Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek je případ pro psychiatra,ten chlap je schopen všeho,prosím až půjdete k volbám nezapomente na to a zbavte už nás konečně toho cvoka a nejen jeho,však lidé vědí koho vymazat z politické mapy.Teda aspon doufám.
  • Mnoooo... Akorát mi jako odpůrci všeho dotovaného není jasné jak chtějí splnit závazek vůči EU a vyrábět 20% energie z jiných zdrojůnež fosilních. *9* *9*

    Se v EU zavazovali jak urvaní z řetězu Kalousky počínaje Špidlovci konče...... Tak teď ať vyrukují jak to dodrží aby mne to nic nestálo..... Rád se pobavím *1* *1* *1*
  • těžce moc těžce nese že si zas tak moc nezaministroval.Jo škrtat v rozpočtu umí každý, ty kluku jeden.Ale vybítat daně neohlížet se na mocné ODSáky nebo křiváky z TOPky to už chce fištrona.Mirda byl pořádný škrtač.Ale zas uměl z moci úřední zastavovat telefonem startující letadla na Ruzyni.Nelze nikdy zapomenout že kvůli chudáčkovi ruskému kriminálníkovi který by mohl být v Moskvě odsouzen, nechal postavit před rolující letadlo cisternu s benzínem.Já v něm nebyl ale pokud ano - a za veřejnou facku je u nás 500,- pokuta - vidím že by to Křivák Mirda pěkně schytal.
  • babiš s kalouskem na hrad!!!!dva najednou jsme tam ještě neměli tak proč to nezkusit?brhlík a sojka *4*
  • Celkem se Babišovi ani nediví. Nežli pořád posloucht provokativní žvásty toho vola, tak bude mít pokoj. *16* *1*
  • dzixy
    "Vlk se nežere a koza zůstane celá", ale jak správně říká Babiš, tak to zaplatíme me všichni. Ono Kalouskovi nikdy nešlo o lidi, ale pouze o čísla. A ta jeho nynější reakce na Babiše jhe pouhá "slepá závist". Mně je jedno, která firma má teď z toho výhodu, hlavně, že to mám levnější. Chyba Babiše, že, už ne poprvé, ustupuje od dobrých záměrů.
  • obcane jsou jim pro srandu kraliku
  • Všechny ztráty, které nasekají naši "zákonodárci" zaplatí daňoví poplatníci, takže žádná novinka, jen další důvod, proč jsou voliči stále víc a víc nasraní ...
    • Ale vždyť si je sami volíme. Některým stačí kobliha nebo buřt a už "vědí" koho volit.

      A někomu dokonce stačí slib: "Nikdo vám nemůže dát to co my vám můžeme slíbit."
      • Co navrhuješ? Všichni voliči se domluví a jedny volby budou bojkotovat?

        Je to vždy stejné, a už jsem to tu několikrát psala, = před volbami plné huby slibů, po volbách amnézie...
        • Chovat se ZODPOVĚDNĚ jako Občan a ne jako ovce. Přemýšlet o svém činu a domyslet jeho důsledky.

          Nečekat, že mi někdo vytvoří ráj na zemi, ale důležité je, abych byl svobodný a mohl si pro sebe (a pro ostatní) ten ráj sám tvořit.

          Položit si otázku nikoli koho volit, ale koho NEVOLIT. Je třeba udělat si stupnici a nakonec vyjde to nejmenší zlo.
          • Položit si otázku nikoli koho volit, ale koho NEVOLIT. Je třeba udělat si stupnici a nakonec vyjde to nejmenší zlo...

            Tak jo, ALE -většina kandidátů, např. do PS jsou stále stejní bezpáteřní korýtkáři, kterým je volič u zadku, a pokud se tam dostane někdo nový = během chvíle zapadne a stane se z něno též bezpáteřní korýtkář.
            Takže, i když volím ono menší zlo, vyjde to nastejno = blbě pro voliče...
            • Menší zlo je vždycky menší než to větší zlo. A jestliže některá strana zklame (nesplní slíbené, její členové se chovají nemorálně...) nebo za ni kandiduje člověk nemorální nebo ten, který zklamal, tak ta stana má skončit v propadlišti. A také je třeba přestat dělit občany na ONI a MY a uvědomit si, že všichni jsme MY.
              • Reakce na příspěvek:

                Jenže ono se u nás i to menší zlo, po volbách, přemění na vetší.
                Většinou strany nesplní slíbené a někteří její členové se chovají nemorálně - takže by u nás všechny strany měly skončit v propadlišti dějin :-)))

                Ano, všichni jsme MY, ale oni jsou ONI a my jsme MY...
          • Supr. *1* . Krásné. Takže si vážně naivně myslíš, že volby jsou svobodné a něco změní? To by s tím mocipáni již něco udělali. Tohle jim vyhovuje...
  • Biopaliva, solární energie...DPH, naprosté drahé zbytečnosti a komplikace. Pro kocourkovského vexláka však cesta k majetku. *12* *16* *12*
    • dzixy
      Tiradore, ale jsi rád, když kdeco máš levnější, viď?? *15*
    • Fosilní paliva leží po miliony let v zemi, my je dobýváme a spalujeme a zamořujeme tím atmosféru, kterou dýcháme. a přitom uhlí je velmi cenná chemická surovina. Daleko horší je to s uranovou rudou, kterou taháme z podzemních ložisek a rozptylujeme po povrchu. Naproti tomu solární energii nám Slunce dodává zdarma, jen ji využít. Chováme se podle hesla "tady a teď a co bude zítra, to nás nezajímá. Po nás potopa."
      • No .... Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.
        Výroba doprava a montáž solárního panelu je energeticky náročnější než ten solární panel je schopen v průběhu své životnosti vyrobit.
        Na jeden litr bionafty se spotřebuje 1,2l nafty s fosilních zdrojů.

        Jediná cesta je to co funguje bez dotací - to je ekologické i ekonomické.... Ikdyž i to se dá dokroutit jako třeba vodní elektrárny..... To pak patří někomu zaliskat uši do hlavy. *16*
  • No vidíte, Kalousek měl zase pravdu!
    • Kalousek sleduje jediný cíl, odrovnat Babiše, jakýmikoliv prostředky. Ale i pro mne jsou biopaliva svinstvo, podhozenec z EU. *12* *16* *12*
      • Babišovi je potřeba zatnout típec. Jeho postupná koncentrace moci ekonomické, politické a mediální je cestou k fašismu. Měli bychom se inspirovat USA. Tam když někdo vstoupí do politiky, např. je zvolen do kongresu, musí předat správu svého majetku nezávislé osobě a sám do toho nesmí nikterak zasahovat. Pokud by se o to pokusil, tak by letěl z politiky a navíc by dostal nějaké sankce.
        • *1* Z USA se již 26 let inspirujeme. A podle toho to vypadá
          • Právě že v USA se neinspirujeme. Komunističtí gauneři s ruskou východosepní "morálkou" akorát převlékl kabáty, ale chovají se stále po komunisticku. Je to vidět i v tom, že to zlo pocházející z ruské mentality a zrůdného fašistického komunistického učení hází na USA. A podle toho to vypadá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit