Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusnok byl jenom bankovní úředníček a kamarád Zemana proto tam je. Moc se mi líbilo jak prohlásil, že virus neovlivní Českou ekonomiku a bude růst asi kolem 2,5% To se pozná odborník lepší tam již být nemůže a to nejenom on, ale celá ta slavná rada je složená jenom s odborníků. Znám starou Blažkovou možná, že by to vzala za dvactku měsíčně. Už aby Rusnok šetřil aby takové přehmaty platil ze své gáže když tomu vůbec nerozumí.   

  • Když je to tak jednoduché, proč to neuděláš sám. Teorie ještě nikoho nenasytila!!!!

  • Proč někdo obhajuje devalvaci koruny, potažno kupní sílu pracujícího obyvatelstva, platícího daně, před skupinou spekulantů vyvádějících zisky mimo ČR. Člověk , který zde poctivě pracuje, platí daně vytváří hodnoty si pak v zahraničí připadá jako ukrajinec v ČR . Umělě sniživání kurzu kč  stálo obrovské peníze, a prospělo to jen několika přátelíčkům kolem Singra a spol. Vždy si kladu otázku, kolik ještě těchto parazutů budu muset živit.

  • S tím nelze, než souhlasit.

    Tihle neobolševici, co se nazývají Piráty, jsou škodná této země....

  • Daleko víc poškozuje naší ekonomiku udavačské způsoby Pirátů.

    Je štěstí, že tahle ta zhulená sebranka pirátů včetně těžkého narkomana Bartoše má nulovou politickou sílu, ale oni to ví a snaží se Českou republiku co nejvíce poškodit..

  • jojo , dík za optání , jen se trápím že nemůžu na Marmoladu ,teda se mi nechce do Itálie na lyže

    a když koukám na ty burešovce tak ty nějak nervozní ,asi špatně spí a nechutná jim i ten guru je nějakej divnej , zlatej Jára ten se v Thajsku aspon smál🙂

  • Ta koblihářská nestvůrná bestie udělá jedinou dobrou službu pro tuto zemi - když spáchá harakiry nebo odtáhne mezi své stejně křivácké podlé hnídy jako je on sám.

  • josef.chmela

    Kdyby jsi neměl estébaky, tak by jsi si je musel vymyslet. Sprostý mudrlante!!!!

  • Pavel.Jegl

    Omlouvám se, robote, jsem v časové tísni, takže si tentokrát vypomohu odkazem. 

    https://www.kurzy.cz/zpravy/362569-at-cnb-zaplati-dalnice-zeleznice-a-skoly/

    Tady je na  vysvětleno, jak by to vypadalo, kdyby ČNB posílala peníze do státního rozpočtu. 


  • Může mi někdo vysvětlit proč stát, který má v devizovývh rezervách ČNB 3,3 bilionu Kč si zároveň pújčuje na dluh?

    Proč ČR platí zahraničním bankám úroky a raději něco nesplatí, když má v rezervách dvojnásobek dluhu?  Koho živíme tímhle kšeftem? Vždyť to je pouhé vyvádění státních prostředků do zahraničí ve výši cca 40miliard ročně jen na úrocích za dluh státu a podobné to bude u dluhu domácností u bank zahraničních vlastníků.

    https://eurozpravy.cz/ekonomika/ceska-republika/devizove-rezervy-cnb-stouply-na-131-3-miliardy-eur.2b9ba33d/

    https://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/rizeni-statniho-dluhu/dluhova-statistika/naklady-statniho-dluhu

  • Gorobilypes

    Tys tu nebyl

  • Slovník jak z Rudého práva roku 1952...

  • Hmmm...

    Tak to bychom měli....

    A co jinak - jíst Vám chutná a spíte dobře?

  • Zlodějina, to mu jde fakt dobře. Jinak je to hulvát a tupej jak tágo.

  • Trestních oznámení na Bureše už bylo víc, než na všechny předchozí politiky dohromady. V zemi, kde vládne diktatura Agrofertu a cenzura,  je zbytečné zkoušet něco dělat "mírovou cestou"

     Estébáci byli vždycky ten největší hnůj a tak to taky zůstalo.

  • ha ha on jeden ze strůjců a když vidí jak to jde,tak jako vždy já nic, já jsem čistý , špína špínu neumeje

  • Ale ale chvilkaři by se prali? Ta bezmoc je děsivá že? 

  • Každý se chová jak umí a jak uzná za vhodné. Toho bezcharakterního gaunera volí 13x víc lidí než jiné bezcharakterního gaunery. To jsou věci, co? 

  • No - tam patří hlavně koblihář a jeho vlezdoprdelkové...

  • O tvých slovech by se dalo s úspěchem pochybovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit