Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen tak na okraj , tuctová výroba plakátů a transparentů asi nebude zadarmo, včetně inzerátů a různých výzev v mediich a to si opravdu někdo myslí , že tomu uvěřím???? Za celý můj život , jsem několikráte nesouhlasil s vývojem politiky a soukromí jsem si i zanadával. Nikdy by mne nenapadlo jít dělat nepořádek na ulici a otravovat někoho s svým názorem. Prostě je zde parlamentní demokracie a tu budu vždy repektovat i když se mi to nelíbí. Vnucovat někomu názor dělá jen despota. Jednoznačně jsou aktéři mil. chv. v měnšině i s tak obrovskou podporou všech co se jim to nezamlouvá. Takový obrovký nátlak co jste dokázali vytvořit není zadarmo a v dnešním kap. světě už vůbec ne. Tolik křiku a je vás všehovšudy ani né 5% jako podmínka pro vstup do parlamentu. Od kdy menšina vnucuje většině své podmínky. Za pár let zjistíte jak to vlasně bylo , jací jste poskoci šedých eminencí v pozadí této hry. Touha po moci je zde evidentní.

  • TheGGG

    ty demonstranty, které tam KDU-ČSL svážela autobusem? Jo ti tam byli z přesvědčení hahaha

    • i kdyby tak je do těch busů nikdo nehnal 

  • To je zajímavý já jsem taky nedostal zaplaceno jako ta paní!Je vidět ,že soudruh Bureš nemá žádnou úctu k soudům , k ničemu a k nikomu . Tento Imigrant si myslí, že tuto zem může hmotné i morálně drancovat, ale to se mýlí !

    • Nesmutněte, v listopadu dostanete dvakrát. Jen musíte šupajdit bystřeji ke kase🤗

    • Nedrancují morálně tuto zemi náhodou demonstranti z Letné?

      Jenom proto, že máváte počmáranými kartony, tak máte právo moralizovat? Třeba jako vy dva? 

      V čem jste lepší, než ostatní? Zatím to podle Vašich komentářů na morální převahu nevypadá. 

    • A to si tam jel na kriplkáře Sajmone?

    • vanhorne

      "já jsem taky nedostal zaplaceno"

      Ale jedna pani povidala, ze dostala tak to musi byt prauda praudouci.

      Ja jsem slysel na vlastni usi, jak si o tom dve babky na trhu povidaly. Jedna byla z Holomoca, ta vypravela, ze kdyz vezla dceri do Prahy husi sadlo a kralika, jela tim zvlast pro demonstranty vypravenym schnelcukem. Pry nepotrebovala ani farkartu, protoze konduchter nemel ani klesticky aby ji procviknul a udelal dourku. Ale brasnicku mel a z ty vam kazdemu cestujicimu dal na pamatku vobrazek nejakyho fousatyho pana. A vono vam tech vobrazku musilo bejt velky mnozstvi, pac ja dostala jeden s numerem pet tisicek. Bylo mne to nejaky divny, protoze pani co sedela vedle, dostala stejny numero. Ten fousatej pan se mne libil, tak sem si ho dala do modlitebni knizky. To jsem slysel na vlastni usi, tak verim tomu co ta babka vykladala, protoze obrazek toho fousateho pana jsem take videl. ☺

  • Ale v jednom se chvilkaři moc strefili.To když byli za vyhnání Benešové.Zdálo se na pohled slušná baba.Starší a rozumná.Ejhle pikolík, jak se vybarvila.Jako ministrně doslova - "vyjádřila podiv nad zastavením tr. stíhání ministerského předsedy".To si snad dělá srandu.Z titulu své funkce přeci musí ze zákona držet hubu.A zdržet se zásadně jakýkoliv komentářů.Poud tak přes to činí je to obyčejná kukuřice, která nema na ministerstvu spravedlnosti co dělat.A je správné ji hnát svinským krokem ven.

  • Někdo tu snad věří, že podobné gebuziny dělali ti "demonstranti" zadarmo? Existují videozáznamy plateb účastníkům demonstrace...

    • Já tam byl s naší partou a každý jsme dostali 100 000,- Kč, zájezd do Egypta a dárkový koš s Uherákem. To samý bylo v listopadu 1989. Za to u komoušských akcí jsem odevzdal presenční kartičku s vlastnoručním podpisem a dostal mávátko a obraz opeřence v nadživotní velikosti.

      A už se těším na listopad, to budou Vánoce.

  • Zaplaceno dostali dobře, s tím žádnej havloidní soudce nic nenadělá!

  • Okresní soud někde v Prachaticích bude nutit premiéra, aby klečel na kolenou pěkně v koutě. pro potěchu kavárníků. 

    Pokud by se politici museli na základě soudního rozhodnutí okresních soudů omlouvat za každou lež, kterou vypustí z pusy, nedělaly by okresní soudy a taky politici nic jiného. 

    Žijeme v pěkném blázinci. 

    • vanhorne

      "Žijeme v pěkném blázinci." 

       ANO, ale jen diky tem opravdovym blaznum kteri si mysli, ze politici mohou beztrestne lhat. Blazni asi zapomneli na jedno stare prislovi ktere pravi,"KDO LZE TEN I KRADE!". Lhal ten vas povedeny trestne stihany premier, nebo ne?

      • Proč pane Vanhorne píšete "ten váš trestně stíhaný premiér?" Jak jste zjistil, že je můj? Nemám žádného vlastního , tak neblbněte hlavu ostatním.

        Je to prostě jeden z politiků, který když lže, tak se musí omluvit. Dobrá. Aby to bylo fér - měli by tak činit i ostatní politici. 

        Nebo si myslíte, že každý jiný, než pan Babiš může lhát bez omluvy?  Třeba váš pan Fiala? (I když je Váš asi tak jako Babiš můj). 

    • vanhorne

      "v 

  • KIMCID

    Ano musí jsem pro.Přesto že nikdo nechce věřit, že ty lidi ve své hlouposti to dělají zadarmo :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit