Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Sebastiane KANTORE, zapomněl jste uvést, co za auto máte vy sám, jaké má vaše partnerka a co jste měli před nimi, ani jste neuvedl návod jak zajistit, abyste několikakilogramové kolo nalezl pi návratu tam, kde jste ho na chodníku opustil. Stav našich silnic se silně balkanizuje a zimní údržba, samozřejmě pokud mrzne a padá sníh, protože na zbývající typy zimy jsou silničáři vždy připraveni, se inspiruje pohlednicemi Josefa Lady. Za těchto okolností, při výtlucích připomínajících pasti na trabanty, je ternem větší průměr kol, vysoká pneu a velká světlost auta (20 a více cm). A to jedete neodklizeným sněhem a závějemi v podhorské krajině a děkujete Bohu za 4x4. A jestli musíte opustit silnice na místní i nezpevněné cesty, je 4x4 SUV jasná rozumná volba.

    Nekulturou je podle mě naopak po městě drandit autem tam, kam se tramvají či busem dostanu sice o 5 minut později, ale mohu se projít a odejet ze zcela jiné stanice, aniž bych se musel vracet pro auto.

    A nejen "nekulturností" v ruském smyslu slova (=totálním buranstvím) ale nebezpečnou arogancí je jízda cyklistů místo ve vozovce po chodnících na kolech, navíc beze zvonků, mihnoucích se bez varování, sezadu, těsně kolem vás nebo vašeho dítěte... uhnout o krok vedle kvůli díře či nečistotě... děkuji. Raději Dustera než dražší sportovní kabriolet nebo medvěda na silnici, než cyklista kličkující bezohledně na chodníku mezi chodci.
    • Víc jak polovina příspěvku jsou modré blívajzy. Proč jsi chytráku sám neuvedl, co máš za auto? Ty musíš jezdit v UAZu ne?
      • Dáša, Dáša... Nemohu za to, že neumíš přečíst a pochopit relativně kratičký text až do konce. Zkus to přečíst ještě jednou... *5*
      • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses komoušem!
  • Já si myslím,že z většiny lidí prostě mluví závist,taky bych ho chtěl a čtyřkolku k tomu.ale nemám na to.rád jezdím na hory a zkuste s Octavkou zajet do sněhu,nebo se jen vyhnout v hlubším sněhu.ach jo.ale říkám si že většina chlapů si velikým autem kompenzuje rozměr penisu.tak budu raděj jezdit v tom malém,našem českém. *1* *1* *1*
    • Není naše české už dávno ne! Hlavně si tady nemyslete že nějaký SUV projede všude, tak to není pravda ani náhodou!!! Když někdo tvrdí že njlepší je na jízdu např. A8 4x4 tak je to chudák. To není řidič!
  • Ještě větší sranda je, když z toho vyleze pětatřicetikilový chrastítko.
  • jinak, pokud se vám zdá že články tohoto typu jaksi postrádají smysl, vězte, že jsou psány jen proto aby se prodala ta reklama co na vás ze stránek vyskakuje, to se týká bohužel i tištěných médií....takže není to až tak pro lidi, ale pro peníze *4*
    • Je vidět, že jsi jeden z mála, který se pozorně dívá kolem sebe...
  • U nás je hrozná automobilová nekultura,Po silnicích jezdí hlavně škodovky,fábie a oktávie s vysokou spotřebou oproti konkurenčním značkám.Motoristé se nechají zblbnout tlučhuby,kteří škodovky chválí do nebe,a vymýšlejí si,že škodovky jsou spolehlivá auta s nízkou spotřebou.Takoví tlučhubové dokážou tvrdit i nesmysly,že oktávie,nebo fábie jezdí za 5.litrů benzínu na 100 km. *1* *1* *1*
  • Hotovy tankodromy tady mame a proto valna vetsina majitelu sve "terenaky" "tuni" dvaceti a vice palcovymi koly s pneu tencimi nez pokozka novorozenete. Ale je fakt ze kdyz v Praze napadnou 3 cm snehu tak je s toho hotova kalamita. *6*
    • pravil zavistivy vesnican co v zime nejezdi pac ma pred svou rujnou, ktery zove domov 30 cm snehu a jeho 120ka si s tim uz neporadi
  • Dobry den,
    jsem prumerne vydelavajici obcan teto zeme. Takze zadna slava. Ale pred tremi lety jsem si poridil velke tezke terenni auto a to z jednoho prosteho duvodu. Byl jsem obeti autonehody, pri ktere moje predchozi o polovinu lehci auto vytlacil ze silnice na mestkem okruhu v Brne agresivni ridic ve vozidle Skoda Octavia prejizdejici z leveho pruhu do meho (praveho) a ja se nasledne celne srazil se sloupem verejneho osvetleni, pote co mne vytlacil primo proti tomuto sloupu. Prezil jsem, ale ne bez nasledku. Proto jsem si nasledne poridil velke tezke terenni auto a opatril jej masivnim poctivym nerezovym ramem a stupackami (s homologaci od ceskeho vyrobce) abych mohl celit pristimu piratovy silnic !!! Nedivte se nam. Ten kdo zazil tu bezmoc, kkdyz Vas jine tezsi auto tlaci ze silnice primo proti sloupu to uz nechce nikdy znovu zazit !!! Brzdil jsem, ale za dve vteriny, kdy prava kola jsou uz na trave nemate sanci zastavit...az o sloup... au. Ne, uz nikdy vice. Budu se branit a v tomto pripade vaha skoro 3tuny je muj argument.
  • moc pekny clanek ! At si koupi kazdy clovek co chce at jezdi treba traktorem po Vaclavaku ten stoji take mio a tim ukaze ze ma prachy.Nejen galose,ale i ty nekonecne nasivky -Dalik vypada jak automobilovy zavodnik ktery ma vysita loga sponzoru ,je elegantni domniva se dotycny!U fotbalstu pochopitelne velka cisla na zadech ,aby se divaci orientovali,ale neni nic hnusnejsiho nez tak masirovat v civilu.A damy at maji vecerni robu,nebo jakoukoliv barvu obleceni nekombitovatelnou s hnedou,daji korunu elegance hnedou vuitton kabelkou.Penize zdaleka neznameji vkus at se to tyka domu,interieru nebo auta
  • dodge ram 3500 pickup 5,9 td 24V hmotnost? přes tři tuny
    délka ? 6,2 metu šířka ? 2,40 metru
    no a co dodat projet po Praze ulicí kde jsou oboustranně zaparkovaná auta je doslova horor a není to velikostí aut tech kdo parkují ale jejich uměním zaparkovat svého miláčka tak
    aby nemusel nikdo udělat ani krok navíc vždyt když neprojedu já no tak si to zase odcouvám
    a pěkně mě to rozčílí ale budiž přežiju to ale co když nemůže projet záchranka ?nebo hasiči?tak a tady je problém a není to o ničem jiném než o lidském pochopení jeden druhého.
  • Vse je jen v lidech a o lidech... Kde je poptavka, je i nabidka... Je to jako s oblecenim... Nekdo nakupuje v secondhandu a nekdo "ujizdi" jen na exkluzivnich znackach... Proc ne... Odjakziva zde bylo soupereni mezi lidmi, takze zadny fenomen posledni doby. Ja bych si napriklad nikdy nekoupila Porsche (omlouvam se jeho priznivcum), je to male a drahe... Navic bezpecnost v takove skorapce, no, asi nic moc... Mne je celkem jedno, co prave ridim, jen se musim uvnitr auta citit bezpecne.Je docela k popukani, kdyz se snazi ridic(ka) s takovym mrnouskem zaparkovat a jaksi to nejde... Pak prijede 3krat vetsi auto a ridic(ka) zaparkuje na 1.pokus. Casto vidim u marketu, jak ta mala auta blokuji 2parkovaci mista, protoze ridic(ka) zaparkuje na oddelovaci care... Take si nemyslim, ze cim vetsi auto dotycny(a) ma, tim vetsi mindraky si leci...BLBOST!!! Takze to neni v autech, ale v lidech... Je jedno, jak velke auto kdo ridi, ale jestli je to blbec nebo ne...I male auto muze ridit velky blbec... A hlavne. ja se rozhodne otocim za peknym, mene znamym autem... Hlavne za tim, ktere casto nevidim (Pininfarina, Aston Martin, Tesla...) Takze preji vsem ridicum a ridickam spoustu bezpecne najetych kilmetru a navratu domu... *4* *4* *4*
    • Promiňte ale Pininfarina není značka auta.
      • Neni? A vite to jiste? Je to velmi znama italska firma se zamerenim na design a vyvoj karoserii (Alfa Romeo, Fiat, atd...)
        • ano, přesně jak píšete, je to italská firma, která DĚLÁ design pro automobilky, ale auta NEVYRÁBÍ! Pěkný večer
          • Ja jsem jen napsala, za jakymi auty se ohlednu... Tak nevim, proc me hned chytate za slovo, ze Pininfarina neni znacka aut... Kazdy, kdo se bude chtit podivat, si tohle auto muze najit...
    • Dobrý den Jano, dovolím si jen praktickou připomínku. Pokud byste si nekoupila Porsche, protože je malé a málo bezpečné, doporučuji si prohlednout Porsche Cayenne.
      • Ano, ale nenapsala jsem model... Takze: Nekoupila bych si Porsche 911... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit