Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč tolik zášti vůči komoušům ? Vždiť jeden soudruh dokonce bývalý agent STB nám dělá premiéra! 😀

    • To tony205:

      A jeden "bývalý" soudruh a také konfident StB nám dokonce dělá "symbola". Ale on už prý má potíže s pamětí (a nejen s ní) a tak za něho prý jedná vládne soudruh Ovčák. No jo, co si ovečky zvolily... 😱😠

    • A také nám dělal ministra financí, vzpomínáte? Mimo jiné pod jménem Ing.Vlastimil Tlustý, že?

  • Komunismus má plnou ..bu. krásných řečí, přitom nabízí jen chudobu, nenávist, vraždění a loupení.

    A je úplně jedno, jestli si říká KSČM nebo SPD, jestli mává nad hlavou rudou vlajkou se srpem a kladivem nebo stejně rudou s hákovým křížem. 

    • Komunismus si říká KSČM nebo SPD?

      Tento web vskutku jest bezednou studnicí těch nejzajímavějších inforrmací.

      • Oka-mor je bolševik jako z příručky marxismu leninismu, kecy má úplně stejné, chybí mu jen rudá kravata, tesilky a košile z dederonu

        • V české politice se zatím vybarvil jediný bolševik, a to Ing. Topolánek, ale to si zcela jistě nemůžete pamatovat.

          • Synu, Topolánek se možná vybarvil, ale většina ostatních soudruhů se PŘEBARVILA. Někteří si však pouze přibarvili "M" (od mizerové), ale lrudého fašismu se nevzdali. 😀

            Jako např. ta Rudá Marta, která je členkou organizace podle zákona zločinné a zavrženíhodné a přesto si ji stádo zvolilo do parlamentu. A jak zle kouká. Jej, ta by mučila, kdyby mohla...😠

            • Rudého fašismu se vzdát nemohli, protože tento neexistuje. A tak je to s vašimi příspěvky vždy. Fašismus je znám italský nebo španělský, portugalský či chilský, případně quasifašismus japonský (v poválečných letech zajímavě representovaný například Jukio Mišimou). 

              Je zajímavé, jak je Česká republika pevnou a nedílnou součástí Západu, kulturní a civilisační zvláště. Existoval samozřejmě i operetní český fašismus.

          • Je mi Tě líto demence ti asi vymazala vzpomínky, i když jistá spojitost tu asi je, týká se pánského přirození, což je asi jediné slušné slovo, které se dá pro komunisty použít.

            • Vzhledem k  osobám a politickým stranám (KSČM a SPD), které zmiňujete, jsem měl samozřejmě na mysli politiku t.zv. polistopadovou. Moje chyba, přecenil jsem vás. Nicméně páně Topolánkovo chování v soukromé residenci za přítomnosti třetích osob a zřejmě s jejich souhlasem jsem rozhodně na mysli neměl.

  • To je soudružka. Ten žár z očí jistě působí na oteplování Země. 😍

  • Doufám, že Ovar stihne Martě udělit nejvyšší státní vyznamenání, v té plejádě Zemanem vyznamenaných komoušů a kolaborantů už chybí jen tahle rudá držka.

  • Podle zákona organizace zločinná a zavrženíhodná

    • josef.chmela

      Ten tvůj mindrák musí být ale strašný. Jak s tím můžeš žít? Já být tebou, tak se zastřelím abych své mindráky nepřenášel na ostatní. Ta bezmoc je strašná, že? Ale věř, že až odejdeš, tak tady na tebe budou všichni vzpomínat jako na zamindrákovanou nulu, která tu neustále psala ty své hloupé příspěvky naučené jako mantru.

      • to není mindrák, ale pravda. a navádění druhého k sebevraždě je trestné. co vy na to?

        • Pokud někdo popíše, co by udělal v situaci druhého, trpícího mindrákem, jde o ilustraci problému, nikoli o navádění.

          Pokud ve vašem případě použiji:"Jděte se vycpat!", rovněž to není navádění k sebevraždě.

      • Na příspěvky ruského trolla josef.chmela je zbytečné odpovídat. Má od ruských fašistů tabulku s povinnými příspěvky a ty ta trubka kopíruje, kde se dá, pořád dokola.

        • Zajímavé. Totéž jsem hotov tvrdit já o vás, trubko.

          Již jste schopen odpovědět mi na mnohokrát položený a podložený dotaz:"Odkdy power znamený hloupý?"

          • Takže josef. chmela, filius a co ještě je ten nevzdělaný, zamindrákovaný trollí důchodce s rusko-anglickým slovníčkem v ruce?

            • Pokud již máte, jak píšete, v ruce místo přirození rusko-anglický slovníček, dokážete konečně odpovědět na konkrétní přímo položenou otázku?

              • Reakce na příspěvek:

                Kdyby vám to šlo líp s internetem našel byste si to sám a nepletl byste si filius a falus. 

                • Reakce na příspěvek:

                  Kontrolní dotaz: Myslíte, že jste originální?

                  Ptám se jen na toto, protože ostatní nabízející se dotazy klást nemusím, odpovědi jsou zřejmé.

      • Jo, jo, soudruhu, zákon je zákon a pravda je pravda, i když se to vyznavačům rudého fašismu alias komunismu nelíbí. A nikdo to tady nemá na věčné časy a nikdy jinak, jak hlásal jistý krejčí, o němž psal mistr "len na nohavice.  niepúšťať na saka", a taky se zpovídá před Nejvyšší spravedlností".A tak  taky jednou odejdu. A jestli na mě bude někdo vzpomínat, to už nebudu řešit. 😉


        • Pravda je pravda... Netvrdil to právě onen krejčí a jeho soudruzi? Předpokládajíce se zpupnou samozřejmostí, že pravdou je ta jejich pravda?

        • josef.chmela

          Nejsem tvůj soudruh. Do tý tvé žumpy bych opravdu spadnout nechtěl.

          • Příteli, nemůžeš být "můj" soudruh, protože jsem nikdy žádnou "svou" komunistickou smečku neměl a ani jsem k ní nepatřil. Chápu, že do té rudé žumpy bys nechtěl spadnout, ale opakuji, že jsem tam také nebyl a ani jsem se o to nesnažil. Jako třeba  Kikina, který se tam prý cpal 3x a přesto ho nevzali. Také jsem znal jednoho soudruha, o němž se říkalo, že "je to taková sv.ně, že ho ani komunisti mezi sebe nechtějí. Ale StBáci si ho jako konfidenta vzali.

            A jestli ty sám jsi či nejsi soudruh nebo jsi jím byl, to je tvoje věc, mně se zpovídat nemusíš. Ale pokud se vyjadřuješ jako (bývalý) soudruh, nediv se, že jsi tak osloven. 😉

            • Jestli myslíš kikinu, tak se podívej kolik měl komunistických vysokoškolských titulů. On byl soudruh utiskovaný jako soudruh zEman. Byli a jsou to komunistický kriplo... Normální člověk neměl možnost se na takové školy dostat, pouze kriplové KGB.
            • Několik bývalých soudruhů jsem znal osobně, vyskytovali se druhdy v každém podniku. A pokud jde o jejich vyjadřování, máte k němu ze zdejších diskutujících asi nejblíže.

  • Oni se v tomhle komunisté vůbec neliší od ostatních stran, kde se rovněž vlastně od revoluce točí stále dokola tatáž jména (u některých jsou dokonce otočky dotaženy k "dokonalosti", neboť jsou doprovázeny výměnou stranického dresu...). Prostě - "politika" nevyšlo to ve Sněmovně, zkusím Senát je zažitou praxí těch, kteří už neumí nic jiného, než pracovat pro naše blaho... 

  • Az se po Semelove slehne zem...

    Tak to bude slavy...

  • vlastenec

    Proč ti komouši schovávají svoje manželky?Každá z nich by ji mohla nahradit,když si vzaly takové imbecily!

  • vanhorne

    "Nejlepšího výsledku ve volbách do pražského zastupitelstva KSČM dosáhla v roce 1990"

    Pochopitelne, tenkrat ta spolecnost pohrobku byla urcite pocetnejsi a soudruzi pomerne zdravi a cili. Ovsem behem tri desitek let, smrt i nemoc si vybiraly svoji dan a pravdepodobne celkem znatelne procistily a ochromily jejich rady. Dovedu si predstavit zastup dedku o berlickach jak pochoduji a zpivaji: "Jiz vzhuru soudruzi spejme, roznitil boj silu v nas v posledni bitvu se dejme, odplaty nadesel cas". Az odejdou ti skalni Gottwaldovi privrzenci, stara Semelova, Filip a par dalsich hlavnich rudych bojovniku, mozna jim odtroubi.

  • PepaNeko

    Její vejraz tváře je vodrazem jejích myšlenek.

    https://youtu.be/ezxTNbsu7X4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit