Přejít na výpis diskuzí

Babiš: Podpora biopaliv skončí, už mě nebaví Kalouskovy lži

6.5.2015 9:16
26 příspěvků

Hnutí ANO připravilo návrh zákona, který k 30. červnu tohoto roku ukončí podporu biopaliv. A vypadá to, že skoro natruc opoziční Topce, která patří mezi nejhlasitější odpůrce daňového zvýhodnění biopaliv. Babiš tvrdí, že ztráty, které vzniknou ukončením státní podpory, ve výsledku zaplatí daňoví poplatníci....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek je případ pro psychiatra,ten chlap je schopen všeho,prosím až půjdete k volbám nezapomente na to a zbavte už nás konečně toho cvoka a nejen jeho,však lidé vědí koho vymazat z politické mapy.Teda aspon doufám.
  • Mnoooo... Akorát mi jako odpůrci všeho dotovaného není jasné jak chtějí splnit závazek vůči EU a vyrábět 20% energie z jiných zdrojůnež fosilních. *9* *9*

Se v EU zavazovali jak urvaní z řetězu Kalousky počínaje Špidlovci konče...... Tak teď ať vyrukují jak to dodrží aby mne to nic nestálo..... Rád se pobavím *1* *1* *1*
  • těžce moc těžce nese že si zas tak moc nezaministroval.Jo škrtat v rozpočtu umí každý, ty kluku jeden.Ale vybítat daně neohlížet se na mocné ODSáky nebo křiváky z TOPky to už chce fištrona.Mirda byl pořádný škrtač.Ale zas uměl z moci úřední zastavovat telefonem startující letadla na Ruzyni.Nelze nikdy zapomenout že kvůli chudáčkovi ruskému kriminálníkovi který by mohl být v Moskvě odsouzen, nechal postavit před rolující letadlo cisternu s benzínem.Já v něm nebyl ale pokud ano - a za veřejnou facku je u nás 500,- pokuta - vidím že by to Křivák Mirda pěkně schytal.
  • babiš s kalouskem na hrad!!!!dva najednou jsme tam ještě neměli tak proč to nezkusit?brhlík a sojka *4*
  • Celkem se Babišovi ani nediví. Nežli pořád posloucht provokativní žvásty toho vola, tak bude mít pokoj. *16* *1*
  • dzixy
    "Vlk se nežere a koza zůstane celá", ale jak správně říká Babiš, tak to zaplatíme me všichni. Ono Kalouskovi nikdy nešlo o lidi, ale pouze o čísla. A ta jeho nynější reakce na Babiše jhe pouhá "slepá závist". Mně je jedno, která firma má teď z toho výhodu, hlavně, že to mám levnější. Chyba Babiše, že, už ne poprvé, ustupuje od dobrých záměrů.
  • obcane jsou jim pro srandu kraliku
  • Všechny ztráty, které nasekají naši "zákonodárci" zaplatí daňoví poplatníci, takže žádná novinka, jen další důvod, proč jsou voliči stále víc a víc nasraní ...
    • Ale vždyť si je sami volíme. Některým stačí kobliha nebo buřt a už "vědí" koho volit.

A někomu dokonce stačí slib: "Nikdo vám nemůže dát to co my vám můžeme slíbit."
      • Co navrhuješ? Všichni voliči se domluví a jedny volby budou bojkotovat?

Je to vždy stejné, a už jsem to tu několikrát psala, = před volbami plné huby slibů, po volbách amnézie...
        • Chovat se ZODPOVĚDNĚ jako Občan a ne jako ovce. Přemýšlet o svém činu a domyslet jeho důsledky.

Nečekat, že mi někdo vytvoří ráj na zemi, ale důležité je, abych byl svobodný a mohl si pro sebe (a pro ostatní) ten ráj sám tvořit.

Položit si otázku nikoli koho volit, ale koho NEVOLIT. Je třeba udělat si stupnici a nakonec vyjde to nejmenší zlo.
          • Položit si otázku nikoli koho volit, ale koho NEVOLIT. Je třeba udělat si stupnici a nakonec vyjde to nejmenší zlo...

Tak jo, ALE -většina kandidátů, např. do PS jsou stále stejní bezpáteřní korýtkáři, kterým je volič u zadku, a pokud se tam dostane někdo nový = během chvíle zapadne a stane se z něno též bezpáteřní korýtkář.
            Takže, i když volím ono menší zlo, vyjde to nastejno = blbě pro voliče...
            • Menší zlo je vždycky menší než to větší zlo. A jestliže některá strana zklame (nesplní slíbené, její členové se chovají nemorálně...) nebo za ni kandiduje člověk nemorální nebo ten, který zklamal, tak ta stana má skončit v propadlišti. A také je třeba přestat dělit občany na ONI a MY a uvědomit si, že všichni jsme MY.
              • Reakce na příspěvek:

Jenže ono se u nás i to menší zlo, po volbách, přemění na vetší.
                Většinou strany nesplní slíbené a někteří její členové se chovají nemorálně - takže by u nás všechny strany měly skončit v propadlišti dějin :-)))

Ano, všichni jsme MY, ale oni jsou ONI a my jsme MY...
          • Supr. *1* . Krásné. Takže si vážně naivně myslíš, že volby jsou svobodné a něco změní? To by s tím mocipáni již něco udělali. Tohle jim vyhovuje...
  • Biopaliva, solární energie...DPH, naprosté drahé zbytečnosti a komplikace. Pro kocourkovského vexláka však cesta k majetku. *12* *16* *12*
    • dzixy
      Tiradore, ale jsi rád, když kdeco máš levnější, viď?? *15*
    • Fosilní paliva leží po miliony let v zemi, my je dobýváme a spalujeme a zamořujeme tím atmosféru, kterou dýcháme. a přitom uhlí je velmi cenná chemická surovina. Daleko horší je to s uranovou rudou, kterou taháme z podzemních ložisek a rozptylujeme po povrchu. Naproti tomu solární energii nám Slunce dodává zdarma, jen ji využít. Chováme se podle hesla "tady a teď a co bude zítra, to nás nezajímá. Po nás potopa."
      • No .... Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.
        Výroba doprava a montáž solárního panelu je energeticky náročnější než ten solární panel je schopen v průběhu své životnosti vyrobit.
        Na jeden litr bionafty se spotřebuje 1,2l nafty s fosilních zdrojů.

Jediná cesta je to co funguje bez dotací - to je ekologické i ekonomické.... Ikdyž i to se dá dokroutit jako třeba vodní elektrárny..... To pak patří někomu zaliskat uši do hlavy. *16*
  • No vidíte, Kalousek měl zase pravdu!
    • Kalousek sleduje jediný cíl, odrovnat Babiše, jakýmikoliv prostředky. Ale i pro mne jsou biopaliva svinstvo, podhozenec z EU. *12* *16* *12*
      • Babišovi je potřeba zatnout típec. Jeho postupná koncentrace moci ekonomické, politické a mediální je cestou k fašismu. Měli bychom se inspirovat USA. Tam když někdo vstoupí do politiky, např. je zvolen do kongresu, musí předat správu svého majetku nezávislé osobě a sám do toho nesmí nikterak zasahovat. Pokud by se o to pokusil, tak by letěl z politiky a navíc by dostal nějaké sankce.
        • *1* Z USA se již 26 let inspirujeme. A podle toho to vypadá
          • Právě že v USA se neinspirujeme. Komunističtí gauneři s ruskou východosepní "morálkou" akorát převlékl kabáty, ale chovají se stále po komunisticku. Je to vidět i v tom, že to zlo pocházející z ruské mentality a zrůdného fašistického komunistického učení hází na USA. A podle toho to vypadá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit