Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neuvěřitelné a skandální. Našinec přestává být myslícím jedincem a stává se vazbou přeplaceným a zbytečným úředníkům EU. Chybí mi tam zdravě uvažující lidé. Bohužel se tam přiživuje stranický odvar. Za ty peníze, proč ne.
  • V podstatě vám do auta namontují legálně štěnici, která kdykoli určí polohu auta i počet cestujících a která zřejmě bude mít i mikrofon na poslech toho, co si osádka vozu povídá. A že se aktivuje jen při nehodě, tomu snad v dnešním světě nikdo nevěří.
  • EUrourednik se teteli blahem zase budou pro jeho rodine prislusniky tepla mistecka v soukrome firmicce zajistujici provoz smirovaciho systemu navrch kazdeho bude moct sledovat! KAZDE auto bude mit povinne GPS+GSM s mikrofonem uvnitr vozu spolu s cidlem kolik ma pasazeru no Velky Bratr *12* A ze se system spusti jen pri kolizi nenechte se vysmat pri kolizi posle uz prubeh stretu vcetne drahy takze to pobezi porat staci upravit sw a hned to bude bonzovat tomu kdo si zaplati jen totalne stupidni ovcan by veril tomu ze tuhle prasarnu nikdo nezneuzije *12* *16* *11* *10*
  • ja ne byl to eurokomisar to zadal
  • Pokud se auta naučí i řídit nebudou už potřebovat řidiče. *15* *15*
    Budoucnost patří strojům.

    Naplnila se slova ze staré písně Dalibora Jandy - lidi už jsou nadbyteční.
  • ....naprd, kdejaký ťukanec bude alarmovat záchranné složky, zpětná vazba chybí!
  • jen víc krámů do auta .ať to má co nejvíc poruch. aby policie mohla zkoušet technický stav a hned vás mohla poslat na technickou *7* *7*
  • Protokol pro pojišťovnu ale bohužel automaticky nevytiskne...
  • No za 12 tisic si to malo kdo koupi do sve stare rachotiny....

    jo kdyby se pojistovna praskla pres kapsu a dal nejakou dotaci na pojisteni dostanete krabicku do auta treba bych to zvazil... nez zkomirat a cekat najde mne nekdo nenajde
    • tady uvaději že cena 100e a bude se snižovat je v asi v Česku marže špekulantu a razem je to 12t a více

      http://byznys.ihned.cz/c1-63937280-auta-budou-muset-mit-v-evrope-system-ecall-pri-havarii-automaticky-zavolaji-o-pomoc
  • Á jéjej "roj", nějak jsem neporozumněl obsahu, bohužel "španihelsky" neumím!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit