Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vidíte, ale zase jí zná jako exota celá republika a i bez placené reklamy.

    :-)


  • Jestli myslíš kikinu, tak se podívej kolik měl komunistických vysokoškolských titulů. On byl soudruh utiskovaný jako soudruh zEman. Byli a jsou to komunistický kriplo... Normální člověk neměl možnost se na takové školy dostat, pouze kriplové KGB.
  • Kontrolní dotaz: Myslíte, že jste originální?

    Ptám se jen na toto, protože ostatní nabízející se dotazy klást nemusím, odpovědi jsou zřejmé.

  • PepaNeko

    Její vejraz tváře je vodrazem jejích myšlenek.

    https://youtu.be/ezxTNbsu7X4

  • Kdyby vám to šlo líp s internetem našel byste si to sám a nepletl byste si filius a falus. 

  • Několik bývalých soudruhů jsem znal osobně, vyskytovali se druhdy v každém podniku. A pokud jde o jejich vyjadřování, máte k němu ze zdejších diskutujících asi nejblíže.

  • Pokud někdo popíše, co by udělal v situaci druhého, trpícího mindrákem, jde o ilustraci problému, nikoli o navádění.

    Pokud ve vašem případě použiji:"Jděte se vycpat!", rovněž to není navádění k sebevraždě.

  • vanhorne

    "Nejlepšího výsledku ve volbách do pražského zastupitelstva KSČM dosáhla v roce 1990"

    Pochopitelne, tenkrat ta spolecnost pohrobku byla urcite pocetnejsi a soudruzi pomerne zdravi a cili. Ovsem behem tri desitek let, smrt i nemoc si vybiraly svoji dan a pravdepodobne celkem znatelne procistily a ochromily jejich rady. Dovedu si predstavit zastup dedku o berlickach jak pochoduji a zpivaji: "Jiz vzhuru soudruzi spejme, roznitil boj silu v nas v posledni bitvu se dejme, odplaty nadesel cas". Az odejdou ti skalni Gottwaldovi privrzenci, stara Semelova, Filip a par dalsich hlavnich rudych bojovniku, mozna jim odtroubi.

  • Rudého fašismu se vzdát nemohli, protože tento neexistuje. A tak je to s vašimi příspěvky vždy. Fašismus je znám italský nebo španělský, portugalský či chilský, případně quasifašismus japonský (v poválečných letech zajímavě representovaný například Jukio Mišimou). 

    Je zajímavé, jak je Česká republika pevnou a nedílnou součástí Západu, kulturní a civilisační zvláště. Existoval samozřejmě i operetní český fašismus.

  • vlastenec

    Proč ti komouši schovávají svoje manželky?Každá z nich by ji mohla nahradit,když si vzaly takové imbecily!

  • Az se po Semelove slehne zem...

    Tak to bude slavy...

  • Synu, Topolánek se možná vybarvil, ale většina ostatních soudruhů se PŘEBARVILA. Někteří si však pouze přibarvili "M" (od mizerové), ale lrudého fašismu se nevzdali. 😀

    Jako např. ta Rudá Marta, která je členkou organizace podle zákona zločinné a zavrženíhodné a přesto si ji stádo zvolilo do parlamentu. A jak zle kouká. Jej, ta by mučila, kdyby mohla...😠

  • Doufám, že Ovar stihne Martě udělit nejvyšší státní vyznamenání, v té plejádě Zemanem vyznamenaných komoušů a kolaborantů už chybí jen tahle rudá držka.

  • To tony205:

    A jeden "bývalý" soudruh a také konfident StB nám dokonce dělá "symbola". Ale on už prý má potíže s pamětí (a nejen s ní) a tak za něho prý jedná vládne soudruh Ovčák. No jo, co si ovečky zvolily... 😱😠

  • To je soudružka. Ten žár z očí jistě působí na oteplování Země. 😍

  • to není mindrák, ale pravda. a navádění druhého k sebevraždě je trestné. co vy na to?

  • Příteli, nemůžeš být "můj" soudruh, protože jsem nikdy žádnou "svou" komunistickou smečku neměl a ani jsem k ní nepatřil. Chápu, že do té rudé žumpy bys nechtěl spadnout, ale opakuji, že jsem tam také nebyl a ani jsem se o to nesnažil. Jako třeba  Kikina, který se tam prý cpal 3x a přesto ho nevzali. Také jsem znal jednoho soudruha, o němž se říkalo, že "je to taková sv.ně, že ho ani komunisti mezi sebe nechtějí. Ale StBáci si ho jako konfidenta vzali.

    A jestli ty sám jsi či nejsi soudruh nebo jsi jím byl, to je tvoje věc, mně se zpovídat nemusíš. Ale pokud se vyjadřuješ jako (bývalý) soudruh, nediv se, že jsi tak osloven. 😉

  • A také nám dělal ministra financí, vzpomínáte? Mimo jiné pod jménem Ing.Vlastimil Tlustý, že?

  • Pokud již máte, jak píšete, v ruce místo přirození rusko-anglický slovníček, dokážete konečně odpovědět na konkrétní přímo položenou otázku?

  • Vzhledem k  osobám a politickým stranám (KSČM a SPD), které zmiňujete, jsem měl samozřejmě na mysli politiku t.zv. polistopadovou. Moje chyba, přecenil jsem vás. Nicméně páně Topolánkovo chování v soukromé residenci za přítomnosti třetích osob a zřejmě s jejich souhlasem jsem rozhodně na mysli neměl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit