Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Pithart by řekl "nevím zda vím, jestli neslyším trávu růst."

    Parafrázuji tuto myšlenku a domnívám se, že pan Zeman (nejvyšší státní zástupce) dojde k opačnému závěru, než dozorující státní zástupce. Prostě je o něčem přesvědčený, má nějaké politické zázemí a dává to dost výrazně najevo.

    Pražská galérka nemá proč smutnit, nakonec dav zvítězí nad právem a justicí. Třeba to bude dárek k 17. listopadu.

    Osobně přijmu jakýkoliv výsledek, který justice vyprodukuje s klidem. Justici máme jakou máme. 

    Ale jak říkám - možná slyším trávu růst. 

  • justice si poradí s každým případem-víme,že odsoudí i nevinné a víme,že když důkazy nejsou,tak si je zařídí.Takže kdyby justice chtěla,uměla by si s tím poradit,jenže místo spravedlnosti chce peníze. Chceme my takovou justici?

    Řešení je prosté-soudcem bude ten,koho si za soudce lid zvolí a bude to funkce čestná a neplacená.

    • Tohle zkoušeli za revoluce ve Francii a stálo to tisíce životů. Takoví lidé jako Vy jsou právu nebezpečení.

      Ortely nesmí vynášet ulice a hlupáci jako ........ ale lidé k tomu povolaní. ne "lidem." "Lid" zavraždil i Dr. Horákovou - víte to Vy navrhovateli uličního práva? 

      • Právo není vědní obor hledající vztahy a přírodní či Boží zákony s cílem podporovat život ,právo je vůle vládnoucí třídy a zákon je pacholkem moci.Takže zákon=zvůle a proto já právo soudců rád nemám.

        (ta Horáková to nebyl dobrý příklad,tam jsou temná místa-spolupráce s SS,vydírání prezidenta atd.,najděte si raději někoho jiného)


         

        • Částečně Vás chápu, ale jsem zásadně proti soudům zhlouplého fanatického davu. Manipulace s davem je nebezpečná zbraň. 

  • Karel

    Ale takových podr..pardon říká se tomu optimalizace výnosů a ztrát včetně legální dotace, třeba s korunovými dluhopisy, nebo nižším daněním v zahraničí, to by jste musel zavřít polovinu podnikatelů nebo sportovců pokud by to náš parlament uznal za nezákonné.Třeba za první republiky bylo trestné půjčovat na úrok větší než 8% dnes ani 400% není trestným činem....

  • Možná ano, možná ne. A co pan Bakala a pan Rittig? Na ty není justice krátká? A tam možná jde o vyšší částky než 50 mil.
  • Vážený pane Jégle, z Vás přímo čiší živočišné zklamání, že státní zástupce nevyhověl úpěnlivého volání mediálních sirén.

    Neskládejte flintu do obilovin, ještě se to bude přezkoumávat. Zkuste Lobo ať spolu s kolegy od péra trochu výš. Slovník jako podrážky a velkouzenář nesvědčí o vrlkorysosti a žurnalistické nezávislosti. V tuto chvíli je mi Vás lidský líto. Skandujete za nezávislou justici, tak jí máte. Nebo je nezávislá jen ta, která soudí podle Vás? 

    • Pavel.Jegl

      Zklamání? Skanduji za nezávislou justici? Nevím, kde jste to vzal.

      Nemyslím, že by vláda či její premiér můj život nějak podstatně ovlivňovali. Vybudoval jsem si existenci značně nezávislou na státní moci. Takže nějaký výrok justice, který se týká jejich postav, mě nemůže rozházet.

      Ostatně, už několikrát jsem psal, že Babiš za mřížemi neskončí, na to má právníky a konexe, takže by případný soudní proces natahoval kamsi do nekonečna. Sotva tedy mohu být zaskočený či zklamaný.

      Na státní zastupitelství nijak neútočím, obdobně jsem před tím nejančil z Benešové. 

      Nevím, kde jste sebral podrážky. A velkouzenář - to Babiš přece je, o tom přece nemůže být sporu. 😉



      • Nezlobte se, ale me prijde ze vase clanky by v kvalitnim mediu nikdy nemohli vydat. Na to, ze jste na hlavni strance a na to, ze se nejedna o fakta, ale jen vas dojem - mate docela velkou moc ten dav blbcu a idijotu tohoto naroda, coz je vetsina zdejsiho lidu ovlivnit spravnym potrebnym smerem.

        Bylo by zajimave od koho mate 30 stribrnych a za koho vam daji dalsi az nebude babis.

        Jako kdybych v praci rekl sefoj, ze to pojede pokud a pokud a svuj nazor a nikdy nic neopravil nikdy vlastne nic neudelal - jak dlouho tam budu pracovat? :-D

        Tesim se na dalsi clanky a 17 listopad - kolik ovecek si pujde zabecet, doufam, ze tam nebudute chybet, alespon dusevne podporit - bude tam dost nezavislych - MilionBlilProDemenci ...

        Tesim se na vcasne informovani Vasi osobou na Bliscali.cz - jiste to bude realne a odpovidajici tomu co se deje

      • Zaměříte se i na někoho jiného než na Babiše? Budu se těšit. 

        Zlodějů a hochštaplerů máme ve veřejném životě na výběr.

        Pokusíte se o to alespoň nebo Vašim cílem budou jen Babiš se Zemanem? O nich už toho víme docela dost. 

      • Kompletní hodnocení Vašeho článku nebylo mým cílem. Jen sleduji Vaše příspěvky. Mám na ně svůj názor a to nic nemění na tom, že Vy máte právo na svůj. Je to o osobní alergii. Těším se na sérii Vašich článků o dalších zlodějích. A nemusí to být jen premiér. Hezký večer. 

        • TheGGG

          kdyby nebylo babiše, tak nemají o čem pisálci škrábat, to by se zase museli vrátit ke každodením článkům o kočkách na stromě a haváriích na přejezdu... takto mohou lépe předstírat, že dělají seriózní práci na nějaké úrovni

    • Omlouvám se za překlepy. Psal jsem z telefonu. 

      • Neměly tam být "podrážky", ale podrazy. To byl ten překlep. Děkuji.

        Za člověka mluví jeho dílo a ne jeden článek. 


  • Babiš si nevzal ani desetinu co si vzal Kalousek a Háha. A ještě ho ta opilecká hajtra uráží. Já teda taky chlastám, tak bych měl míti bližší vztah ke kalouskovi. Nějak to nefunguje.
  • TheGGG

    hahaha všichni slavní pisálkové, demo blob, dezinformační česká televize i poskoci bruselu, všichni selhali.. na andreje prostě nic nemáte... ještě tak můžete zkusit meeeee toooo, jinak už jste v háji :D :D :D 

    Babiš dalších 20 let v čele vlády a Soukup příštím presidentem a havlisti klidně mohou odtáhnout do bruselu nebo afriky :D :D 

    • Doufám že nejseš tak blbej že by sis mohl myslet že to  Soukuk myslí vážně. 
  • Babiš je filuta a je vitálnější než Kalousek, který prožívá politický podzim. Věkově mladší Kalousek, který spor z Babišem zjevně převedl do roviny osobního sporu, prohrává se starším Babišem. Státní zástupce Erazím se vystavuje podezření, že je zakukleným aktivistou milionchvilkových politických hochštaplerů. Celé státní zastupitelství se dostává do presu různých společenských a politických tlaků. Šéfovi SZ Zemanovi není co závidět.  
  • Ale. JEN Babiš ????

  • Nesvéprávní ovčané se chlácholí planou nadějí, že se vrátí časy  Lihoslava Kraďouska a jiných jejich guruů kteří jim naslibují, že si také budou moci coby jejich poslušní poddaní něco málo nakrást. Jenže nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, kdeže loňské sněhy jsou, teď je tu Babiš a zloději trnou hrůzou že budou muset nedejbože pracovat. A jinak už to nebude......😉

    • Když už je tady řeč o Kalouskovi a pochopitelně i jeho neobolševické tlupě TOP 09,tak jsem někde četl ,dost možná že i tady na tiscali,že prý kdo zachrání tuhle grupu! On to někdo zachraňovat chce?!Pospíšil přejde k Pirátům ,Kalousek se uchlastá ,kníže pán ten už radši ani nikam neleze a zbytek?Do pracovního procesu!!!Jo díky Andrejovi korýtka vyschli!😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit