Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta zrůdná .... jakýsi zeMAN se dá nějak zesměšnit. To .... zeMAN je natolik směšná figura, že víc zesměšnit nejde. Je to jen ..... , nechutný šašek který každým otevřením své prolhané tl..my dává najevo jak je směšně trapný.

  • Kvalifikaci  ma. Je to byvaly komunista a agent StB. 
  • Pavel.Jegl

    Už dělám. A zase se někdo bude cítit dotčen, že je smazán či zabanován...

  • To taky něco říká o našem národě … Jinak: další národní pohroma na obzoru ?
  • Pavel.Jegl

    Ten nevhodný termín 'vrchní velitel' je v ústavě, takže se obraťte na sněmovnu či senát.

    Tohle píšu, vrchního velitele lituji - a vy to pokládáte za urážku. Čtete vůbec články, které kritizujte?

    "K Zemanovi necítím zvláštní sympatie, nepatřím k jeho voličům. Pohled na vyčerpaného prezidenta, který chátrá a na pokraji sil zápasí s tělesnou schránkou, však ve mně vyvolává lítost. A také navozuje otázku, zda chce v sídle králů setrvat do roku 2023, do svých 78 let..."

    Mimochodem, copak nemají být potentáti karikováni a zesměšňováni...?

    Kdysi být nemohli. Ty doby jsou naštěstí pryč. Proberte se, Tiradore!

  • Jegl, voni ale tady maj bordel na tom svým severu. Koukaj s tím něco udělat.

  • A k tvému Sajmone, jsi vymr-danec...ha...ha..

  • Tohle je pračurák Sajmon, kretéén a místní hovadooo z Tischaci....

  • A velmi sprostě nadávat prezidentu republiky, to zde na Tischcali taky dobře umí......

  • V čem? V tom, že nemůžete současně být novinářem a diskutujícím s vlastním názorem. Vy máte pouze nabídnout informace a ne k nim současně podsouvat, co si Vy o tom všem myslíte a dělat "závěry". Mít svůj názor můžete, ale ne jako autor článku, který cosi rovnou vyvozuje.  To je na nás, čtenářích. A už úplně na palici je to, když své názorové oponenty BANujete, tak jako i mne. V tomto článku jste opět zesměšňoval pana presidenta Zemana a používal nevhodný termín "vrchní velitel", když současně nejde o téma, kde se hovoří v nějaké souvislosti s armádou, nebo mobilizací, apod. Takže zesměšňovat hlavu státu pro jeho fyzické potíže dané věkem a nemocí, mi nepřipadá jako slušné, natož "novinářsky profesionální". 😈

  • Hm dobrá - jako uchazeči  parta dvou stejných zmetků jako je ten současný - to se bude tomu podlému křivákovi z hradu určitě líbit - že áňňo - svůj k svému.

  • Ta zrůdná ... zeMAN není pražák, je to jen stejná náplava jako 2/3 těch co se dnes za pražáky prohlašují a hnojí tak skutečný stav zejména dosazováním takových kre...tur jako babiš a jeho smečka.

  • No srovnávat pana prezidenta F.D.R. s tím zdejším otrapáckým prolhaným .... STB-ckým práskačem zeMANem je stejné jako srovnávat ušlechtilé ....  s kupou hn..e.

    Děkuji cenzorovi již předem za další ban - tentokrát nejméně na měsíc, že Áňňo.

  • Není žádným tajemstvím,že jak současný prezident Zeman,tak i premier Babiš jsou jsou u nás nejoblíbenější politici.Potvrzuji to pravidelně vycházející průzkumy.Je jisté,pokud by v příští volbě 

    prezidenta kandidoval Babiš,tak má velkou šanci zvítězit.

  • Není žádným tajemstvím,že jak současný prezident Zeman,tak i premier Babiš jsou jsou u nás nejoblíbenější politici.Potvrzuji to pravidelně vycházející průzkumy.Je jisté,pokud by v příští volbě 

    prezidenta kandidoval Babiš,tak má velkou šanci zvítězit.

  • Já vidím odpovídající osobu v ¨a to je Radek Vondráček

  • Ja jsem nikoho konkretne nemyslet . v tomhle pripade tedy. Ale jak videt , adresata si tyhle zpravicky vzdycky najdou. Nakonec , slama nebo seno , nebo chmel.. 

  • alicia1
    Protoze byl pod vlivem sedativ k vuli sve nemoci, daroval na Jalte bez mrknuti oka Stalinovi pul Evropy. Nepomohlo ani kdyz ho Churchill varoval aby Stalinovi neveril.  Nemocny president ktery nevi co dela je pro narod nebezpecim.
  • Pavel.Jegl

    A co že podsouvám, Tiradore? 

    O Rooseveltovi, o tom, jak nechtěl podruhé kandidovat, protože tušit, že ho zdraví omezuje, jsem psal tady, takže mi nic připomínat nemusíte. 

    https://zpravy.tiscali.cz/mate-radi-milose-zemana-tak-ho-proboha-nevolte-307955

    A v čem porušuji novinářský kodex?


  • josef.chmela

    Zato dnes je Praha plná hlupáků a nadutců a pražáci si je volí. Praha hlupáky jakoby přitahovala. Prezidenta z toho vyjímaje, protože ten je prezidentem celé ČR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit