Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je dobře

  • A ing. Babiš mlčí, stále mlčí...

  • Copak pan Janek Kroupa...


  • A ing Babiš přesto mlčí...

  • Pepo, divil by jsi se co jsem dokázal vlastní pracovitostí. A neměl jsem rudou knížku "nadčlověka" ani jsem nepráskal StB. Nejen že jsem slušně uživil svoji rodinu, nikdy jsem se nepřestal vzdělávat a vykonal jsem leccos, co mi snad jednou Nejvyšší Spravedlnost přičte k dobru.

  • vanhorne

    "vždycky Vám to nahrne krev do hlavy a žluč se začne vařit."

    Ten za neco takoveho nestoji. Ja tady z toho divadla ktere prave uvadi tragedii ' Cisarovy nove saty',  naopak mam srandu. I ty dalsi zabomysi valky, ktere se tady odbyvaji jsou vesele. Nic ve zlem.😂

  • Vážený kolego Občane. Váš citát je úplně na místě. 

    Problém je jen v tom, že Vy osobně pořád pracujete s minulostí, asi jste se s ní ještě dostatečně nevyrovnal. Doufám, že jí nebudete prožívat znovu. SPOLU bdí a nedopustí to spolu s Piráty. Nemějte obavy. 

    To není žádné hrubé napadení a svým způsobem to i chápu. 

  • Proč ten údiv?

    Šéfové tajných služeb by měli být němí ze zásady. Není to bulvár, ale TAJNÉ služby. 

    Jen pan kroupa a Kubík jsou takoví čímani, že je dovedou rozmluvit (tedy někde, nějak...) a potom to zveřejnit. 

    Důkazy mají dobře uložené?

    To dělají moc dobře, třeba jednou přijde doba, kdy budou moc důkazy předložit, nebo ze sebe udělat absolutní pitomce a loutky Bakaly a bohatého Maďara. 

  • Ať by pan Zeman pronesl to, či ono, vždycky Vám to nahrne krev do hlavy a žluč se začne vařit.

    Třeba má na srdci Vaše zdraví.

    Proč by se měl prezident ke všemu vyjadřovat? 

  • Oni to "jen" řeknou presidentovi, ministrovi vnitra a premiérovi a ti to vycintají dál. Včetně Ruské ambasády.😎

  • josef.chmela

    Protože komentovat kdejakou novinářskou debilovinu je pod jeho úroveň.

  • vanhorne

    Proč je hradní zalezlý v Lánech a nic nekomentuje...?

    Sedi dedek na zaprazi, ustarane pozoruje bourkove mraky a vymysli bonmoty, aby mel cim potesit sve verici az se vynori, nebo snad bali kufry v pripade, ze by ty jeho bonmoty ztratily kouzlo a puvab? Cert vi co dela, nic dobreho to stejne nebude.😀

  • Už z principu šéfové tajných služeb nemohou nic sdělit hladové veřejnosti. Od toho jsou to tajné služby. 

  • A velmi rádi vydávají stopky diskutujícím. Třeba na měsíc a hotovo.

    Jiné vyloučí demokraticky z diskusí úplně. Inu nástroj Seznam. 

  • Vyjádření někoho, kdo se nese........ do zamini, kterému nerozumí....Pan Kulhánek je prostě ministr zahraničí a jako účastník schůzky pronesl následující:

    "„To, co napsal Janek Kroupa o údajném plánu ministra Hamáčka, je naprostý nesmysl, lež a neprofesionální novinařina,”

    Ale argumenty pro někoho, kdo už předem popravil podezřelé je házení hrachu na zeď. Nikdy si nepřiznají omyl. 

  • vanhorne

    "Ale už také ubývají..." 

    Bohuzel zatim pomalu, ale i tak je to lepsi nez nic.🙂 

  • vanhorne

    "ještě lžou celému národu"

    To ale prece neni jejich vina. Oni lzou a musi lhat, protoze ti 'zli a nenavistni novinari' pry je k tomu nuti. Ani pan president, ktery pry vi co cini novinare nema rad, proto by je nejradeji 'zlikvidyroval', aby zbytecne neotravovali zivoty jeho milovanych vericich a ti mohli zit jak On kaze.🤣

  • josef.chmela

    Na rozdíl od tebe, já byl schopen velmi dobře uživit svou rodinu za každého režimu a nikdy jsem nebrečel, že mi ten či onen něco neumožnil, že mě perzekuoval, okrádal, neumožnil cestovat a studovat. Vždy jsem se staral o sebe, vzdělával se a dělal vše pro osobní růst a vždy mně bylo jedno jestli vládnou komunisti nebo nynější tzv. "demokrati".  A dnes každého tzv. "demokrata" mám u zádele a dál si jdu svou cestou. A protože už mám jakési vzdělání a životní zkušenosti, nemusím hned věřit kdejaké "demokratické" hlouposti a "zaručené" pravdě jen těch správných "demokratických" stran. Protože pravda je pouze jedna a její různé mutace jsou určitě lži.

    Ty ovšem už navždy zůstaneš poznamenaný svými fobiemi a zmatenou nenávistí.

  • vanhorne

    "investigativních novinářů je jako šafránu"

    Podle slov Zemana, novinari nejsou lide. Cili, cim min tim 'bude lip'. Urcite vi o cem mluvi kdyz v r. 2017 radil Putinovi, ze novinari byse meli " ликвидировать, likvidyrovat". Nedavno, kdyz si s nimi chtel 'pratelsky' pohovorit, dvernikovi dal prikaz aby je vpustil do areny: "Tak, pozvete hyeny." Co to proboha je za cloveka???? A co si Europe asi mysli o lidske spolecnosti, ktera takoveho cloveka ve svem stredu trpi a obdivuje??? Nejmene polovina teto spolecnosti to dokaze, protoze kazdy jednotlivec je odbornik na Democracii. Pritom ani jeden z techto jedincu o democracii nema ani potuchy. Aby jeji nejvyssi predstavitel opakovane volal po likvidaci novinaru, vyhrozoval zabitim, nazyval je hyenami a to vsechno beztrestne, je uboha demokracie a vysmech. Muze to byt take demokracie, ale takova jakou maji v pameti ti ruzni pohrobci a estebaci. Prvni obeti znasilnene democracie, byli vzdycky novinari, od Adolfa po Josefa, Klementa a dalsi. 😬

    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pozvete-hyeny-rekl-zeman-a-ceremonial-jmenovani-mohl-zacit-40356269#seq_no=6&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=xKpqedmKNMZ-202104080742&source=article-detail

  • Ano, Opičáčku, tak bys měl sám svou rudou minulost spláchnout do WC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit