Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Bahner.Filip
  Dobrý den,
  přirovnání s židovským chucpe je, myslím, namístě. A děkuji za něj.
  Pokud někdo sleduje politiku, pak již p. Kroupa starší (myslím, kdysi dokonce předseda ÚS) kdysi dávno řekl, že nejen politik musí naplňovat i literu zákona, ne jen jeho právní složku. Literu, tedy smysl zákonů, společenský předpoklad výkladu zákonů, bohužel již několik let neplatí a každý si v zákonech hledá kličky.... snad počínaje docela populárním Viktorem Koženým, kterého buďto nenávidíme - porušil smysl a význam zákona, nebo na ty, kteří říkají - "ten je dobrej, využil jen díru v zákoně, avšak nic co se nesmělo neudělal, uměl v tom chodit!".... to jak to pokračovalo dále nekomentuju.... a tak to běží celou veřejnou i neveřejnou složkou národa až do dnešních dní, kdy nám slušným hýbe (snad hýbe) žlučí p. Babiš
  Já se ale ptám, nezaspávají i média v těchto kauzách, kdy vytloukáme mediálně jednu kauzu další nastupující, a ta předchozí už je mediálně nezajímavá? I když např. ve 168-čce na ČT po roce proběhne reportáž o dalším vývoji prošetřování různých kauz? Já sám jsem se na 168 před jistou dobu na chvíli přestal dívat s manželkou, a říkávali jsme si vždy "Chceme se vytočit při pondělním večeru? ...Ne, co je jinde za film?"
  Proč tedy média nešijou stále do aktuálních témat, a jen nepřidávají další? Proč nejsou média a "slušné spolky" napojené na média, nebo mající tu moc a možnosti se na média napojit a nevyženou lidi do ulic? Ano, občas vznikne nějaký ten "slušný spolek" jako "Děkujeme odejděte!" Ale není to málo? Neměly by média hnát dopředu rozhořčené lidi v urputnosti po vyšetření různých kauz a příkoří, až třeba do ulic? Nebo nechat národ, nebo alespoň skupinku národa, se nechat svým vývojem zformovat, do těchto "slušných spolků"? A pak donutit masou národa tyto "chucpáče" minimálně odejít z funkcí a orgány v trestních řízeních nechat volně konat??
  Lidi, a zejména Češi jsou přeborníky v hádkách v supermarketech o té či oné akci na zboží, a i 14 dní po ukončení této akce se ještě budou hádat s obchodníky, že to či ono v akci měli k tomu a onomu dostat zdarma, nebo za polovinu..... tady umíme být urputní.....
  ....ale nechybí nám tato urputnost i ve veřejném životě, tím spíše pokud se koná chucpe?
  ....Asi ne.... ono to stejně nějak dopadne, a on tam místo tohoto politika nebo úředníka stejně nastoupí jiný, a bude to ....zase....stejné.....
  Nebo se mýlím?....LIDÉ, BDĚME!
  Bahner Filip Ostrava
 • Raději hrnec či koblihu ač nerad od Babiše,hlavne že se zbavíme 26let šmejdskych stran,Kalousků,knižat,cernoprdelniku a ostatního ksindlu.
  • nepochopils.. Kalousek je proti Babišovi, v tom špatném... břídil Babiš za těch asi 13 let nahrabal majetek jako Schwarzenbergové za za několik století....Takže až bude Babiš.. konec takovéhoto vyskakování a sdělování.... A jestli to nevidíš, tak Babiš to tady bere ve velkém.. ještě s ním nemáš osobní zkušenost.. ještě tě nechtěl koupit
  • Si evidentne veľký truľko, dieťatko.
  • vanhorne
   "hlavne že se zbavíme 26let šmejdskych"
   Za hrnec plny koblih a placeny pobyt v resortu Čapí hnízdo, ma muj hlas.☺
   • Tam budete jezdit jako odboráři na ozdravný pobyt...
   • Poznáš iné slovo ako kobliha, hlupáčik?
 • Babiš vstoupil do politiky jako miliardář. Pokud by získal majetek podvody, tak by jej novináři dávno rozcupkovali. Žádné zákony neporušil a to ani v případě rádoby aféry s dluhopisy. A tohle právě všechny politiky jiných stran a hnutí strašně sejří!! Kalous je z toho vzteky bez sebe. Téměř všichni rádoby politici od roku 1990 se cpali do politiky s holým zadkem, aby si trošinku nahrabali. Takoví Bendové, Dalíci, Kalousci a dlouhá řada dalších zlatokopů se prostě politikou živí. A to ještě nemluvíme ani na politiky přisátých kmotrech jako je Rittig, Janoušek, Novák a celé dlouhé řady dalších. Nikdo neví jak se k miliardovým majetku dopracovali relativně mladí nejbohatší Čechové. Nikdo se již nedopočítá toho, kolik se nakradlo v téhle zemi od roku 1990 po spuštění "divoké privatizace". Okrádal se nejen stát, ale i občané přišli o celoživotní úspory. Zcela nekontrolovatelně vznikaly lidové kampeličky jako houby po dešti a to zcela jednoznačně jen za účelem okrást nejvíce lidí!!!
  Tak je teď prostě móda (dobře připravena předvolební akce) strefovat se do Babiše. Je velmi podivné, že všichni ti moudří a spravedliví, co se teď do Babiše obouvají, drželi hubu a krok, když se velkém rozkrádala zem nebo když prezident udělil amnestií velkým zlodějům. Když se v parlamentu řešilo Čapí hnízdo, jako velký zločin, tak pravě Babiš asi vytočil přítomné, když pěkně chronologicky ve svém vystoupení uvedl všechny lumpárny, které se v podstatě zametly pod koberec. Nejsem žádný fanda pana Babiše, ale je mi jasné, že svoji politikou a názory kopnul velkého vosího a hnízda a svým působením na MF uzavřel kohoutky financí!!
  Na závěr jednu perličku od jednoho českého podnikatele. Jeho otci komunisté znárodnili malou firmičku a pár ha pozemku. Po dlouhých úředních tahanicích dostal nakonec v restituci zpět zdevastovaný majetek. Protože byl pracovitý, tak se vybudoval novou prosperující živnost. Jenže někdo měl zálusk na jeho majetek. Znárodnit to už nešlo, přímo ukrást také né, tak se pomoci zkorumpovaného soudu vyrobil z úspěšného podnikatele velký dlužník, živnost šla do konkurzu a bylo vymalováno. A tenhle pán položil otázku:
  "Jaký je rozdíl mezi roky 1948 a 1990?" Odpověď: "V podstatě žádný, protože v obou případech se kradlo. Rozdíl však byl v tom, že po roce 1948 zůstal ukradený majetek ve správě lidu (státu), ale po roce 1990 se tzv. zprivatizovaný majetek státu rozkradl (do dneška nebyla cena většinou za získaný majetek státu nebo bankám splacena) a byl v podstatě v pr...li!! Rozkradení se oficiálně říkalo: NEVYDAŘENÝ PODDNIKATELSKÝ ZÁMĚR!! Majitelé jsou často anonymní. Řada nemovitostí a firem skoupili zahraniční spekulanti. Mnoho těch objektů chátrá a nedá se s tím nic dělat. Tak která zlodějna byla vlastně lepší? Je to holt velmi smutné.
  Tak, vy babišobijci, přiznejte se! Kdo vás platí za ty vaše bláboly? Kde jste byli, když se vesele v této zemi kradlo. Přirovnávat Babiše k ŠMEJDŮM, co už léta beztrestně (umí se šikovně pohybovat mezi kličkami našich nedokonalých zákonů) okrádají seniory je prostě ubohé a takového člověka, co to tvrdí, je třeba buď politovat a nebo mu dát pár přes držku (jak blahé paměti prohlásil při jedné příležitosti Josef Švejk).
  Autor byl po roce 1968 označen speciální vyšetřovací komisí titulem PRAVICOVÝ OPORTUNISTA, za nepřátelskou činnost v době tzv. Pražského jara a stal se po dobu 20 let občanem druhé kategorie a tím i ostře sledovaný STB.
  • Bahner.Filip
   Tady souhlasím s úvodem, nikoliv však již s
   "Tak, vy babišobijci, přiznejte se! Kdo vás platí za ty vaše bláboly? Kde jste byli, když se vesele v této zemi kradlo. Přirovnávat Babiše k ŠMEJDŮM, co už léta beztrestně (umí se šikovně pohybovat mezi kličkami našich nedokonalých zákonů) okrádají seniory je prostě ubohé"
   Nevidím v tom rozdíl. Nikdo neporušuje zákon - tedy právní stránku zákona, výklad zákona však oba.....výklad zákona, literu zákona....tady se jedná o neslušnost....nebo o sprostotu....
   Rozumíme si?
   Bahner Filip, Ostrava
  • Bahner.Filip
   A není toto právě CHUCPE? všichni tady bohužel křičí chyťte zloděje. Tutochobotnici už asi nikdo nerozmotá.... na by nestačil už ani komisař Katány - a jaký ten byl frajer!
   FILIP BAHNER
  • Pokud jsi Babiš, tak ano... chápu, ale ty podvody... využívá pouze mezeru v zákonech, které teď ucpává, ale retroaktivita zákona je zapovězena, tudíž on , pokud jeho projekt jde dál tak čerpá peníze dále, ikdyž je zákon jiný... a že jeho vyjednávací možnosti jsou , jako m. financí, úplně jiné, je fakt.. že mu podléhá finanční správa... Kdo si na něj dovolí? Kalousek také nebyl zavřený... nemusel nic dodaňovat...Nicméně.je tady padouchem největším.... je jednoznačné, pokud by to totiž myslel s naší zemí, jako Slovák, dobře, tak by nejednal na hraně zákona ve prospěch svých firem...je evidentní, že jeho nenažranost je nekonečná a co za něco tady ještě stojí, tak to v dohledné době koupí...jen naivkové mu věří... a bude mít všetko.... a příměr rok 48 a 90 je velmi hloupý a manipulativní... rok 1948.. ovbládla to jedna parta, která nerespektovala demokracii jako takovou... byla založena na likvidaci našich elit... rok 90 je úplně něco jiného.. najednou se mohlo říkat, co jsme chtěli, jet jsme mohli, kam jsme chtěli.. dělat jsme mohli také co jmse chtěli.. a přestali jsme na politiky dohlížet..... nevím proč.. jestli v tom byla naše lenost nebo naše hloupost.... a najednou zjišťujeme, že už na to nemáme sílu a ani chuť s tím něco dělat, tak volíme snadná a líbivá/ na první pohled/ ... a co přichází?... Podívej se po světě.. Trumpové, Putinové, Orbánové... Babišové... lidé s obrovským majetkem.. populisté, kteří staví jednotlivé skupiny lidí a mistrně toho využívají k své moci, k svému bohatnutí a nejhorší na tom je, že nás připravují .. plíživě.. nepozorovatelně.. o naše svobody .. naši svéprávnost.. za potlesku ve stoje /třeba Ty/ Babišovi...padá na mne z toho chandra... *11*
   • " pokud by to totiž myslel s naší zemí, jako Slovák, dobře, tak by nejednal na hraně zákona ve prospěch svých firem."
    Docela jste mě pobavila. Máte pravdu, každý podnikatel ba měl myslet v prvé řadě
    na blaho ČR a dobrovolně platit co největší daně. *14*

    "Trumpové, Putinové, Orbánové... Babišové... lidé s obrovským majetkem.. populisté, "
    Nějak jste zapomněla na Karela Schwarzenberga, jeho 12-ti miliardový majetek vám nevadil? Já vím, poctivě ho zdědil, nebo spíš vysoudil na nevlastní sestře, které zůstala jen rodinná hrobka.
    Nechtěla byste ještě blíže rozepsat, jak a kdo vás připravuje o svobodu a svéprávnost?
 • On kdyby pan Babiš prodával hrnce, stejně by byl miliardář, takže zase špatně.
 • Ale že na tý fotce kouká jako "Babinskej"! *1* *1*
  Promiň Václave. *14*
  • No jo, Babinskej, známej lotr mexickej *1* *1* *2*
 • Když politik řekne, že pobírá náhrady na cestování a ošacení a s toho si koupil dům nebo byt, tak asi není něco v pořádku. Jsou to náhrady za cestování a ošacení ne na cihly, písek a maltu to je snad rozdíl.
  Podnikatel si taky nedá do nákladu hypotéku a přitom si napíše, že si koupil kombajn.
  To je prostě hovadina.
 • kuchi
  Bohatým bral, na chudé sral :-P
  • Však okrást zloděje to není hřích! *1* *1*
 • kuchi
  Radost si číst momenty tady. Myslím si, že jak trollové tak příznivci sorryjako jsou placení právě ním. Nebo už je společnost tak ne-mocná, že mu ty koblihy žere?
 • Tomáš Chalupa je takovej novinářskej šmejd ale pozor když to napíšete máte ban.
  • Ano Tomáš Chalupa je velkej novinářskej šmejd, i když s tím "novinář" bych si nebyl tak jistej!!!
   Je to jen hloupej, ubohej škrabálek, člen týmu Tiscali a to ukazuje jak je tenhle plátek prolezlej tupoblbostí, vedenej ukropkou, která přesně a přísně plní příkazy us ambasády!!!
   I ten jeho věk mu dává "právo být pamětníkem" a do všeho moci krafat blbosti!!!
   Ostatně do jakýho plátku beztrestně můžou psát STBáci, viz Jégl!!!
   HELL !!!
 • Autor článku to popsal přesně, to, co udělal pan Babiš, je chucpe na druhou. Tak se nesmí ministr vlády chovat, aby "ojebal" státní pokladnu a ještě se chlubí, jaký je čtverák. To je na kriminál.
  • Nebuďte naivní, paní, jaký kriminál, ožralec mu už beztak chystá státní vyznamenání na podzim za výborný výběr daní.
   • Zrovna jsem učila děti o schizofrenii a vás i vás jsem udala jako ukázkový příklad.
    • vanhorne
     "Zrovna jsem učila děti"
     Radeji je uc zaklady matematiki a gramatyky.Absolventi mestanske skoly a gymnasia v padestych letech o schizofrenii toho moc nevedeli, ale v jinych dulezitych predmetech by mohli bez vetsich problemu konkurovat dnesnim professorum.Ovsem, vzdelany narod muze byt nekomu nebezpecny.☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit