Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruh Babiš. Zloděj roku 2017:
    • Jestli to myslíš vážně, tak tě obdivuju: ne proto toho zloděje, ale že ses při své omezenosti naučil psát!! to je úžasný... *1* *1* *1*
  • Pan Babiš, politik a premiér roku 2017!
    • Chucpe, zloděj nicku.
      A pokud jde o toho Kobliháře... čeká ho *16*
      • Utři si nos, máš nudli jak Filip v televizním přenosu *15* Komunisti mi zničili život, pár lumpů nám rozkradlo republiku - teď řvou něco o Babišovi, který lidem vrací to, oč je ti předcházející okradli a jestli ti vadí EET, tak je mi jasné proč. Jestli jsi očurával FÚ, tak mne takhle oblbnout nemůžeš. Soused v listopadu sundal nápis »Na schodech« a odjel na dovolenou do Thajska. Když se v prosinci vrátil už jsme chodili do »Babiččiny světničky«
        *5* *4* *15* *2* *1*
        • StBák Bureš... *1* *2* *15* *12* *16*
          • 0
      • Nech si ty židovský poznámky, mamrde...
  • dnes Burdová narozena 7. července 1987 v Ostrově!
    Tatínku zase mi děláš ostudu, maminka kvůli tomu utekla!
    • strašlivý "bijec pitomečků". Napadá každého a kdykoliv. Slovem prase.Ing. Rudolf Hrebeňár. A toto dělá v Ostrově na ulici Lidické 1332 překladatele z němčiny. Má to konflikty s okolím. Ani v nedalekém obchodě jej nemohou vystát. To je nám panečku pašák!
      • Jakej je takovej je, já nehodnotím člověka, kterého neznám, a kterého nějaký "spravedlivý" pomlouvá a očerňuje, ale to co mluví: v tomhle má pravdu, i kdyby jsi neudržel moč! *1*
  • to jsi zas namastil článek. Semleto všechno dohromady, jen aby bylo na chleba. Než tě vzala tady redakce pod svá křídla, jistě jsi prodával hambáče v Hladovém okně. Už se přibližuješ takovému nájemnému pisálkovi Martinu Fendrichovi. Když jej vylili z ministerstva vnitra stal se novinářským Všeználkem.Hodí jako ty - jedovatou slinu na kohokoliv. Jen když je za to peníz.
    • koblihu za to nedostane, že ANO.
  • ANO šmejd...
  • Hezký a pravdivý článek. Pěkně to T. Chalupa napsal. Burešovi poskoci se tady mohou vzteknout, že ANO. *1*
    • kdepak ty otrubo, jen mi je tě líto - ale na druhou stranu tě obdivuju: tak dementní a - a naučil se psát!!!
      • OTRUBO... *1*
        ty jsi ale srandista *1* *1* *1*
  • Tomáši chalupníku (autor paskvilu) ty jsi zmatkař šmejd a proto přijdeš do pekla. A jedna na konec : "Na 42 rovnoběžce bude hořet obloha oheň se přibližuje k novému velkému městu náhle vyskočí do nebe sahající plamen, když budou Normané vystaveni zkoušce." Doctor Michael de Notre Dame o termonukleární zkáze New Yorku krátce před koncem světa. *6*
  • Ještě jeden názor občana:
    Tak fajn... 
    Co si ty sv.ně ještě nevymyslí... 
    Revize kotle (800-1500), revize komína (800), v elektřině platím nesmyslné větráky či slunce, ve vodě Francouze, v tabáku neziskovky. Uhlí už je dneska drahé jako svině, a je čím dál horší, cenu dřeva vyšroubovali na šílenou výšku kvůli nesmyslným štěpkám pro Skopčáky. Zakázali mi kouřit v hospodě, vnitráci mě sledují na internetu, kdekdo mě může udat za cokoli, všude mě sledují kamery. Kdekdo mi může vlézt do baráku na kontrolu bůhvíčeho, když chci jet někam autobusem, tak abych si na tu cestu šetřil, platím na auto pojistku, dálniční známku, kontrolu u doktora, technickou, teď i nějakou pokutu, mám nařízené pneumatiky, spoustu vybavení, které musím nesmyslně měnit. K doktorům musím dojíždět a když jdu do lékárny, tak se nestačím divit. V krámě kupuji jedovaté potraviny, výrobky nikdo neopravuje, všechno se vyhazuje. Na baráku, který jsem koupil za zdaněné peníze, musím stejně platit daň státu, pojištění, a musím ho z něčeho udržovat, aby mi nespadl na palici. Kamkoli vlezu na úřad, platím nějaké poplatky, a ještě na mě čumí jak na otravný hmyz. Halík, Jandák, Schwarzenberg a řada dalších darmojedů, které platím, ze mě dělají venkovského bu.ana a nevzdělaného pitomce...
    A mohl bych pokračovat...A kdekdo se mi snaží vnutit, že můj největší nepřítel je Rusák.... 
    Ho.no... 
    Můj největší nepřítel je tenhle stát a jeho politici....Žádný Rusák, žádný soused, žádný normální člověk mě tak zavile nepronásleduje a neokrádá tak, jako tenhle náš do.ytek.... 
    • Vystěhuj se do Ruska - tam to musí být krásné... nám tu scházet nebudeš... tam budeš mít ho*no a ne barák s kotlem, auto, jezdit můžeš bez pneumatik, jednak ty silnice jsou na to stavěný, za druhý na gumy nebudeš mít a i kdyby tak na co pneu, když nebudeš mít to zas*aný předražený blbý český auto? všecko je tam skoro zadara, potraviny tam nejsou jedovaté ani zdravé, spíš žádné, pokud nejsi na vsi a nechodíš na houby a pytlačit do lesů, Platit tam nic nebudeš, protože nebude z čeho... zapomeň na marodní, zapomeň na nemocnice, ale jestli máme něco společný, že vychcánkům platíme za předraženou sluneční elektriku a podívej se, kdo to zařídil. Pak můžeš skučet dál... ŠŤASTNOU CESTU FŇUKNO. *1*
  • Po klausovcích přišla další generace politiků, kteří navázali na klausovskou relativizaci morálních hodnot.
    • vše pod laskavým vedením chrchlajícího Vaška!
    • Snad, ale na tomto místě je to o ničem... máš tu současně hned několik úrovní politiků - jen rozhodnout, které z nich by člověk svěřil vývoj státu v morálce a hospodárnosti. To je téma...

      Klaus - Prognosťák, Zeman - prognosťák, chceš vyjmenovat všechny? *15*
  • Domeček: článek je klasika - pomsta za skutečně neomluvitelné paušalizování novinářů jako pakáže. Je na bíledni a denně se přesvědčujeme o tom, že minimálně část novinářů ani neprezentuje názory své, ale názory, za jejichž protlačení do tisku bere ta část!! nějaké všimné, berné a Jidášné. Neohrabanost a špatně kontrolovaná zlost na tyto pisálky byla samozřejmě hlavním důvodem neodůvodnitelného paušalisování. Kdekdo je najednou politilog, kdekdo do toho vidí, a kdekdo doufá, že se vyšvihne na hřbetě člověka, který do české politiky a hlavně ekonomiky měl co vnést. Je dobře čitelné kdo všecno se podílel na rozkradeném majetku, na podivných zatáčkách cashflow, to jsou ti, co teď nejvíc řvou a píšou o Babišovi nepodložená obvinění a vymyšlené ptákoviny. Nevadí, že lžou - i lež zůstane na člověku jako dehtové plivnutí... styď se Chalupo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit