Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kdo asi si tak pro svojí nestíhatelnost připravil ty zákony, nemožné, nedodržovatelné, bez jasného možného rozsudku, řešení apod? Skoro všechny "elity", které jsou naproti Hnutí ANO a panu Babišovi. On si premiér Sobotka zajistil byt z poslaneckých náhrad? Jestli ano, tak už má dávno odstoupit. To je na hadry, jízdenky apod., ne? Jak to on i ostatní vysvětlí? Pan Babiš oproti tobě, ubohý pisálku Chalupo něco dokázal, zaměstnává lidi, odvádí daně, vyrábí české výrobky, investoval v zahraničí, přivádí sem peníze. Co Ty? Jen ubohé články!!!!!! Tak jestli tady chceš kázat o morálce, tak bych šel raději točit gumy do Mišelinky, Nesaháš panu Babišovi ani po (ani ne po kotníky)!!!!!!!!!! Piš a kritizuj, kdo zákon a tyto operace umožnil, kteří politici, kdo je předkladatelem a ne kdo ho beztrestně využil. A nebo předlož seznam všech, kteří jej využívají!!!!!! To je ta spravedlivá demokracie!!!! Takže, když mi např. zákon o silničním provozu umožní jet po silnici, tak mě napadneš, že jsem mohl jít pěšky někde po poli, protože auto vytvořilo výfukové plyny a vypotřeboval jsem benzín? Fakt se tady raději už neobjevuj.....
    • vanhorne
      "přivádí sem peníze"
      Kam ty penize miri?
  • Babiš k bohatství v Česku přišel, ze Slovenska vyhozen. Co je státní, to je špatný, říkalo se již v minulosti a Babiš to zvládne levou zadní a využije všech možností proti své konkurenci v podnikání. O peníze jde až na prvním místě. Článek od pisálka je jedna věc a realita Babišovi politiky druhá.
    • dzixy
      Probůh, je Ti již dost let, abys poznal, že stát je velmi špatný hospodář. Jen se podívej, jaké miliardy utrácí na ptákoviny, na byrokraty v kanclech, na různé neziskovky, které si mastí kapsy a nic se s tím neděje. Máš pravdu, že soukromý vlastník, který v privatizaci získal majetek, je buď dobrý a prosperuje, jako Babiš, nebo je mizerný podnikatel, a již zkrachoval. No a poslední jsou ti, co tunelovali, kradli jak straky a jsou v base, nebo tam brzy půjdou. Někteří byli tak chytří, že kradli a nic se jim nestalo. Zákony byly na ně krátké. Ale ty špatné zákony neschvalovalo ANO a Babiš. To snad víš.
  • A opět Tomáš Chalupa. Ten velký novinář, až se svět diví. Dovoluje si na Babiše tak hanlivý titulek, že je šmejd. Pro někoho ano, pro někoho ne. Tomáš Chalupa ale již prokázal svou "barvu a příslušnost", takže není mu co věřit. Opět vydává svůj názor za pravdu, jakoby přes to nejel vlak. V titulku píše, že: "Česká politická scéna dlouhodobě trpí nízkým morálním standardem." Já se domnívám, že totéž platí i pro Tomáše Chalupu, i když "novináře", protože svým subjektivním názorem chce ovlivnit lidi a změnit jejich vlastní názor. Bohužel má smůlu, protože svou nedůvěryhodnost již prokázal a tak je to "setí za větru". Bez dopadu, Tak akorát na něj.
    • vanhorne
      "tak hanlivý titulek, že je šmejd"
      Kdo je šmejd?
    • Vážený čtenáři, jak jste si jistě povšiml, jedná se o autorský komentář, což je útvar, jehož primárním účelem je vyjádření autorova názoru. Svůj názor za pravdu tedy nikdo nevydává, text je jasně označený jakožto komentář.

S pozdravem,
      redakce
    • Nojo ale Chalupu číst nemusíš a zákony které vymyslel ten který je sám nedodržuje dodržovat musíš.Když ano začínalo označoval se za velkého bojovníka proti korupci a tvrdil že jeho hnutí je apolitické a jak platí daně v Česku ,kde je i vyžírá a pod.Prostě je to prolhanej zmr.(dosaď 4 písmeno v abecedě)Během 10 dnů rozdíl v příjmech 1 miliarda a co je Vám do toho vy lůzo -jako sorry a ještě si z tebe dělá bžundu,ale holt někdo je slepej i kdyby z hůry byl bystrozrakej.Teda taky bych chtěl mít 1 miliardu nedaněnejch příjmů.Pokud se to burešovi nelíbí tak do politiky lézt nemusel a je to jeho kalkulace a co mu to přináší-prostě ten je chorej po prachach a moci že i kdyby měl všechno na světě tak mu to nestačí.
      • dzixy
        Nezlob se, ale mluví z Tebe neznalost a slepá závist. Ti, co rozkrádali stát, jsou známí, ale jistě to Babiš nebude, jinak by někde již bručel, protože takový majetek jak má, mohl získat buď svou pílí, znalostmi zákonů / i jak je obejít, když jsou špatné, za což nemůže /, nebo to nakradl. A že nekradl a není v base zřejmě svědčí to, že je v politice a ve vládě, kde se mu, na rozdíl od jiných, dobře daří. Budoucnost ukáže, kdo jsme se mýlili.
        • vanhorne
          "Nezlob se, ale mluví z Tebe neznalost a slepá závist"
          Asi neni jeho zaludek staveny na koblizky.
        • To není závist a souhlas s tebou,prostě se mi nelíbí že někdo tvrdí že 27 let je všechno špatně proto mi ta čobolácká svina leží v žaludku.Žadná strana a ani hnutí tady neni od toho aby bojovalo proti korupci od toho je policie ,soudy a pod.Strana akorát může připustit velkou či menší nebo žadnou korupci ve svých řadách a pokud ten čobol má tolik informací o korupci za 27 let tak má pod sebou ministerstvo spavedlnosti tak at činí .Informace má a zneužívá je k svému obohacení ,na každeho nějakou špínu a pak to bude klapat jak chci.
    • Naprosto s Tebou souhlasím, do novin, internetu, televize apod. nepatří také novinářští šmejdi. A začal bych zde, v ČT i Seznamu. Nechápu, jak si mohou přivlastňovat něco komentovat a čtenářům vnucovat. To je ubohý hnus!!!!! Chci pravdivou zprávu a nazdar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit