Přejít na výpis diskuzí

Babiš je ve střetu zájmů, tvrdí Brusel. Vrátí Agrofert dotace?

31.5.2019 10:34
red   113 příspěvků

Premiér Andrej Babiš je podle auditorů Evropské komise ve střetu zájmů kvůli vazbám na podniky z holdingu Agrofert. Česko by tak mohlo přijít o některé dotace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jo, kdyby tak byl jenom jeden...

 • Pokud chcete potkat stádečko ovcí, přijďte zítra na Václavák. Bača Minář se na Vás bude těšit. 

  Alespoň se budou mít Korejci na co dívat.

  Opravdu je ta fascinace Majdanem tak velká? Jen doufám, že se nenajde žádný pologramot, který by proti těm přítomným použil jakoukoliv formu násilí. 

  To by bylo něco na jejich mlýnek. Oni jsou naprosto bezradní a vzteklí, že nikomu jejich kvičení nepřekáží. Jen klidně do toho vážení. Každý máme nějaké to hobby. 

  Když jsem četl výčet "umělců," kteří se tam chtějí exhibovat, tak to bude silný kulturní zážitek. Jinde než tam už je stejně neuvidíme. 😛 

 • voliči ANO i TOP 09 jsou jednoduší ,dobří a přímočaří lidé,kteří věří,že dobrý je ten,který se usmívá a tudíž to myslí dobře. Vůbec si nepřipouští,že ten sympatický kníže by se ve svých letech nejraději  věnoval vlastnímu panství a místo toho se musí trmácet po schůzích Čechů ,protože mu to poručil Bilderberg a že Babiš se beznadějně zapletl do klubka lží,které mu dávno přerostly přes hlavu .A tak díky jejich hlasům vznikají tragikomické figurky jako Feri nebo   Babišovi loutkoví poslanci.

  Důvod je prostý-nezralost.Česká společnost nebyla zralá pro revoluci natožpak pro demokracii.Vzniklo přes padesát stran,které se ani nesnaží předstírat nějaké ideály.A ti,kteří jsou zvoleni si pak hrají na demokracii aniž by sami byli demokraty.Visíme tak spolu tlakem vnějších okolností,nikoli silou vnitřní myšlenky.

 • A nejhorší je, že se najde stádo ovcí, které si je svobodně volí.

 • Mám trochu problém s tou jednoduchou argumentací.

  Jak je možné, že se tady tolik let beztrestně krade? To není jenom Babiš. 

  Kde je ta výkonná policie, kde jsou ti pracovití státní zástupci a neúplatní soudci - nezávislá justice?!?!

  Tady je jedno "komu fandíte" v nějaké hloupé politice. Okradení jsme bez rozdílu všichni. Kolik mohlo být škol, jaká mohla být medicína?

  Takhle jsou jenom tisíce nažraných podvodníků. To je věc systému ne jedince. Systém je prostě špatný. 

 • KIMCID

  😂😂😂😂😂

 • Přesně tak! Vyvlastnit! A začal bych Agrofertem, který vznikl z nakradených peněz! Kde by vzal Bureš 80 miliard ? No nakradl je, je to jasné.Coby estébák za komančů  v Maroku si vyšlapal cestičku! Bez náhrady zabavit a Bureše zavřít na Čapáku nadosmrti, ať si to tam užije! Všeci kradnú, howado jedno..
 • KIMCID

  Bacha na cévku ať nepraskne 😂

 • KIMCID

  Stádo ovcí si volí Top 09

 • Příteli, nejde o pisatelův názor, i když s ním v tomto případě nesouhlasím zastávám stanovisko jednoho velikána:

  "Vážený pane, vůbec nesouhlasím s tím co říkáte, ale do své smrti budu bránit vaše právo říkat to."

  Jde o to jaký si pisatel zvolil nick a k tomu portrét. To považuji za projev nesmírné podlosti.

  A kdo jsem a co jsem dokázal... to snad není důležité. Něco jsem dokázal, i když by toho jistě mohlo být víc. 🙂

 • no,aby nedošlo k omylu,je příliš mnoho lidí,kteří uvěřili svobodě slova v demokracii a byli odsouzeni.Ústavou se řídí ústavní činitelé,občan se řídí zákony a člověk nikdy neví,zda vedle u stolu nesedí osoba demokracii oddaná,která vše za tepla vyklopí Hamáčkovi z ČSSD!

  Vlastně ke štěstí stačí vyhnout se sociálním demokratům .

 • To je pravda. A stádo ovcí si "TO" svobodně volí. Stačí kobliha a pár slibů a  sprostých rádoby "dobrých slov" (bonmotů) a stádo jásá, že bude líp.

 • Vážený thraxxi - stačí si jen pročíst pravidelnou zprávu Ministerstva vnitra o hospodářské kriminalitě na území České republiky. Na kolik typů podvodů, nekalých praktik, okrádání a šmelení jsou lidi schopní přijít - to je úžasné.

  Poctivá práce je posledním zoufalým pokusem jak se uživit. 

  Kdo chce ještě dnes lidem namlouvat, že na byt si vyděláte poctivě? Který ze zaměstnanců má na kontě dva, tři míče? Kdo ještě věří tomu, že dům za 10-15 milionů pochází z poctivé práce? Ale nám je to tak nějak jedno. A bereme to jako normální. Co asi může vyrůst z našich dětí? 

  Hlavně, že smíme cestovat (když nemáme hypošku a dá nám na to děda s babičkou) a říkat o prezidentovi, že je v.l.

  Jak málo nám stačí ke štěstí. 

 • Chyba je nejen v Babišovi,ale ve všech vládách co jich tu bylo.Zpupní paraziti,kteří kolem nás projeli v luxusním voze,to byli ti,pro které jsme dělali revoluci? Ať je pozavírají všechny a hlavně ať jim ty nakradené peníze seberou!-Vyvlastnit! A nebo jak k tomu národ přijde,že má pracovat na tuhle masu příživníků?Je třeba rozkrýt to klubko zmijí-tohle nejsou zloději,tohle jsou zrádci!


 • právo na demokracii mají prý jen estébáci z Agrofertu🙂

 • Komu pak nabízel koalici slovenský estébák jako prvnímu , no přece ODS. 

  Jinak je vidět že trollí farma Agrofertu jede naplno a ještě si všimni jedné věci ,praví - slovenský estébák komunista Babiš ,tu zprávu psali Češi udavači,jo penízky z daní Čechů či Evropanů mu nevadí dokud může ždímat a ejhle je po evropanství eštébáka zo Slovenska.

  Jinak gumovky a rádiovku jsem zkoušel na milence a docela rajcovní dík za tip a rychle se překabáti neb pod guru se houpá židle.🙂

 • já nemám ani na to dělat binec na ulici a "svého poslance"? ti se válí s dě.kama nebo si hřejou zadky u moře.Tohle pusť z hlavy a Babiše taky-co máš z jeho milionů?=nic,tak úměrně k tomu se za něj bij. 

 • hele nic si nemaluj,oni to nezmění a dotáhnou to do konce.Babiš jde ke dnu,jenže to jeho dno je pro nás pořád nedosažitelně vysoko,takže mu svým zastáním v ničem nepomůžeš leda se sám znemožníš.

 • Uřvanci na ulici nejsou lidovláda , ale ANARCHIE!!!

  Klidně můžeš přes své poslance vyvolat nové volby, ale na to nemáš tak děláš binec na ulici , aby jsi dal průchod svým mindrákům.

 • A ty máš v ruce nějaký rozsudek , nebo to jejen zpráva která není konečná???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit