Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s jedním názorem i s možnou pravdou, že někteří dostali zaplaceno a jiní ne.
  • Tak pravil Zarathustra...

  • Vy nesledujete jeho pindy v mediich...?

  • A vy názory pana ing. Babiše znáte odkuď?

  • KIMCID

    nene ty nabízej placičku s třešněma a nač jsi skočil ty? Na růži? Priopisku? Balonek?

  • Svadi me to napsat - a blbej., :-)

  • Zakladni problem priznivcu koblihare je ten, ze veri jeho zvastum...

    Skoci mu na spek...tedy koblihu...

  • A on koblihar mluvil pradu...?

    Kdy...?

  • No jo, také existují jejich VOLIči.

  • NAŘÍDIT NĚKOMU OMLOUVAT SE ZA TO,  ŽE MLUVIL PRAVDU?

    Že by se vracelo období kostnického koncilu, kdy upálili Mistra Jana?

  • A co nabízejí babišovci? Jedině koblihu a bude líp. 😛

  • Nádherná ilustrace, jak se dá uvařit guláš.

    Dvě tři odlišné ingredience ve správném poměru - a Letná nehladoví.😂

    Ostatně sám pojem "morálka" je vlastně poněkud nemorální. Alespoň já obsah toho pojmu moc uchopit neumím. Jistě, moje chyba. 

    Zatím tímto pojmem vždycky operovali ponejvíce ti, kteří vůbec žádnou neměli. 

  • Ano, NSDAP už patří do archivu, naštěstí. Naproti tomu KSČ tady stále straší, byť si přidali to "M" (mizerové?). A mnoho těch co se nechali komunistickými fýrery vodit za ručičku přesedlalo do smečky koblihářů; ono se moc neliší, vždyť jejich fýrerem je "bývalý" komunista a konfident StB, nyní navíc trestně stíhaný.  To je ta komunistická "morálka". Fuj!

  • Prezidentem bude docela jistě někdo jiný. Ten ostrovtip!!!!

  • Až budu potřebovat Vaše rady, milý TOMy231, tak se na Vás jistě obrátím. 😀

  • Skutečně je obtížné diskutovat do minulosti. I KSČ i NSDAP patří už dávno do archivu.

    Jiné strany a hlavně minulý čas nijak nepřekáží v totální nenávisti do budoucna.

    Inu nejlépe se prokazuje hrdinství tam, odkud už nehrozí žádné nebezpečí. 

  • Tyyy joo, objev! Otázkou samozřejmě je, z kterého šerého koutu své choré mysli jste ho vydlabal.

  • Máte pravdu, ale o to se zde přece nikdo nepře - jde nanejvýš o potvrzení nynější podivné politické prakse oposičních stran.

  • KIMCID

    Jsem v poho mladej a zdravej 😉

  • Já tam byl s naší partou a každý jsme dostali 100 000,- Kč, zájezd do Egypta a dárkový koš s Uherákem. To samý bylo v listopadu 1989. Za to u komoušských akcí jsem odevzdal presenční kartičku s vlastnoručním podpisem a dostal mávátko a obraz opeřence v nadživotní velikosti.

    A už se těším na listopad, to budou Vánoce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit