Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jáglovy zvratky je zbytečné komentovat.

    • "Jáglovy zvratky" to taky vyrábí Babiš?

      • Blafy od kobliháře nekupuji...a doporučuji tak činit všem...

      • 😂
  • Stovky milionů evropských dotací skončily neoprávněně na účtech
    Agrofertu. Tomu nejspíš zůstanou a bude je muset vracet Česko. EU dotace
    Agrofertu zastavila. Víte to, voliči Andreje Babiše? Miloš Zeman to ví.
    Přesto mu je dál proplácí Česká republika. Totiž vy, milí voliči hnutí
    ANO. Z vašich peněz. Neoprávněně. My to
    bohužel musíme platit s vámi. Děkujeme vám.



    Já nevím, jestli jste si ze svých daní chtěli koupit linku na
    toustový chleba za sto milionů korun. Já ji nechtěl! Já bych radši
    housky a chleba z malé pekárny, kde je upečou s láskou a pečlivostí. Já
    bych byl radši, kdyby těch sto milionů na chleba z holdingu dostali nemocnice třeba.

    • dzixy
      Tony, už jsi něco platil, že zde tak kydáš?
    • Souhlas z každým písmenkem Vašeho příspěvku Dokud Babiš, nebo poskokové okolo něho, bude zastávat posty, ze kterých může mít vliv na šetření jeho činnosti, lze jen těžko očekávat, že min. financí bude vymáhat po Babišovi to co mu předtím nacpalo z našeho, když to z EU nedostane. Takže nejdříve jsme nakrmili molocha EU, ten si z toho sebere svůj díl a pak nám milostivě dává milodary - tzv. dotace. No a v případě Babiše I malé dítě by muselo vidět jak to v praxi funguje. Voliči ANO jsou zřejmě od tohoto vědění oproštěni. Z reakcí některých "obdivovatelů" " podnikatele" Babiše  lze usoudit, že jsou to buď zaslepenci, nebo lidé stejného ražení jako cizinec Babiš. Tedy především moje hamty a pak zase moje hamty atd. Pletou si zdravou podnikatelskou dravost s chamtivostí s hamiždností. To pak již ale není podnikavost, ani dravost, ale prachobyčejný grázlizmus. Jak jinak nazvat člověka, který se schová za vlastní děti ( byť by první od kterých utekl) a v konci je nechá vláčet jako nesvéprávné , aby zakryl svoje pletichy co si je plete s dravostí. A to již pomíjím celou známou skutečnost o způsobu nabytí majetku " podnikatele" Babiše. Bohužel zdá se, že podobných lidí je mezi námi více. Takže voliči ANO- děkujeme Vám za to, že můžeme doplácet za vás. Většinově si ale můžete být jisti- na vás se z těchto peněžních hrátek rozhodně nedostane. Tak hurá a jděte zase volit Babiše a ANO.

      • josef.chmela

        Voliči zase budou volit Babiše, stejně tak jako ty volíš ty své prospěcháře a zloděje. A ty s tím nic nenaděláš ani jako ubohý a nesvéprávný demonstrant na Václaváku. Pár hlupáků si zakřičí na Václaváku, minimálně polovina neví ani proč, a svět se bude točit dál. A to je dobře.

      • Chápu pane KarlexIV Vaše spravedlivé rozhořčení nad "hamiždností."

        Vy si volte Vaše zdravě podnikatelsky dravé modré straky, nebo kohokoliv jiného. Je to Vaše svaté právo.

        Stejně jako mají voliči hnutí ANO právo volit koho uznají za vhodného oni. Až za ně budete Vy osobně něco doplácet, tak se ozvěte, rád Vám ze svého přispěji.  Zatím jsme všichni dopláceli stovky miliard za ODS (Kočárníka, Klause a Kalouska). 

        Tedy ne, že by to byla omluva pro Babiše. Pokud něco ukradl a prokáže se to, tak se zařadí mezi tyhle výtečníky. 

        Zatím jenom papouškujete žlučovité noviny.  Pěknou zábavu na Václaváku.

        Tomu se totiž říká demokracie, víme?


    • Z celého dortu finančních dotací nelze vybrat jen jednu třešničku (Babišovu). Vždyť občané ČR spolufinancují solární barony, církevní tuneláře a mnoho dalších gaunerů, kteří na legislativní úrovni protlačili své podvodné projekty.
      • dzixy
        A to vše díky, dnes nejvíce křiklounským stranám, kteří nemalou měrou stojí za "vydařenou " privatizaci, předraženými  letadly, nefunkčními - vraždícími padáky atd., atd.
    • Nejen Agrofertu, ale stovek dalších "poctivých podnikatelů." 

      Souhlas s příspěvkem nicku roboti. Dotace jsou ekonomický nesmysl. kdo na to nemá, ať to nedělá.

      Jak je to u normálních lidí? Buď na to mám, tak si to pořídím a nebo ne, tak mám smůlu.

      Proč by páni podnikatelští baroni měli být dotováni z našich peněz? To jim nestačí co si nakradli? 

  • Otázkou spíš je, proč vůbec dotace na podnikatelské aktivity existují?

    Já je vnímám jako prostředek na vyvedení peněz ze státního rozpočtu. Dotace také zásadním způsobem křivý a ničí trh.

    A vytýkat Babišovi že je využívá? Pokud tak činní legálně nemám s tím problém, jejich existenci vnímám jako problém. Zcela zásadní příklad je vidět v dotacích na obnovitelné zdroje, na které ČR vynakládá ROČNĚ 50 miliard korun a výsledkem je zdražující elektřina kterou stát zatěžuje novými daněmi. Systém pak funguje tak, že prostí lidé se skládají na dotace lidem bohatým a možná proto si evropské "elity" dotace vymyslely.


    • Pavel.Jegl

      Dobrá úvaha



      Téma na příští článek: dotace ano-ne, a když už, tak jaké,
      do jakého sektoru.



      Jejich současný rozsah je tristní. 

  • felix.julec

    Babiš logicky využil nabídku která je na stole,zatím co neschopní neumětelové se zmohli na to,že EU jen kritizují.

    Výsledkem je to,že Babiš např.postavil  "Čapí hnízdo"a kritikové vyřvávající na Václaváku mají holou ř*ť a zášť.

    • Když ze stolu vemete peníze, které vám nepatří, peníze na které nemáte nárok, tak je to KRÁDEŽ ikdyby ty peníze leželi na ulici a nikdo se k nim nehlásil !!!

      Čerpat dotaci která je určená pro někoho jiného je stejné jako si přijít k okénku pro výplatu Petra Čecha a tvrdit, že jsem Petr Čech když se  jmenuju Babiš....

      • dzixy
        Tony, ty zde opravdu jenom kydáš. O dotace se žádalo a byl nějaký orgán, který je schvaloval. A Babiš v ní neseděl, ani v té době nebyl ve vládě. Kecy a kecy. Správná poznámka Jégla - rozdíl ve zneužití a krádeži, i když ani to zneužití se nedá zatím prokázat, protože, jak jsem zmínil, ty dotace kdysi někdo schvaloval a někdo to kontroloval přímo v EU a následně je vyplatil. 
    • Pavel.Jegl

      Pane Julci, je přece rozdíl mezi "využít" dotaci  "ukrást" dotaci. 

      • felix.julec

        ad Jegl xxx Vy jste přesvědčen,že je ukradl?Odkud berete tu jistotu.Babiš si sám udělil dotace?Účelné využití nabídky je přece fér.Rozhodně smysluplnější,než jsou cyklostezky,podivné golfové areály a různé zbytečné kurzy.

        Dotace z EU jsou peníze určené k rozfofrování.Pokud by je nevyužila ČR,tak je využily (zneužily) jiné státy.

        • Pavel.Jegl

          Nikde netvrdím, že si Babiš sám udělil dotace. Kde jste to četl? Vycházím ze zprávy, na kterou jsem dal do článku link.

          V ní popsané případy nevypadají na 'účelné' využití nabídky, spíš 'účelové'.

      • A on ji ukradl? Linka na toust. chleba stála 523 milionů  a dotace byla 100 milionů. Obnovitelné zdroje Vám pane Jégl nevadí to je podstatně větší zlodějna rád bych si přečetl Váš názor na tuto problematiku a také bych Vám doporučil pokud jste nečetl knihu Co nesmíte vědět?
        • Pavel.Jegl

          Mám na mysli zejména ukradenou dotaci na Čapí hnízdo. V případě zmíněné dotace na linku na toustovací chleba je to ale také zlodějna, přinejmenším lumpárna. Žádost o dotaci byla zdůvodněna inovací. Jenže korporace už tuhle technologii měla ... ale to je popsáno ve zprávě, na kterou jsem dal ve článku link.

          O obnovitelných zdrojích  jsem psal dost. To ale to bylo ještě v printu.

          • dzixy
            Překvapuje mne p. Jégle, jak si protiřečíte. Jednou Babiš zneužil dotace, následně je ukradl. A přitom na storpo nevíte ani jedno. Ani písmenem nepolemizujete o tom, že ty dotace kdosi schvaloval, kdo měl být fundovaný, a podle vás zřejmě pochybil, když je schválil. A že EK neprovedla zpětnou kontrolu, zda dotace je OK, o tom také ani Ň. Teda důvěryhodnost u vás dostává na pr.el.
            • Pavel.Jegl

              Ani písmenem nepolemizujete o tom,
              že ty dotace kdosi schvaloval, kdo měl být fundovaný



              RE – viz citace z článku: „…Na
              tuhle lumpárnu musela přijít kontrola z Bruselu? To si nedokážeme ohlídat sami?
              Anebo si to ohlídat nechceme?
              ..“



              Z Bruselu zmíněné dotace nikdo neschvaloval, zatím byly odsouhlaseny jen českými úřady a zálohovány
              z českého rozpočtu.

      • Pokud někdo něco ukradl - proč trvá léta, než to ta naše líná a nespravedlivá justice zpracuje a dotyčného nešoupne do tepláků?

        Česká justice je vlastně nepřímým spolupachatelem podvodů vzhledem ke své vědomé a cílené impotenci.

        Jestli nakonec Babiš není její dítě? Za takovou justici bych nešel demonstrovat ani na balkon. 😛

  • Stačí jen vidět tu vytlemenou drzou podvodnou gaunerskou držku na úvodním fotu a víc komentářů netřeba.

    • Pane Nováku, mohl by jste někde laskavě zveřejnit Váš sympatický, poctivý obličej.

      Také se nerad dívám na stejné tváře politiků. Děkuji

      P.S. asi o Vaši vizáž (nejen) nebude v médiích moc zájem. Škoda.

    • Nikdo nenutí "občana" se na ni dívat.....máme svobodu a demokracii, je možno hledět na cokoli jiného....🙂

      • tak budeme Burešovi říkat Pešek?-chodí Pešek okolo,nekoukej se na něho,kdo se na něj koukne toho Pešek práskne!(tedy pardon,tohle dělal Bureš zamlada,teď už jen krade)

        • felix.julec

          Vtipe vylez.Voni jsou hlava.

  • Když sleduju hysterii poslední doby, nemůžu si pomoct, napadá mne jediný příměr......https://www.youtube.com/watch?v=f0v3dxBAew4  ROZKAZ ZNĚL JASNĚ BABIŠ NESMÍ PŘEŽÍT ZA ŽÁDNOU CENU....🙂

    • Pavel.Jegl

      Že by ten výstřel na palubě letadla nebyl náhodný? Nebo víte o jiném plánu na atentát?

    • Když se někomu nelíbí jak Bureš plundruje stát a ozve se proti tomu, tak je hysterický ?
      • A u Kalousků, Kočárníků a jiných ti to nevadilo? Probudil ses až teď s Babišem?

        • Opravdu "správný" postřeh, takový neotřelý, aktuální, .....

          Ještě je pořeba dodat např .  a v Americe taky bijou černochy.

          • Realista nemluví o černochovi v Amerdolu. Tím, že pověsíte jednoho zloděje, ostatní zloděje nepotrestáte. Potrestat se musí všichni zloději. Ne si vybrat jednoho.

            Rozumíte tomu? 

          • Říká se tomu MĚŘIT JEDNÍM METREM tedy než budu druhé kritizovat zato že kradou, MUSÍM SI V PRVNÍ ŘADĚ ZAMÉST PŘED VLASTNÍM PRAHEM, jinak se totiž jedná o plané pokrytecké žvanění....

  • Slovenský vandrák a jako komunistický udavač nejhorší , smrduté bahno ze suterénu lidského odpadu je stejným hnojem jako byl rakouský čalouník a vandrák pro Němce, ve třicátých a čtyřicátých letech minulého století.
    • tedy to po půlnoci muselo být někde na vrátnici dusno!!!  že jste něco takového napsal TOMy231. nechtějí Vám tam občas vyvětrat? 😛

  • Vlasta hnus Parkanová nás šmahem pera připravila o miliardu. Mirda Kalousků za bačování na MO na koupi nepotřebných letadel 70mld. Atd atd.
    • A jaká to byly letadla?Kalousek může za vše.I zato,že máte třeba duševní problémy.Je vidět,že vám dotované koblihy jdou k duhu.Když se procházíte po řepkovém poli co to s vámi dělá?




    • Pavel.Jegl

      A jak to souvisí s Babišem a s dotacemi? 

      Že by jim Babiš v těch lumpárnách pomáhal?

      • No třeba tak, že zloděj Kalousek křičí chyťte zloděje. Stačí připomenout modernizaci tanků, což byl tunel v řádech miliard. Čapí hnízdo je proti tomu zrnko máku na housce. Nechci hájit žádné zloděje, ale zrovna Kalousek by měl být v teplákách. Tradičně má ta kreatura ovšem nejvíce připomínek ke všem.Na Babiše jsou samé " fundované usvědčující zprávy" a " neodvratné důkazy" atd.. a ve skutečnosti skutek utek. Pokud je skutečně vinnen, tak proč není za katrem?

        Pokud to justice nedokáže, tak jsou v podstatě jen dvě možnosti. První přiznat, že nic trestného nespáchal nebo je justice úplatná a neschopná. Nic na tom nezmění Miliony chvilek pro demokracii vedené 25 letým cucákem, který ještě nešáhl na práci atd..

        Snažím se mít k tomu všemu neutrání vztah, respektuji výsledky voleb a spoléhám na naše zákony. Bohužel " naše celebrity" stavějící se proti Babišovi, jsou právě velkým důvodem pro jeho sympatie u lidí. To nemá nic společného s koblihami, ale se sortou lidí, která se proti němu vymezuje.

        Děláte z lidí blbce, zatímco západní státy si s námi vytírají řiť. O tom je ticho po pěšině. Každoročně se vyvážejí dividendy v řádech desítek miliard, bohužel jsme pouze ubohá kolonie. Podáme protest proti dvojí kvalitě potravin a nakonec je výsledek nula, změní se etikety. Když kontrolujeme podvodné Poláky s masem, tak se to EK nelíbí atd......  Soustřeďte se především na to ať nejsme paté kolo u vozu !!!!!


        • Lidsky, srozumitelně a pěkně. Díky😀

  • "Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp".

    Že by?

  • "Dojí"? A Brusel? Pak je vše v pořádku, a my plebs mu můžeme je tiše závidět. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit