Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusnok byl jenom bankovní úředníček a kamarád Zemana proto tam je. Moc se mi líbilo jak prohlásil, že virus neovlivní Českou ekonomiku a bude růst asi kolem 2,5% To se pozná odborník lepší tam již být nemůže a to nejenom on, ale celá ta slavná rada je složená jenom s odborníků. Znám starou Blažkovou možná, že by to vzala za dvactku měsíčně. Už aby Rusnok šetřil aby takové přehmaty platil ze své gáže když tomu vůbec nerozumí.   

  • Proč někdo obhajuje devalvaci koruny, potažno kupní sílu pracujícího obyvatelstva, platícího daně, před skupinou spekulantů vyvádějících zisky mimo ČR. Člověk , který zde poctivě pracuje, platí daně vytváří hodnoty si pak v zahraničí připadá jako ukrajinec v ČR . Umělě sniživání kurzu kč  stálo obrovské peníze, a prospělo to jen několika přátelíčkům kolem Singra a spol. Vždy si kladu otázku, kolik ještě těchto parazutů budu muset živit.

  • Daleko víc poškozuje naší ekonomiku udavačské způsoby Pirátů.

    Je štěstí, že tahle ta zhulená sebranka pirátů včetně těžkého narkomana Bartoše má nulovou politickou sílu, ale oni to ví a snaží se Českou republiku co nejvíce poškodit..

    • S tím nelze, než souhlasit.

      Tihle neobolševici, co se nazývají Piráty, jsou škodná této země....

  • Může mi někdo vysvětlit proč stát, který má v devizovývh rezervách ČNB 3,3 bilionu Kč si zároveň pújčuje na dluh?

    Proč ČR platí zahraničním bankám úroky a raději něco nesplatí, když má v rezervách dvojnásobek dluhu?  Koho živíme tímhle kšeftem? Vždyť to je pouhé vyvádění státních prostředků do zahraničí ve výši cca 40miliard ročně jen na úrocích za dluh státu a podobné to bude u dluhu domácností u bank zahraničních vlastníků.

    https://eurozpravy.cz/ekonomika/ceska-republika/devizove-rezervy-cnb-stouply-na-131-3-miliardy-eur.2b9ba33d/

    https://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/rizeni-statniho-dluhu/dluhova-statistika/naklady-statniho-dluhu

  • mun.go
  • Prohnilá ČNB se neustále snaží zaujmout místo čtvrtého pilíře naší demokracie vedle moci zákonodárné, soudní a výkonné. ČNB zejména pod kuratelou Singera hlavně nakumulovala svůj velký škůdcovský potenciál. Ambice vedení ČNB nejsou zcela odůvodněné, ČNB by měla více reflektovat realitu. Singerizace (znehodnocování) koruny v éře bankéře Singera mocně pustila žilou české ekonomice a zejména českým spotřebitelům. ČNB by měla zreálnit své postavení v rámci ČR.

    • Slovník jak z Rudého práva roku 1952...

      • Gorobilypes

        Tys tu nebyl

  • Soudruh Bureš umí podnikat pouze na úkor ostatních. Kdyby  nedostával dotace, jsou jeho podniky dnes cca 30 miliard v mínusu.

    Volby vyhrál nejen díky nehorázným lžím, podvodným slibům, ale taky proto, že desetitisíce jeho zaměstnanců (s rodinami tak 1 000 000 stálých voličů) se bojí volit kohokoliv jiného, než hnutí ANO. 

    Jak toho Bureš dosáhl netuším, neznám estébácké praktiky, ale pro zkušeného bývalého estébáka by to  neměl být problém dohledat "hříšníky" v případě, že v obci je třeba 1000 voličů, z nich 300 pracuje u Agrofertu a hnutí ANO zde dostalo pouze 200  hlasů.  Víme, jak pracují volební komise.

    • Když je to tak jednoduché, proč to neuděláš sám. Teorie ještě nikoho nenasytila!!!!

    • josef.chmela

      Já se divím tomu, že když tak všechno dobře víš, že nejsi ministrem spravedlnosti nebo financí a nebo nepodáš trestní oznámení.

      Pouze tvoje blbé kecy.

      • Trestních oznámení na Bureše už bylo víc, než na všechny předchozí politiky dohromady. V zemi, kde vládne diktatura Agrofertu a cenzura,  je zbytečné zkoušet něco dělat "mírovou cestou"

         Estébáci byli vždycky ten největší hnůj a tak to taky zůstalo.

        • josef.chmela

          Kdyby jsi neměl estébaky, tak by jsi si je musel vymyslet. Sprostý mudrlante!!!!

  • Pan Babiš byl premiérem, je premiérem a bude premiérem a s tím vy havloidi nic neuděláte i kdyby jste se  na hlavu postavili. Jste akorát všem pro legraci,  jak se vztekáte...ha...ha....

    • Ne nadarmo se říká :

      ... až se ucho utrhne... Boží mlýny...kdo jinému jámu kope... všeho dočasu...na každou sviňu se voda vaří...atd...atd...

      Koblihář tu nebude věčně lhát, podvádět, urážet, vulgárně nadávat...

      Takže se klidně vztekem - nic s tím neuděláš...

      • josef.chmela

        Nebude tu věčně, to je jasné. Zastoupí ho tvoji lháři podvodníci zloději a sprosťáci. A možná budou ještě horší. Známe to z dob po roce 89.

        • Moji...?!

          Teď jsi mě rozesmál...😀

  • Nové foto, nový titulek...

    Proč to pořád měníte...?

  • Finanční politika Česka, diktovaná (nepřímo) ČNB je skutečně tristní.

    Pan ing. Babiš má pravdu - ostatně sám důsledky té špinavé politiky 

    vidí ze své pozice majitele Agroferu....

    A zaplať Pán Bůh, že majitelem je - i když v současnosti přímý vliv

    na podnik nemá podle stupidních předpisů EU...

    • ha ha on jeden ze strůjců a když vidí jak to jde,tak jako vždy já nic, já jsem čistý , špína špínu neumeje

      • Hmmm...

        Tak to bychom měli....

        A co jinak - jíst Vám chutná a spíte dobře?

        • jojo , dík za optání , jen se trápím že nemůžu na Marmoladu ,teda se mi nechce do Itálie na lyže

          a když koukám na ty burešovce tak ty nějak nervozní ,asi špatně spí a nechutná jim i ten guru je nějakej divnej , zlatej Jára ten se v Thajsku aspon smál🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit