Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • největší šmejdi jsou havlovci
    • Šmejdi, je slabý výraz.
    • Psal jsem o tom ve Sputniku.
  • A kdo asi si tak pro svojí nestíhatelnost připravil ty zákony, nemožné, nedodržovatelné, bez jasného možného rozsudku, řešení apod? Skoro všechny "elity", které jsou naproti Hnutí ANO a panu Babišovi. On si premiér Sobotka zajistil byt z poslaneckých náhrad? Jestli ano, tak už má dávno odstoupit. To je na hadry, jízdenky apod., ne? Jak to on i ostatní vysvětlí? Pan Babiš oproti tobě, ubohý pisálku Chalupo něco dokázal, zaměstnává lidi, odvádí daně, vyrábí české výrobky, investoval v zahraničí, přivádí sem peníze. Co Ty? Jen ubohé články!!!!!! Tak jestli tady chceš kázat o morálce, tak bych šel raději točit gumy do Mišelinky, Nesaháš panu Babišovi ani po (ani ne po kotníky)!!!!!!!!!! Piš a kritizuj, kdo zákon a tyto operace umožnil, kteří politici, kdo je předkladatelem a ne kdo ho beztrestně využil. A nebo předlož seznam všech, kteří jej využívají!!!!!! To je ta spravedlivá demokracie!!!! Takže, když mi např. zákon o silničním provozu umožní jet po silnici, tak mě napadneš, že jsem mohl jít pěšky někde po poli, protože auto vytvořilo výfukové plyny a vypotřeboval jsem benzín? Fakt se tady raději už neobjevuj.....
    • vanhorne
      "přivádí sem peníze"
      Kam ty penize miri?
  • To opravdu sedlo: "Česká politická scéna dlouhodobě trpí nízkým morálním standardem" - ještě že to novináři zachraňují - Chalupa, Jégl apod. jsou opravdu vzory morálních kvalit.
  • Zase další článek O ničem, ale hlavně že dostanu zaplaceno.
  • Nevážený pane Chalupo můžete nám obyčejným lidem sdělit za čí stranu vlastně kopete! Podle Vašich článků, mimo jiné velice nezávislých je jasné že nám vnucujete Vaše názory. Jste-li nezávislý novinář, tak od Vás čekám i jiné články, které budou kritizovat i minulou politickou garnituru. Jestli je nesmíte napsat, tak se nevyjadřujte ani k dnešní době. Nemáte totiž na to morální právo.
    • To jako, loupežníku, by se mělo psát asi tak, že když někdo udělá svi.árnu dnes, tak by se mělo vždy napsat, že je to sice svi.árna, ale ti dříve dělali také svi.árny a pak to není vnucování názorů? Ono je na pořadu dne od novinářů, aby dnes kritizovali deset let staré kauzy? Jenom proto, aby vy jste byl spokojen? Větší blbost jsem už opravdu dlouho nečetl.
      • Fak jůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Bravo Andreji!
      • Jdi do hajzlu, Srralbotko!
  • Koukam, ze je tady akorat zaparena prdell Simon, mistni kreteen, ktery tady akorat blije a idiiotskej spravce Tiscali, jeho teplej pritel to toleruje. Jinym dal uz distanc, pitomec tiscalackej..hi..hi
    • Páni.... to je oduševnělý příspěvek... Kde není mozek, tam je drsné slovo místo argumentu... *5*
  • Smrt cenzuře, za tohle jste cinkali klíčema v roce 89? Co by tomu asi řekl guru pravdy a lásky Václav Havel?
  • dnes Burdová narozena 7. července 1987 v Ostrově!
    Teda fotr, ty si opravdový pako, máma měla pravdu!
    • Hrebeňár Rudolf ing. autor zdejších přihlouplých výpadů proti komukoliv. Zakomplexovaný vyvrhel který doma v Ostrově, Lidická 1332 zlostně štěká na kohokoliv. Překladatel z němčiny se slevou.
  • V souvislosti s panem ing. Babišem je více, než smutné, že pozitivní věc, jakou je EET je úmyslně SABOTOVÁNA VÝROBCI POKLADEN - řada pokladen vydává NE PŘÍLIŠ VALIDNÍ ÚČTENKY - sice splňují zákon o EET, ovšem ani zdaleka nenaplňují ustanovení zákona o účetnictví! To může být problém pro podnikatele - i pro zákazníky. Účtenka z EET totiž ani zdaleka NEMUSÍ BÝT DOKLADEM O ZAKOUPENÍ, potřebný např. PRO REKLAMACI ZBOŽÍ / SLUŽBY. Pokud daný podnik nemá KASU,TOTO UMOŽŇUJÍCÍ, měl by zákazník vedle účtenky EET zvlášť požadovat DOKLAD O ZAPLACENÍ! Případně by podnikatelé měli dbát na to, aby jimi zakoupené pokladny tyto náležitosti naplňovaly - nejde ani zdaleka o lacionou záležitost.
    • Ten pán je opradvu ŠMEJD na všech úrovnch, sorry---,,, *10* *11*
      • víme sajmon, úrovnch
  • 0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit