Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Podle toho co jsem četl, udělal to vše podle zákona i když na hraně. Jako když dal peníze nebo firmu  či co to dal do korunových dluhopisů. Zase podle zákona. A opozici to není recht. A přitom to právě opozice (ODS, KDU-ČSL, Top 09) tyto zákony vytvořila pro své účely a úniky. Když to udělal Babiš, čertí se...  Takeže vše v pořádku, obraťme list. Paroubek řekl kdysi o svých tunelářích, že jsou to kujóni. A Babiš je vše převezl. Já ho volím...
 • Situace je vážná. Jedná se o mafiánské a estébácké struktury. Pozor na policii a justici: babišoidi se tam vetřeli. Pozor na finanční správu: babišoidi se tam vetřeli. Pozor na zemědělství a potravinářství: babišoidi jsou tam. Babišoidi Ti vládnou! Ano, bude líp a Ty to taky říkej, jinak nejsi ten správný babišoid!
 • ivislo

  Čapí hnízdo je super. Ale to nejhlavnější je že je tady u nás doma v ČR.

  Koženýho námořní flotila je v čudu

  • Čapí hnízdo je tady, ale pro Babiše a ne pro tebe ani pro mne ani pro nikoho dalšího. To nechápeš? Obdivuješ jen lumpa.

 • Je to docela prosté. "Tradiční" parlamentní strany ODS, ČSSD, TOP09 a KDÚ-ČSL zavedly model zkorumpované a klientelistické "demokracie" podle které se jako mocenské seskupení vytvoří kartel vládnoucí politické strany, korporací a medií, klientelistická policie a justice na pozadí veřejné scény. Tak to funguje od voleb do voleb. Většina střízlivě a kriticky uvažujících voličů tento fiktivní model deklamovaného permanentního "předvolebního" komunistického nebezpečí, ale ve skutečnosti model korupce a klientelismu prokoukla a v r. 2013 poslali do vlády protestní Hnutí ANO, které slibovalo dělat politiku a správu věcí veřejných čitelně. V okamžiku, kdy Babiš. začal veřejně praktiky ODS, ČSSD, KDU-ČSl rozkrývat a hlavně finančně poctivě kontrolovat Státní rozpočet a "narovnávat podnikatelské prostředí", "potrefené husy" se ozvaly. Nejprve jeho dehonestací v parlamentu, a mediích včetně těch "veřejné služby", později kriminalizací (soudy o jeho členství v StB, o jeho majetek lex Babiš a nakonec ta ptákovina s dotací na Čapí hnízdo, EET a další).

  • Těch nechutných komentářů od novinářů, politologů-žvanilů a hlavně "politiků" už bylo snad dost a bylo by snad žádoucí, konečně s tím přestat!  

   Mně bylo jasné od samého počátku, že to ing. Babiš nemůže nikdy prohrát. Konec konců: Kolik bylo příjemců dotací, kteří dotaci z EU vrátili dobrovolně? Žádný! Kolik dotací bylo přiděleno klientelisticky a korupčně?  Nepočítaně  a nikomu to nevadilo a nevadí!  Že "spravedlivé novináře" nezajímá, zda šetřil policejní orgán (N) nepodjatě a spravedlivě a že mu nevadilo Trestní oznámení, pod které se nikdo nepodepsal! Jak se tento orgán zajímal o úniky ze živého spisu, kdo podával informace panu Kroupovi, zda byly odposlechy "Šuman" schváleny soudcem anebo státním zástupcem? U jiných, již souzených kauz, odposlechy paní soudkyně Králová považuje za "nezákonné", byť byly schváleny příslušnými orgány, ale v případě Babiše se vše hodí, když to bude sloužit jedinému cíli. 

   Už teď se těším, jak budou vládnout námořní lupiči, takový je výklad termínu pirát, pod vedením pana profesora - politologa, který ve sněmovně neumí pozdravit staršího kolegu nebo dámu. 

  • Přesně!!!!    Klika flákačů dostala přes prsty a teď se snaží všemi prostředky to zvrátit. Už jen tvrzení Fialy , že oni jsou připraveni vládnout mne nenecháva klidným. Vyčihováci Piráti se vezou a čekají co ukápne. V podstatě všechny vlády pracovaly s hodně větším deficitem než nyní. Klauz- ozdravení bank 240mild.Topolánek 140,  Kalousek 100 + jeho účtenky ve schránce. Každý rok cca 150mild. A najednou to jde i 40-ti  to musí někomu chodně hryzat svědomí.

   • A pozor - těch 40 je plánovaný deficit, reálně pak za Babiše (ať už jako ministra financi nebo předsedy vlády) to dopadlo podstatně líp, stát v těch letech ve výsledku hospodařil s přebytkem nebo jen s nepatrným deficitem, podstatě menším než byl plánovaný. Opozice se pak nezmáhá na nic jiného než že ječí že je blbě to plánování rozpočtu. Jenže každý dobrý hospodář plánuje raději opatrně (tj. v tomto případě raději pesimisticky než optimisticky rozpočtuje příjmy), takže mu v plánu vyjde schodkový rozpočet, ale reálně pak hospodaří tak, že závěrečný účet vyjde líp. A to je paráda !!!
 • Kdo to je Jegl?

 • Jégl ty jsi takový apendix , jsi úplně na h. a ještě k tomu otravuješ. Pokud zde máme dekokracii a nezávyslé soudy ,tak co ti brání když né morálka je repektovat ???? Už jsem si myslel jednu dobu , že jsi dostal rozum ale , je vidět , že peníze co dostáváš za ty hloupé tytulky jsou ti blíže. Prostě zaprodaná .... •                           Jégl je blbec a k tomu ještě Pavel!

  • patrně svatý Pavel,jinak bys už dostal ban.

   • Mužeš ho prásknout, jestli máš na to náturu.

    • to je osobní věc těch dvou.

 • Lidová moudrost praví

  "Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp."

  "Na každou sv..i se vaří voda."

  • Tentokrát s Vámi souhlasím.

   Neběhám po Letné jako pološílenec, ale jsem rozhodně za nezávislou justici. Padni komu padni.

   Babiš je buď nevinný nebo půjde do tepláků.

   Ale o tom nesmí rozhodovat ulice, ale soudy. Potom přijmu takové rozhodnutí jako fakt. 

   • Babiš má z ostudy kabát a škodí jak republice tak i jednotlivým občanům.Je třeba se ho zbavit.Jestli se to udělá zákonně o tom pochybuju,na to je příliš bohatý a soudci příliš chtiví.Ale jak říkají Poláci-I koza chcípne.

    • Jesli to není spíše přání než reaůlita.

 • felix.julec

  Od tohoto Jégla se na téma Babiš,ani jiný článek nedal čekat.Tady se nejedná o komentář,ale o sepsání pamfletu na určité téma,dle zadání a za úplatu.

  V sexu se to nazývá prostituce,tady zase komentář.

  • článek je to docela vtipný,kdybych o Babišovi psal já,tak bych psal o nutnosti obnovit trest smrti. •                        Je to ale blbec tenhle Jégl, fakt jo!
  • S panem Jéglem v mnohém nesouhlasím.

   Vnímám ho jako aktivistu působícího v médiích, ale on si nehraje na reportéra, jen ventiluje své pocity a názory. Na to má dozajista právo. Evidentní osobní nenávist ke dvěma osobám v momentálním  vedení státu ho trochu diskredituje, ale je to jen a jen jeho volba. 

   Rozhodně ale není blbec, jen má názory, které jsou mnohdy odlišné od mých.

   Přeji mu, aby mu nové vedení konvenovalo a těším se na ovace v jeho příspěvcích. 

   • Je rozdíl mezi názorem a proklamovaným popíráním soudního výroku.

    • Pavel.Jegl

     Jaký soudní výrok máte na mysli, Romku?

    • To máte zajisté pravdu. 

  • tos přehnal.Až se tu objeví nějaký trol,tak nebudeš vědět jak ho nazvat.A ten článek není vůbec špatný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit