Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Becherovič se musí držet pultíku, aby nepadl na zem. Asi má virózu. A Bureš na něj pobaveně kouká. *2*
    • Ty jsi na kluky?
      • ???
  • házejí do placu piráti. Najednou jim narostly svaly. Nějaký jejich bezvýznamný šmudla pronesl, prý "lidi nejsou hloupí, hodili přes palubu Véčkaře, hodí i Babiše ...". Jo hochu tady nejsou fakt hloupí. Jenže novináři, vás statečné a poslední spravedlivé začnou pečlivě grilovat, jak je v kraji zvykem. A jejda to bude náhle ostudy. Tak jako vylezlo tuhle, že ten váš dredovaný před pár lety ostře bojoval z "uprchlíky" a jejich práva parazitovat tady v EU. Neváhal vyrazit do ostrého sluníčkového pochodu. Ovšem sympatie k parazitům se tady neodpouští.To až zas přijdou velkohubá prohlášení.
  • Rychetský zaskakuje za Zemana, stal se náhradní hlavou státu. Zaplať pánbůh

    https://nazory.aktualne.cz/komentare/rychetsky-zaskakuje-za-zemana-stal-se-nahradni-hlavou-statu/r~708bd154bfbc11e7b286002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-0&redirected=1509781806
    • Trouba uvěří každé hovadině.
    • Nech si zdát
  • Už aby byl leden a ten starý okot se pakoval z Hradu. Ostudy nadělal už dost.
    • Obávám se, že se najde dost nesvéprávných, kdo budou toho starého "okota" volit. Jako minule stačilo pár StBáckých keců a postrašit sudeťákama a tupé stádo ovcí šlo s bekotem volit to co dnes straší na hradě a dělá naši zemi ostudu po světě.
      • milé J svobodná volba volit se ti nelíbí.Demokratické principy se ti nelíbí? tak to máš blbé já ho volit budu.A ty se třeba possser
      • A co ty pračuráku Sajmonovic z redakce Tiscali, kdy už ta tvoje kokotjá palice přestane blejt ty kokotiny.
    • Okot jsi tu jen ty
  • Babiš vyhrál, tak ho nechte ho vládnout. Jestli si opozice myslí,že má lepší program, tak ať přesvědčí voliče.
    • vyhral ale nemá většinou vogo ,jinak spasitělja Koblyhacza volilo poze 1,5 měga, ty vostatní ho nevolyly
    • Babišova smečka (není to politická strana s programem, ale pouze jakési "hnutí") získala pouze asi 17 % hlasů oprávněných voličů ( 40 % nesvéprávných jedinců nešlo k volbám). Máme však systém poměrný a nikoli většinový. Takže Babišova smečka získala nejvíc hlasů, avšak nevyhrála.
      • Vždyt Babiš chtěl změnit tento systém ale tví supermani to zamítli,tak nekdákej blbosti blbečku.Máš vůbec občanku?
  • Já jsem vám to psal už před volbami, že vás Andrej Babiš s Milošem Zemanem důkladně nakopou do vaší prrdele i se závistivým blábolou jeglem. A teď buď budete pozitivně spolupracovat na dobré věci s panem Andrejem Babišem a Milošem Zemanem a to bude pro vás notorické omyly veliký problém nebo vámi způsobené nestability využijí hrdlořezové ze pskova a to bude váš konec, protože skončíte na východní frontě. Jégle ty hňupe a klidně mi zase můžete zablokovat účet já to pak zas napíšu všem firmám co na tiscali dávají reklamu, aby věděli jak to u vás chodí.
  • Dva B - Becherovič + Bureš, kamarádi z StB. *1* *1* *1*
    A b.bci si je zvolili. *1* *1* *1*
    • Schwarzenberg je řádně debilní Becherovič, huhlavej a prochcanej.
    • Sám si blbec a teď po volbách můžeš tak akorát bezmocně tlouct pěstičkama do země, protože mi co jsme volili Andreje Babiše budeme rozhodovat co a jak ty směšný prde *5* *5* *5*
  • Tak jsem tady nebyl a vidím, že soudruh Kulihrach BTW mě tady zastoupil svými bláboly pod mým nickem. *1* *2*
    • Ale pod kterým Sajmone, pod kterým?
  • Je smutné vidět umírat prezidenta české republiky v přímém přenosu. I když je pomstychtivý, ulhaný a zlý člověk, přeci jen to je zástupce našeho národa.
    • vanhorne
      "přeci jen to je zástupce našeho národa"
      V kazde knajpe, by se takovy reprezentant nasel a mozna jeste lepsi, nez ten hradni ochlasta. ☺
    • To zrzavej Veškrna, ten umřel v přímém přenosu a pak skoro celé jedno volební období ležel v rakvi než konečně zaklepal jednou bačkorou a strčili ho do pece.
      • To už smrděl chcánkama!
  • Ten ožrala z hradu by chtěl nechat Bureše vládnout i bez důvery vlády. Ten ochlasta je už opavdu zralý do blázince.
    • já vím přehnal jsem to. Někdy mám navečer takový hlad a zlost a musí to ze mne všechno ven! Na Hradě se hoduje v podhradí se chlastá a mi je tady pod mostkem veliká zima.
      • ...se chlasta a MI je tady pod mostkem...

        Ten mostek je u Plzne...?
    • Kdybys nekecal, ty tlámo kuřbuřtí Sajmonovic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit