Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Chyba je nejen v Babišovi,ale ve všech vládách co jich tu bylo.Zpupní paraziti,kteří kolem nás projeli v luxusním voze,to byli ti,pro které jsme dělali revoluci? Ať je pozavírají všechny a hlavně ať jim ty nakradené peníze seberou!-Vyvlastnit! A nebo jak k tomu národ přijde,že má pracovat na tuhle masu příživníků?Je třeba rozkrýt to klubko zmijí-tohle nejsou zloději,tohle jsou zrádci!


  • A nejhorší je, že se najde stádo ovcí, které si je svobodně volí.

  • Přesně tak! Vyvlastnit! A začal bych Agrofertem, který vznikl z nakradených peněz! Kde by vzal Bureš 80 miliard ? No nakradl je, je to jasné.Coby estébák za komančů  v Maroku si vyšlapal cestičku! Bez náhrady zabavit a Bureše zavřít na Čapáku nadosmrti, ať si to tam užije! Všeci kradnú, howado jedno..
   • Mám trochu problém s tou jednoduchou argumentací.

    Jak je možné, že se tady tolik let beztrestně krade? To není jenom Babiš. 

    Kde je ta výkonná policie, kde jsou ti pracovití státní zástupci a neúplatní soudci - nezávislá justice?!?!

    Tady je jedno "komu fandíte" v nějaké hloupé politice. Okradení jsme bez rozdílu všichni. Kolik mohlo být škol, jaká mohla být medicína?

    Takhle jsou jenom tisíce nažraných podvodníků. To je věc systému ne jedince. Systém je prostě špatný. 

   • KIMCID

    😂😂😂😂😂

  • Vážený thraxxi - stačí si jen pročíst pravidelnou zprávu Ministerstva vnitra o hospodářské kriminalitě na území České republiky. Na kolik typů podvodů, nekalých praktik, okrádání a šmelení jsou lidi schopní přijít - to je úžasné.

   Poctivá práce je posledním zoufalým pokusem jak se uživit. 

   Kdo chce ještě dnes lidem namlouvat, že na byt si vyděláte poctivě? Který ze zaměstnanců má na kontě dva, tři míče? Kdo ještě věří tomu, že dům za 10-15 milionů pochází z poctivé práce? Ale nám je to tak nějak jedno. A bereme to jako normální. Co asi může vyrůst z našich dětí? 

   Hlavně, že smíme cestovat (když nemáme hypošku a dá nám na to děda s babičkou) a říkat o prezidentovi, že je v.l.

   Jak málo nám stačí ke štěstí. 

   • no,aby nedošlo k omylu,je příliš mnoho lidí,kteří uvěřili svobodě slova v demokracii a byli odsouzeni.Ústavou se řídí ústavní činitelé,občan se řídí zákony a člověk nikdy neví,zda vedle u stolu nesedí osoba demokracii oddaná,která vše za tepla vyklopí Hamáčkovi z ČSSD!

    Vlastně ke štěstí stačí vyhnout se sociálním demokratům .

   • To je pravda. A stádo ovcí si "TO" svobodně volí. Stačí kobliha a pár slibů a  sprostých rádoby "dobrých slov" (bonmotů) a stádo jásá, že bude líp.

    • Pokud chcete potkat stádečko ovcí, přijďte zítra na Václavák. Bača Minář se na Vás bude těšit. 

     Alespoň se budou mít Korejci na co dívat.

     Opravdu je ta fascinace Majdanem tak velká? Jen doufám, že se nenajde žádný pologramot, který by proti těm přítomným použil jakoukoliv formu násilí. 

     To by bylo něco na jejich mlýnek. Oni jsou naprosto bezradní a vzteklí, že nikomu jejich kvičení nepřekáží. Jen klidně do toho vážení. Každý máme nějaké to hobby. 

     Když jsem četl výčet "umělců," kteří se tam chtějí exhibovat, tak to bude silný kulturní zážitek. Jinde než tam už je stejně neuvidíme. 😛 

    • KIMCID

     Stádo ovcí si volí Top 09

     • voliči ANO i TOP 09 jsou jednoduší ,dobří a přímočaří lidé,kteří věří,že dobrý je ten,který se usmívá a tudíž to myslí dobře. Vůbec si nepřipouští,že ten sympatický kníže by se ve svých letech nejraději  věnoval vlastnímu panství a místo toho se musí trmácet po schůzích Čechů ,protože mu to poručil Bilderberg a že Babiš se beznadějně zapletl do klubka lží,které mu dávno přerostly přes hlavu .A tak díky jejich hlasům vznikají tragikomické figurky jako Feri nebo   Babišovi loutkoví poslanci.

      Důvod je prostý-nezralost.Česká společnost nebyla zralá pro revoluci natožpak pro demokracii.Vzniklo přes padesát stran,které se ani nesnaží předstírat nějaké ideály.A ti,kteří jsou zvoleni si pak hrají na demokracii aniž by sami byli demokraty.Visíme tak spolu tlakem vnějších okolností,nikoli silou vnitřní myšlenky.

 • Občanoblbe. Nepochybně patříš k těm co pod taktovkou Kalouska a ODS hulákají na náměstích pro obveselení ostatních lidí.Banda upocených a umaštěných křiklounů by chtěla nové pořádky.A ony asi nepřijdou. Penízky se vysvětlí, když na to příjde tak pan ministerský předseda něco vrátí a bude klídek.Ale chátra z ulice bude dál pro obveselení dělat revoluci.Nikdy ničeho nedosáhnou. Krásné je, až se komické obrázky pomatenců objeví po několika letech. A každý si na magory bude ukazovat prstem.

  • Komu pak nabízel koalici slovenský estébák jako prvnímu , no přece ODS. 

   Jinak je vidět že trollí farma Agrofertu jede naplno a ještě si všimni jedné věci ,praví - slovenský estébák komunista Babiš ,tu zprávu psali Češi udavači,jo penízky z daní Čechů či Evropanů mu nevadí dokud může ždímat a ejhle je po evropanství eštébáka zo Slovenska.

   Jinak gumovky a rádiovku jsem zkoušel na milence a docela rajcovní dík za tip a rychle se překabáti neb pod guru se houpá židle.🙂

   • KIMCID

    Bacha na cévku ať nepraskne 😂

 • Je až spodivem , jak je vše podáno na stříbrném podnosu. Tajná zpráva , která ještě není konečná a má se připomínkovat , je nasvětě  v okamžiku ,kdy padla rakouská vláda a co by kamenem dohodil po rozpadu slovenské vlády i ten Hašek se vyjádřil , že je to podivné jak se někdo snaží zlikvidovat Višegrád .Jen naši posluchači to pořád do kolečka papouškují i s herci a přitom nevidí , že jsou zneužiti pro úplně jiné cíle. Můj děd kdysi říkával:"Už ve středověku byli kumštíři považováni za spodinu, protože se nedokázali živit poctivou prací. Proto neměli právo být chráněni městskýma hradbama a na noc byli vykázáni z města. Dnes (míněno v roce 1975) si "umělci " hrají na hlas lidu. Jak podobné dnešní situaci. Pochopte , že vždy budou bohatí lidé co v tom umí chodit a dokáží v rámci platnosti zákonů udržet  penězotoky. Jen je důležité aby při tom jak vydělávají činili taky něco pro ostatní. Obávám se , že předchozí ODS a TOP tak nečinily ba naopak rozkradli co se dalo.To že jsme montovna není vina ANO , ale postpřevratových OF vlád včetně ČSSD, KDU  a dalších pijavic.

  • jo,to můžeš mít klidně pravdu a ve všem,jenže i kdyby měl odsouzenec stokrát pravdu,dít se bude to,co řekl soudce.Takže tu vidím rozsudek Bruselu,jednoho hamyždného boháče,tři zkorumpované ministry  a nás ostatní,kteří to máme platit-a proč to máme platit?? aby byl boháč ještě bohatší a ministři ještě zpupnější?? Ať ty peníze vezmou jim!! a vy co jste ty zloděje volili tak se styďte a aspoň držte pusu . 

   • A ty máš v ruce nějaký rozsudek , nebo to jejen zpráva která není konečná???

    • hele nic si nemaluj,oni to nezmění a dotáhnou to do konce.Babiš jde ke dnu,jenže to jeho dno je pro nás pořád nedosažitelně vysoko,takže mu svým zastáním v ničem nepomůžeš leda se sám znemožníš.

 • A havloidi brečí, co brečí, řvou a je jim to tak krásně prd platný.

  To vám říkám já Simona Křenková!

  ROFL

  • Havloidi v tom nejedou,ti táhnou s muslimama a přejí nám negritůdu.Tohle je o Krysařovi a zmámeném davu.No a samozřejmě o penězích,aby on je dostal a my abychom je platili.

 • pana Babiše by měli zatknout a vyšetřovat pro sabotáž.Není přece myslitelné aby jeden člověk škodil celé republice jen pro osobní prospěch.A jemu se divím,proč to dávno nevyřešil a nechal to dojít až tak daleko.

  Peníze,které republika potřebuje mají  v kapsách takoví jako on.

  • Jo, kdyby tak byl jenom jeden...

  • Takže , podle tebe zrušíme soudy a vše budeme řešit na základě ulice a křiklounů.  A možná ti imponuje Šaria  , co ???

   • Demokracie=lidovláda.Nelíbí co???

    • Uřvanci na ulici nejsou lidovláda , ale ANARCHIE!!!

     Klidně můžeš přes své poslance vyvolat nové volby, ale na to nemáš tak děláš binec na ulici , aby jsi dal průchod svým mindrákům.

     • já nemám ani na to dělat binec na ulici a "svého poslance"? ti se válí s dě.kama nebo si hřejou zadky u moře.Tohle pusť z hlavy a Babiše taky-co máš z jeho milionů?=nic,tak úměrně k tomu se za něj bij. 

  • Nemůžeš věřit každému šmudlovi od novin.Mohutně se aktuálně propírá jak tuhle řidič trolejbusu napadl chudáka studentku.Trochu se postrkali. Ovšem šmudlové od novin už z toho dělají rvačku. Ale zejména taktně a strategicky se pomlčelo, že ona vešla do vozidla bez placení. Nereagovala na výzvy ať řádně zaplatí. Musel až pro mladého smrada dojít. A pak se trochu nepohodli.Kdyby to udělal každý tak jsme jak v MHD v Africe.A všichni novinoví demagogové se spojili v jeden šik.

 • Obcan.Havel

  Pan Babiš je skvělý premiér!

  • Podlost a hloupost pisatele je vpravdě komunistická. 

   • Kdo jsi a co jsi dokázal , že druhým odepíráš svůj názor. Demokrat ale nejsi , to si piš!!!

    • Příteli, nejde o pisatelův názor, i když s ním v tomto případě nesouhlasím zastávám stanovisko jednoho velikána:

     "Vážený pane, vůbec nesouhlasím s tím co říkáte, ale do své smrti budu bránit vaše právo říkat to."

     Jde o to jaký si pisatel zvolil nick a k tomu portrét. To považuji za projev nesmírné podlosti.

     A kdo jsem a co jsem dokázal... to snad není důležité. Něco jsem dokázal, i když by toho jistě mohlo být víc. 🙂

  • tak to je nejlepší vtip dne

 • Srandovní je komediant Čvrtníček. Potulný herec 4 kategorie si pohotově přihřál polívečku na panu ministerském předsedovi.Prý by pro něj reklamu nenatočil.To je snad foor dne! A to si jako myslí, že by jeho toho druhořadého šmudlu někdo oslovil? Jo tak třeba natočit pro místního Hnoje Kalouska, to se nebránil. Nebo při nějaké přiblblé recesi převlečen za falešného policajta přivodit nahodilému chodci infarkt - to mu jde moc pěkně.Ostatně za tu kravinu dostal u soudu flastra. A jak se mrskal.Čvrtníčku Čtvrtníčku ty toho blba veřejně  jen nehraješ.Ty jím prostě opravdu jsi. A máš to zmáknuté teda poctivě.

  • Pan Čtvrtníček sice nepatří mezi top umělce. Dělá co umí, aby se uživil.

   Je to jeden z "aktivistických" tzv. "umělců." Nějak se zviditelnit musí, když to nejde uměním. 

   Ať se nám to pane Rodrigo líbí nebo ne, i pan Čtvrtníček má plné právo sdílet své názory a postoje.

   Byli bychom podivní demokraté, kdybychom mu v tom chtěli nějak bránit. 

   Říct si k tomu ale také můžeme co považujeme za vhodné. Nikdy bych si nekoupil lístek na vystoupení tohoto pána. To je tak jediné, co můžeme dělat. 

   Ale knížky čte pěkně. Číst umí. 😛


   • právo na demokracii mají prý jen estébáci z Agrofertu🙂

 • Babiš je zaručené téma na diskusi. 

  Bude moc fajn, až vrátí všichni neoprávněně čerpané dotace, které byly zneužity nebo realizovány v rozporu s předpisy. To se budeme mít. 

 • Ještě že máme toho Babiše. Jinak by nebylo ani o čem psát. Včera mne opět navštívila má příbuzná. Mladá, inteligentní holka, zcestovalá, zkušená. Teď posledních několik let žije v Praze a vždy když přijede, nedělá nic jiného než nadává na Babiše. Úplně zblbla.....a přitom byla naprosto normální....Praha by se měla oplotit a vyhlásit za kontaminovanou zónu něco jako Černobyl.....Karanténní území...Co přijde za nápad, volba, rozhodnutí či iniciativa z  Prahy stálo v minulosti a stojí v současnosti vždy za ho..no...Možná by bylo lepší místo Prahy udělat hlavní město například z Olomouce. Tolik pitchovin, které vypadnou z Prahy by se v Olomouci určitě nevylíhlo....


  Babiš je ve (střetu?) středu zájmů....PROČ ASI? Bajky o boji proti zneužívání dotací mají asi stejnou věrohodnost jako tvrzení, že Němečtí Nacisté napadli  Evropu a Sovětský Svaz jen proto, aby ochránili obyvatelstvo před Bolševismem a zavedli akty humanity a spravedlnosti.....😉

  • Pražíci mi hodně připomínají  poláky. Když se v polsku zeptáte zda je někdo věřící , tak dostanete na 99,9...  odpověď , že ANO. Když však s dotyčným strávíte několik hodin , tak z toho vyplyne , že to je jen na oko před sousedy, že by snimi jinak nevydržel. To samé je s pražáky, prážské davové šílenství nemá obdoby. Přesně takhle vítali i němce.

 • stovky milionů odchází na účty různých  zbohatlíků , ale vy tu pořád řešíte Babiše. Chtěli jste aby nevlastnil Agrofert a v podtatě jste ušili na něho extra zákon. Vyhověl vám a zese se to někomu nelíbí. To pokaždé když si umanete , že vám výsledek voleb nevyhovuje, tak budete dělat nepořádek v ulicích až do doby kdy vám bude vyhověno. To není demokracie ale diktát , ještě horší než tu byl. Jste zaprodanci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit