnes viděl žvanila Kalouska v televizi kalous 24 tak jsem si ho přirovnal a rozdíl úrovně BabišxKalousek je zde jasný IV.cenová skupina a zaměstnanec v zahraničním obchodě.Přeji Babišovi,Okamurovi i Pirátům úspěch.Ubožák Bělobrádek se bude se svou skvadronou pakovat v případě opakovaných voleb.
    • Tak, tak, od dob Vasola Bilaka nás nikdo tak důstojně nereprezentoval. Volím Miloše, snad nenatáhne bačkory.
  • náš pan prezident Zeman se stará o bezpečnost naší země, jel vyjednávat mimo jiné i palivo do našich jaderných elektráren, kdo nemá vygumovanou palici, dobře ví, že jiné než ruské palivo je nebezpečné a dokonce i nekompatibilní, oni by nám ho nejraději narvali teroristi z USA, ale nechtěl bych,aby naše vlast svítila jak černobyl
    • Moje řeč, já mám v noťasu taky ruské baterie. Jiné bych si tam nedal, možná ještě snad čínské, ale americké nikdy, to už by bylo po noťasu!
    • Doporučuji přečíst si v Ústavě ČR jaké postavení má president republiky. Výstižně je to vyjádřeno slovy, že je to "pouhý neodpovědný kladeč věnců". Není to tedy žádný vůdce, fýrer, gosudar, který o něčem rozhoduje.
      • Ale Miloš může všechno. Je to v ústavě vlevo dole.
      • Stejně tak tam píšou o občanu republiky .Drž hubu a poslouchej otroku.
  • Nechápu proč chce Putin rušit sankce když dle jeho slov zásadním způsobem pomáhaji růstu ekonomiky, podporují vznik a pozitivní vývoj ryze ruských podniků, osamostatňují ruské zemědělství atd, atd., jen samá pozitiva, tak proč zase vstupovat do obchodu s prohnilým západem ????
    • ty budeš taky dobře vygumovaný od těch havloidů
  • Co náš prezident činí, dobře činí. A pražská kavárna, TOPáci - hlupáci, ODSáci, kalouskovi vlezprdelkové - starostové a černoprdelníci s tím nic nemohou udělat, a to je dobře.
    • přesně tak, nikdo neumí podlézat bolševickým okupantům lépe než Miloš
      • až přestaneš číst blesk jelito, dovíš se že zeman se proti tvrzení o roku 1968 ohradil *3*
  • Proč se ten velezrádce EU a NATO - kolaborant s fašistickým putinovým režimem, vůbec vracel? Má tam chlast a kamaráden, může tam nadávat a vyhrožovat celému světu. My jim ho moc rádi přenecháme. V této zemi, kterou ztrapňuje na každém kroku, nemá co pohledávat.
  • http://www.rozhlas.cz/plus/proaproti/_zprava/obchod-s-ruskem-je-riskantni-velke-investice-mohou-vest-i-k-vydirani-varuje-rusista--1770863
    • A o co jiného jde konfidentovi StB MANovi než nás dostat opět do ruského područí. Jeho materiály o činnosti konfidenta StB byly ještě v listopadu 1989 skartovány, ale co když mají v Moskvě kopie? Nebylo by to poprvé. A tak ten sprostý ožrala chca nechca musí tancovat tak jak kremelský trpajzlík brnká na balalajku.
      • Nejdřív si to poslechni než budeš říkat naprosté kraviny mimo téma
  • chová se jako kdyby měla ta ožralá prasečí hlava na sankce nějaký vliv *15* *15* *15* *15* *15*
    • A co ty vepřová palice.
  • Ať žije prezident Zeman.
  • Vodka je vodka, snad tam nebude nějaký pes, co shrnuje koberce. To by už Miloš možná nevstal a kde by Rusové pak sháněli tak dobrého českého prezidenta?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit