Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • havloidy, tak jenom dobře *5*
    • sklapni BTW
  • Náš soudruh prezident Zeman je politický lotr světového formátu, i putlerdólská zvířata by ho chtěla, pak by snad přestali s vyvražďováním celých národů v Čečně, Jižní Osetii i jinde!
    • Ty jsi určitě pračurák, kuřbuřtí držka Sajmon z redakce Tiscali.
    • zato ty jsi běžný darebák vesnického formátu, který stěží zvládá malou násobilku. Na vojně se říká, že jeden hyperaktivní blb, je horší než rota vojáků.Máš svůj den, co? Všechno z tebe musí ven! Zajdi si na velkou.
  • Náš pan prezident Zeman je politický lídr světového formátu, i amrdólská zvířata by ho chtěla, pak by snad přestali s vyvražďováním celých národů!
  • https://www.novinky.cz/domaci/452502-zeman-se-pochlubil-drevenym-samopalem-na-novinare-zasobnik-je-z-lahve-becherovky.html
    • To zloděj nicku:

      Docela vtipné. Co jiného by se dalo čekat od "symbola" české IV. cenové. *1* *1* *1*
      • kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses kokotem.
  • Myslím si , že každá strana co se dostala do parlamentu dostala mandát aby se dohodla a prosazovala svůj program -zákony. jsem si jist , že nikdo z zúčastěnných nedosta mandát (program) bojkotovat vládu a vyvolat nové volby. pokud to neumíte běžte pryč. Jste přítěž tohoto státu . Za dva mega ročně dokážu taky to co vy dobyt....ci. Složte mandáty a dejte prostor schopným. *3*
    • Téměř třetina z těch co šli k volbám dala Hrabišovi mandát "řídit stát jako podnik", tj. zavést tady fašistickou diktaturu, další dali mandát Kanimůrovi prosazovat "vystoupení" ČR z EU, budoucích USE a z NATO, tj. vlastizrada a uvolnění cesty Putlerovi k opakování "bratrské pomoci"... A těch 40 % voličů líných zvednout zadek od piva nebo televize to vlastně podpořili. Takže když zase chtějí rýt d.žkou v zemi...
  • Proč mi to připomíná zesnulého Luxe, který taky měl ubohých pár procent nad min. ale kecal do všeho jako vítěz.Prostě jste to prohráli tak dejte prostor ať se ukáže . Pokud to nebude fungovat , tak dostaně Babiš STOPKU. Ale asi se bojíte , že by to mohlo vyjít a s váma co jste to tady plundrovali už nikdo nebude počítat. *13*
    • Němci taky kdysi dali Hitlerovi "prostor ať se ukáže". A on se opravdu "ukázal". Ale na to, aby dostal stopku už bylo pozdě. I u nás v r. 1947 lůza podporovala rudé fašisty alias komunisty...
  • Myslím si,že opozice ČR je nabita vztekem ,že s převahou vyhrálo hnutí ANO s "kriminálníkem"Babišem.A Faltýnek se přimotal do kauzy jen tak,aby to vypadalo
    hrůzostrašně.P.Babiš sám prohlásil,že bez důvěry nechce vládnout.Možná by to šlo nějakou delší dobu v EU,tedy ne v ČR.Také si nedovedu představit,jak by opozice vyváděla po dobu vládnutí menšinové vlády a v ní především Kalousek.To raději jít do předčasných voleb,kde nebude figurovat 50 miliónů Kč v kauze Čapí hnízdo,ale přes 1 miliardu Kč.To již opozice bude spokojena......
    • Když vyhrálo, tak ať dá 101 poslanců a je vymalováno .
  • Mám radost, že se v čele republiky usadil tandem Zeman a Babiš. Konečně někdo ty stranické čachry se státními penězmi zatrhne. Řídit stát jako firmu zřejmě opravdu jde. *4*
    • Uz ty koblihy nejez - mekne ti mozek...
      • ... mám místo mozku marmeládu, tedy vím o čem píšu
    • No to snad nemyslíš vážně.
  • A kdo to řekl, že vláda bude impotentní a že nedostane důvěru? To si myslí snad jedině kůrovec Kalousek.
  • Piráti nevyměkli, naopak chovají se (až překvapivě) demokraticky a já doufám, že v tom budou pokračovat, a že nevyměknou pod nátlakem Kalouska, Fialy a spol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit