Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • mun.go

  Když už jsme o tohoto tématu - bylo by zajímavé vědět, jak to má zařízeno Donald Trump.

  The Trump Organization

  The Companies Owned by Donald Trump

 • Neuvěřitelné se stalo skutkem! Tak zloděj Bureš obvinil EU z megaschodku ČR za jeho vlády! Tak on krade z Bruselu ve velkém, EU si to konečně ! uvědomila a stopla mu dotace, bohužel i celé České republice a on, ta estébácká hyena , je v tom nevinně! Proto musel zatnout sekyru! Konečně tomu rozumím.
  • tož na každém šprochu pravdy trochu.Paraziti všeho světa se spojili a my tu jsme abychom to platili.Jako obvykle.Když už ale musíme mít parazity,pak by tito udělali lépe,kdyby neobtěžovali.Jenže pan Babiš opruzuje a svědí víc než nutně musí,proto se národ snaží ho seškrábnout.

  • Tak to bllbe vidíš. Všechno jsi tady pečlivě naprášil, odhalil viníky a definoval záporného hrdinu. A ono nic! Ani nebude. To jen banda upocených křiklounů ten ryzí lumpenproletariát si přišel zahulákat. Pod taktovkou ODS a TOPáků. Jejda ti by se hrnuli do vlády. Ti by si zas nadělovali funkce. Ale oni je jaksi lidi nechtějí. Furt chtějí toho záporného hrdinu.Blbé, co? A po volbách to bude ještě horší.

   • No jistěže to bude po volbách ještě horší,když si lidi zase zvolí toho svého (záporného)"hrdinu".

    Lepší to bude až Jánošíka pověsí za žebro.No a k tomu se nikdo moc nemá,protože by je to mohlo potkat taky. 

   • Tak to vypada, ze jsi jeste nespolknul leky, ktere ti Dr Chocholousek predepsal...


  • josef.chmela

   Nerozumíš ničemu ty omezenče.

   • No konenčě jsi se správně ohodnotil - nic jiného než omezenec nejsi. Jsi jen tupá ..... s koblihohlavou naplňenou žvástavými kecy dalšího gaunera v řadě jakéhosi zeMANa.

 • Bude z toho mračna déšť? Jistěže ne. To bychom museli žít v civilisované zemi, kde vládne morálka a právo, a ne v tomhle postkomunistickém českém hnojníku, kde se ohýbá právo a spravedlnost tak, aby to překabátěným soudruhům vyhovovalo. A pak to stádo ovcí, ve které komunisti přeměnili svéprávné občany, které si ty překabátěné soudruhy volí (za koblihu a za pár hospodských keců, prý "bonmotů") - stačí se podívat na toho "symbola" na pražském hradě a toho rádoby řidiče státu jako (svůj) podnik. 

 • Docela mě udivilo jak se nám dnes, rudí diskutéři, rozjeli. Jestli jim to teplo nějak přehřálo mozky nebo se blíží nějaká výrazná změna tlaku, ale fakt, že dnes perlí. Asi má ten šišlavý slovenský gauner skutečně na kahánku  a rudokožci možná očekávají něco jako druhý  17. listopad 1989. Pokud by ten váš zlodějský idol s udavačskou minulostí měl jen špetku zdravého rozumu už by to dávno zabalil a někam odtáhnul, protože soudnému člověku je jasné, že tohle už neustojí. Pokud tu svojí agonii bude protahovat, důsledky pro něj budou horší. Teď už běží svůj poslední dostih, s tváří suveréna, ale na kulhavé kobyle.
  • Kdo si nevyřve chřtán na Václaváku je hned rudokožec?

   Myslíte, že Vám Babiš splní Vaše toužebné přání? Obávám se, že ne. 

   Taky proč by to dělal? O tom rozhodnou volby. A tak to má být. 

   • a v tom snu dále vidíš jak vrchní velitel armády cválá na bílém, bujném oři z Hradu dolů a se šavlí v ruce jde bojovat do parlamentu za svého kolegu od StB a jeho ryzí, lidumilné myšlenky a skutky.

    pak procitneš a uvědomíš si, že sis nevzal polední medikaci Plegomazinu.

    • Nerad se mísím do diskuse. To jste adresoval mě pane TOMy231? 

     Vize pana prezidenta na bílém koni mě skutečně pobavila. 

     Pan prezident byl prokazatelně někdy konfidentem StB? Nebo už uvažujete jako ten choromyslný pan Cibulka? Vy máte s uvedenou medikací nějakou zkušenost? Já zaplať Bůh nic podobného nepotřebuji. 

     • Pan prezident je aktivním agentem KGB a tudíž v StB být nemusel.Pan Cibulka je nemocný člověk a není správné mu to dávat najevo,jinak rozšíří název své mikrostrany tak,že popíše všechny volební lístky a tím pádem zvítězí.A kdybyste požil Plegomazin,tak byste mohl sdílet s TOM231 jeho libou halucinaci o Zemanovi na bělouši . 

    • KIMCID

     Prezident jev Lánech a situace ho nezajímá a tak to má být.

     • Pan president je jako Bůh. Je všude a nikde, všechno vidí a všechno zná. Je prostě geniální a vždy ví co je správné zrovna udělat. A Bureš je jeho apoštol.
      • KIMCID

       No a co bys čekal od funkce kterou Havel sesadil jen na formální úroveň

  • :-)


   Zase si postezoval, ze udelal blbost, ze sel do politiky...

   Chdinka...

   • tak tohle je náhodou pravda.Burešovo jednání není normální.Co udělá každý rozumný člověk,když zbohatne?-vyplní si své sny a zařídí si život pohodlně.A místo toho se Bureš pustil do politiky v zemi pro něj cizí ,tím své věci zveřejnil a dál se choval hamyždně-chtíč po cizím majetku ho vehnal do krádeže 50 milionů,což pro něj byla a je zanedbatelná suma a trvá na tom,takže promarnil šanci spor nenápadně uhladit a bije se dál za čertví co,přičemž na sebe upozorňuje a vadí čím dál více lidem mocnějších než je sám,které si troufá přechytračit.Jeho šance spor vyhrát jsou závislé na (cizím )soudu těch,kteří mu nejsou nakloněni.

    Stahuje tím ke dnu i naši republiku,na kterou je navázán hlasy voličů.Škoda,že volby jsou tajné,ale jeho straníci jsou známi a ti to nebudou mít snadné. 

    • ... hamižný...

     Jinak souhlasim...

     Proc se miliardar nacpal do politiky ...?

     Urcite ne kvuli blahu obcanu...

 • Není obvyklé napsat o nejvyšším státním zástupci že je hlupák. Po jeho nedělním TV vystoupení lze dodat - certifikovaný! Přeci není myslitelné, aby takto vysoce postavený činitel plácal z titulu své funkce kraviny. Zpráva z Bruselu je předběžná navíc oficiálně nepřeložena. A tady ten už pronáší žertovné věty o závažnosti  možných obvinění a už chrastí řetízky a náramky. Nenapadlo by daňového poplatníka, že tento kousek a v takové funkci se nechá unést euforií davu a začne horlivě přikyvovat.A možná právě pro to nám prokazatelní loupežníci typu MUDR. Ratha několik let stále běhají po svobodě a dokonce kandidují do Bruselu. Protože tady ten nejvyšší je na stráži tak maximálně socialistické zákonnosti.A práva asi dělal až v Plzni. Na tamní vyhlášené právnické fakultě-

  • Tak ono je neobvyklých věcí víc a přesto se dějí. Napsat o někom, že je hlupák je celkem snadné, ale není to vůbec podstatné, zvláště když to napíše někdo kdo ho nezná, jeho názory jsou nepodložené , inteligencí  panu nejvyššímu státnímu zástupci nesahá ani po kotníky a jeho alma mater je pivnice "Na růžku", čepující desítku Kozla.
  • schopnosti pana nejvyššího státního zástupce se z taktických důvodů nezveřejňují a pokud by se vyskytly,podléhají utajení,dokud nebude známo,jak se případ vyvine aby pan nejvyšší státní zástupce mohl zaujmout v(ý)hodné stanovisko.

 • KIMCID

  Nejedná se o žádný audit, ale o "Návrh auditní zprávy Evropské komise k možnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO)" a oponentní zprávu budou psát dotčené resorty, uzavře ji Národní orgán pro koordinaci (NOK) při ministerstvu pro místní rozvoj.

  • Pavel.Jegl

   Je to DRAFT AUDIT REPORT

   https://www.scribd.com/document/412075328/Audit-Report-Agrofert#download&from_embed

   do kterého budou zapracovány připomínky stran

   NOK nic neuzavře. Vše uzavře až Evropská komise.

  • Pokud se nedospěje ke kýženému závěru, tak stejně budou Pospíšilové a Fialové kvičet. Jako teď kvičí Babiš. Ono vlastně jde o takový reálný lynč v přímém přenosu. Zatím výhradně mediální.

   Protože lidi, kteří by měli být z titulu funkce nejaktivnější - zase chrápou v práci jako posledních třicet let. 

   To je panečku sešlost. 

 • dzixy
  Domnívám se, že hon na čarodějnice / Babiše a spol. / jsou jenom politické hrátky některých stran za účelem získání bodů po dlouhé době stagnace. Křiknu "hop" až poté, když jakýkoliv orgán, institut, soud vyřkne rozhodnutí pouze na základě ověřených a prokazatelných faktů. Zatím je to jenom pořád v relaci "JPP". A tou paní jsou především Kalousek a spol. Ti, kteří toho mají ponejvíce za nehty. 
  • Babiš není čarodejnice, ale hajzl. Takže spíš hon na hajzla.
   • Hajzl je třeba spláchnout,jinak smrdí a když se nespláchne včas,tak to tam zaschne a už to nejde.A to je případ Babiš.30% voličů nedovolilo ho spláchnout do kanálu,zaschnul a teď ho drhne EU!

    To ještě bude křiku...  

    • Zajímavá myšlenka, taková mile fekální. Je to tvoje oblíbené téma ?
 • KIMCID

  Dnes přeji protestujicim hojnou účast a upal/úžeh.Aby na teď den byla,hezká vzpomínka neb jiného nedosáhnou. 😂😂😂😂

  • Čím silnější demokratický systém, tím méně by se měl obávat takových rádoby aktivit obyvatelstva. Je třeba si uvědomit, že tito lidé reprezentují jen sami sebe, nikoho dalšího nezastupují. 

   Takže jen z plna hrdla do Babiše. Sice nevím proč do té silnější dámy, která ještě nestačila ani otevřít šuple u stolu, ale proti gustu......😛

   Přidal bych se, kdyby se demonstrovalo proti impotentní justici a ne za ní. 

   • KIMCID

    Negativní reklama taky reklama. No a stánkaři budou mít kšeft. A EET pojede naplno.

    • Ty doby kdy ses chodil na 1: Máje nažrat párků a banánů, páč jindy to nebylo k dostání, už jsou dávno pryč. Takže pochybuji, že dneska někdo chodí na demonstrace kvůli klobáse.
     • KIMCID

      Já neříkám že tam jsou kvůli klobáse Jen že kšeft bude větší a demonstrace nic nevyřeší.

 • Určitě Babiš nedojí Brusel tak intenzivně a bezskrupulózně, jako dojí nebo vysává Brusel a přidružené nadnárodní chobotnice naši republiku. Je nabíledni, že zprávu o Babišově nezřízeném dojení chudáčků z Bruselu vyhotovili bruselští úředníci pod tlakem pokynů shora tak, aby byl Babiš maximálně očerňován a s ním Česká republika stavěna do role banánové republiky, kde nevládne právo. Protibabišovská zpráva je pamfletem, který má udělat radost hrstce kolaborantů ve službách Bruselu a naše občany má vyjevit tak, že nepatří do Evropy, ale do ovčína. Naši udavači dělají naší republice ostudu, aby za jidášský groš oblažili svoji neukojenou lokajskou duši. Ani bruselské panstvo nemá právo destabilizovat politickou situaci v ČR. Je nutné dotační systém veskrze reformovat, nebo úplně zrušit. My nejsme pejsci, abychom žadonili u bruselských páníčků o cukříček v podobě dotace. Dotace zraňují naši národní hrdost a korumpují lidi s malými nebo žádnými mravními zábranami.
  • Aha, soudruh z Vejprt asi dostal z ruské ambasády láhev vodky a tak si ji musí zasloužit, proto straší Bruselem.

   • Spíš bych řekl, že bude z vejprd.
 • Babiš dojí Brusel a Kalousek s Fijalou mu to záviděj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit