Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt, že když někam přijede americký prezident, tak jej vítají ve stanu, nikde ani policajta nevidět a zásadně všude chodí sám a pěšky!! Asi tak to myslí autor tohoto článku, nebo ne? Pořád platí údajně Havlíčkovo úsloví "okno do světa se nejlépe zakryje novinami!"
    • s tím úslovím nelze nesouhlasit. Někteří naši havloidní politici mají novinami hlavu trvale omotanou.
      • Horší je, že někteří zemanoidní politici mají hlavu trvale namotanou po Becherovce. *1*
        A pak blábolí nesmysly. Jako MAN v Bruselu nebo teď na dače u Putlera.
        • josef.servit.9
          Už se zase pleteš hlupáčku Becherovič je kníže pán!Mimochodem,Becherovič vyzval Kalouska k demisi za obludné volby! Diag.alias Hazard Kalousek se drží zuby nehty! Je to úsměvné, takoví to byli kamarádi?
  • náš pan prezident Zeman se stará o bezpečnost naší země, jel vyjednávat mimo jiné i palivo do našich jaderných elektráren, kdo nemá vygumovanou palici, dobře ví, že jiné než ruské palivo je nebezpečné a dokonce i nekompatibilní, oni by nám ho nejraději narvali teroristi z USA, ale nechtěl bych,aby naše vlast svítila jak černobyl
    • Moje řeč, já mám v noťasu taky ruské baterie. Jiné bych si tam nedal, možná ještě snad čínské, ale americké nikdy, to už by bylo po noťasu!
    • Doporučuji přečíst si v Ústavě ČR jaké postavení má president republiky. Výstižně je to vyjádřeno slovy, že je to "pouhý neodpovědný kladeč věnců". Není to tedy žádný vůdce, fýrer, gosudar, který o něčem rozhoduje.
      • Ale Miloš může všechno. Je to v ústavě vlevo dole.
      • Stejně tak tam píšou o občanu republiky .Drž hubu a poslouchej otroku.
  • Konečně máme presidenta,který kope za kolonii zvanou Česko alias Absurdistán.A hlavně se nebojí říci svůj názor a je jedno zda v Bruselu nebo Moskvě.Když jsem dnes viděl žvanila Kalouska v televizi kalous 24 tak jsem si ho přirovnal a rozdíl úrovně BabišxKalousek je zde jasný IV.cenová skupina a zaměstnanec v zahraničním obchodě.Přeji Babišovi,Okamurovi i Pirátům úspěch.Ubožák Bělobrádek se bude se svou skvadronou pakovat v případě opakovaných voleb.
    • Tak, tak, od dob Vasola Bilaka nás nikdo tak důstojně nereprezentoval. Volím Miloše, snad nenatáhne bačkory.
  • Co náš prezident činí, dobře činí. A pražská kavárna, TOPáci - hlupáci, ODSáci, kalouskovi vlezprdelkové - starostové a černoprdelníci s tím nic nemohou udělat, a to je dobře.
    • přesně tak, nikdo neumí podlézat bolševickým okupantům lépe než Miloš
      • až přestaneš číst blesk jelito, dovíš se že zeman se proti tvrzení o roku 1968 ohradil *3*
  • ať žije Bašar Asad, ať žije Sýrie, smrt teroristickým USA
    • milý Abdule, vaše nadšení úsměvné *15*
  • Hlavně že není oblíbené téma zbraní opačného konce Evropy a světa, tedy západoevropských a USA zbraní, helikoptér apod. pro naši armádu. Jste už někteří pisálkové na kontakty ČR - Rusko a Východ ješitnější a háklivější než komunisti kdysi na imperialistický Západ. nejste demokrati, ani náhodou !!!jste jako byl v Čt komentátor Jambor, Morávek a spol., ale oni měli pravdu. Americký prezidenti nevítají návštěvy na svém ranči, že ???? To jo, to zveličujete, Soči urážíte. Jste úplní ubožáci !!!!!!! A snad jednou skončíte na smětišti novinářských dějin, jako po volbách tradiční politické strany. Všichni lidi nejsou nesvéprávní a manipulovatelný ovce, jak si myslíte, vy jedinou pravdu šířící aroganti.
  • Ať žije prezident Zeman.
  • Nechápu proč chce Putin rušit sankce když dle jeho slov zásadním způsobem pomáhaji růstu ekonomiky, podporují vznik a pozitivní vývoj ryze ruských podniků, osamostatňují ruské zemědělství atd, atd., jen samá pozitiva, tak proč zase vstupovat do obchodu s prohnilým západem ????
    • ty budeš taky dobře vygumovaný od těch havloidů
  • http://www.rozhlas.cz/plus/proaproti/_zprava/obchod-s-ruskem-je-riskantni-velke-investice-mohou-vest-i-k-vydirani-varuje-rusista--1770863
    • A o co jiného jde konfidentovi StB MANovi než nás dostat opět do ruského područí. Jeho materiály o činnosti konfidenta StB byly ještě v listopadu 1989 skartovány, ale co když mají v Moskvě kopie? Nebylo by to poprvé. A tak ten sprostý ožrala chca nechca musí tancovat tak jak kremelský trpajzlík brnká na balalajku.
      • Nejdřív si to poslechni než budeš říkat naprosté kraviny mimo téma
  • Dača nebo stan, o to bych své názory neopíral. USA a Rusko jsou státy se zcela odlišnou mentalitou. Byl jsem často tam i tam. USA je v podstatě stát potomků nekonformních Evropanů, Rusové na báťušku cara nikdy nezapomněli.

    Já osobně nemám dost informací, abych se mohl rozumně vyjadřovat k jednání páně prezidentovu. Je tedy možno dívat se na věc i z jiné strany. USA je za velkou louží, Evropa má Rusko u zadku a, upřímně řečeno, nějaké sankce jí mohou být ukradené. Má z nich pouze škodu. Takový obstarožní prezident bezvýznamné zemičky je vhodnou figurou, která může opatrně na obou stranách naznačovat, že by zase některé věci nemusely být až tak kách. Kdo z nás, řadových, bezvýznamných tvůrců hodnot do toho vidí?

    Mimochodem, je tu někdo, kdo alespoň koutkem oka zahlédl ty světlé zítřky, ke kterým jsme 40 let byli vedeni stranou Stranou? Jestli ano, nechť se tu přihlásí a prozradí, kde to je. Leckdo by tam jistě rád alespoň nakoukl..... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit