Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moji...?!

    Teď jsi mě rozesmál...😀

  • mun.go
  • josef.chmela

    V tom případě nemám kam zařadit ODS, TOP09, Piráty, STAN, KDU-ČSL a jim podobní. Asi do chlíva, do stáje, na smetiště....

  • josef.chmela

    To jsi úplně vedle. Prozatím nejvíc křičí a kopou kolem sebe odpůrci p. Babiše.

  • josef.chmela

    Nebude tu věčně, to je jasné. Zastoupí ho tvoji lháři podvodníci zloději a sprosťáci. A možná budou ještě horší. Známe to z dob po roce 89.

  • josef.chmela

    Já se divím tomu, že když tak všechno dobře víš, že nejsi ministrem spravedlnosti nebo financí a nebo nepodáš trestní oznámení.

    Pouze tvoje blbé kecy.

  • Koblihář dělá vše jen pro své dobro a blaho, ostatní jsou mu naprosto   volní...

  • Prohnilá ČNB se neustále snaží zaujmout místo čtvrtého pilíře naší demokracie vedle moci zákonodárné, soudní a výkonné. ČNB zejména pod kuratelou Singera hlavně nakumulovala svůj velký škůdcovský potenciál. Ambice vedení ČNB nejsou zcela odůvodněné, ČNB by měla více reflektovat realitu. Singerizace (znehodnocování) koruny v éře bankéře Singera mocně pustila žilou české ekonomice a zejména českým spotřebitelům. ČNB by měla zreálnit své postavení v rámci ČR.

  • Neurážej slušné lidi .Rád se s tebou sejdu !

  • Napiš mi kde bydlíš a kdo jsi?

  • Ne nadarmo se říká :

    ... až se ucho utrhne... Boží mlýny...kdo jinému jámu kope... všeho dočasu...na každou sviňu se voda vaří...atd...atd...

    Koblihář tu nebude věčně lhát, podvádět, urážet, vulgárně nadávat...

    Takže se klidně vztekem - nic s tím neuděláš...

  • Soudruh Bureš umí podnikat pouze na úkor ostatních. Kdyby  nedostával dotace, jsou jeho podniky dnes cca 30 miliard v mínusu.

    Volby vyhrál nejen díky nehorázným lžím, podvodným slibům, ale taky proto, že desetitisíce jeho zaměstnanců (s rodinami tak 1 000 000 stálých voličů) se bojí volit kohokoliv jiného, než hnutí ANO. 

    Jak toho Bureš dosáhl netuším, neznám estébácké praktiky, ale pro zkušeného bývalého estébáka by to  neměl být problém dohledat "hříšníky" v případě, že v obci je třeba 1000 voličů, z nich 300 pracuje u Agrofertu a hnutí ANO zde dostalo pouze 200  hlasů.  Víme, jak pracují volební komise.

  • Pan Babiš byl premiérem, je premiérem a bude premiérem a s tím vy havloidi nic neuděláte i kdyby jste se  na hlavu postavili. Jste akorát všem pro legraci,  jak se vztekáte...ha...ha....

  • Nové foto, nový titulek...

    Proč to pořád měníte...?

  • Nejvíc křičí koblihář...

    Kope kolem sebe a vztekle uráží ty, kteří mu nepřikyvují...


  • Finanční politika Česka, diktovaná (nepřímo) ČNB je skutečně tristní.

    Pan ing. Babiš má pravdu - ostatně sám důsledky té špinavé politiky 

    vidí ze své pozice majitele Agroferu....

    A zaplať Pán Bůh, že majitelem je - i když v současnosti přímý vliv

    na podnik nemá podle stupidních předpisů EU...

  • josef.chmela

    Co Babiš dělá, dělá dobře. Křičí jen zloději, podvodníci, lháři a mentálně zanedbaní chvilkaři.

  • josef.chmela

    Ano, já v klidu jsem. Protože p. Babiš dělá pro lidi a republiku víc než všechny vlády před ním.

  • Den co den dělá věci ,které patří do seriálu Narcos. Jmenuj ty věci, nejlépe ze poslední tři dny?

  • Otázka je s čím ten bezcharakterní gauner může přijít?Odpověď je s ničim!Den co den dělá věci ,které patří do seriálu Narcos a jeho poskoci(poslanci a zastupitelé) ani nehnou brvou!Voliči,kteří ho volí jsou prostoduchý a chovají se jako za Husáka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit