Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jégl ty jsi takový apendix , jsi úplně na h. a ještě k tomu otravuješ. Pokud zde máme dekokracii a nezávyslé soudy ,tak co ti brání když né morálka je repektovat ???? Už jsem si myslel jednu dobu , že jsi dostal rozum ale , je vidět , že peníze co dostáváš za ty hloupé tytulky jsou ti blíže. Prostě zaprodaná ....

  • Podle toho co jsem četl, udělal to vše podle zákona i když na hraně. Jako když dal peníze nebo firmu  či co to dal do korunových dluhopisů. Zase podle zákona. A opozici to není recht. A přitom to právě opozice (ODS, KDU-ČSL, Top 09) tyto zákony vytvořila pro své účely a úniky. Když to udělal Babiš, čertí se...  Takeže vše v pořádku, obraťme list. Paroubek řekl kdysi o svých tunelářích, že jsou to kujóni. A Babiš je vše převezl. Já ho volím...
  • justice si poradí s každým případem-víme,že odsoudí i nevinné a víme,že když důkazy nejsou,tak si je zařídí.Takže kdyby justice chtěla,uměla by si s tím poradit,jenže místo spravedlnosti chce peníze. Chceme my takovou justici?

    Řešení je prosté-soudcem bude ten,koho si za soudce lid zvolí a bude to funkce čestná a neplacená.

    • Tohle zkoušeli za revoluce ve Francii a stálo to tisíce životů. Takoví lidé jako Vy jsou právu nebezpečení.

      Ortely nesmí vynášet ulice a hlupáci jako ........ ale lidé k tomu povolaní. ne "lidem." "Lid" zavraždil i Dr. Horákovou - víte to Vy navrhovateli uličního práva? 

      • Právo není vědní obor hledající vztahy a přírodní či Boží zákony s cílem podporovat život ,právo je vůle vládnoucí třídy a zákon je pacholkem moci.Takže zákon=zvůle a proto já právo soudců rád nemám.

        (ta Horáková to nebyl dobrý příklad,tam jsou temná místa-spolupráce s SS,vydírání prezidenta atd.,najděte si raději někoho jiného)


         

        • Částečně Vás chápu, ale jsem zásadně proti soudům zhlouplého fanatického davu. Manipulace s davem je nebezpečná zbraň. 

  • Lidová moudrost praví

    "Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp."

    "Na každou sv..i se vaří voda."

    • Tentokrát s Vámi souhlasím.

      Neběhám po Letné jako pološílenec, ale jsem rozhodně za nezávislou justici. Padni komu padni.

      Babiš je buď nevinný nebo půjde do tepláků.

      Ale o tom nesmí rozhodovat ulice, ale soudy. Potom přijmu takové rozhodnutí jako fakt. 

      • Babiš má z ostudy kabát a škodí jak republice tak i jednotlivým občanům.Je třeba se ho zbavit.Jestli se to udělá zákonně o tom pochybuju,na to je příliš bohatý a soudci příliš chtiví.Ale jak říkají Poláci-I koza chcípne.

        • Jesli to není spíše přání než reaůlita.

  • To, že Bureš nakonec stejně skončí v kriminále nebo na šibenici je celkem jasné. Mám, ale obavy , aby díky němu nevyvstaly antisemitské nálady, zejména pak proti rusínským Židům.
  • Kdo to je Jegl?

  • Pan Pithart by řekl "nevím zda vím, jestli neslyším trávu růst."

    Parafrázuji tuto myšlenku a domnívám se, že pan Zeman (nejvyšší státní zástupce) dojde k opačnému závěru, než dozorující státní zástupce. Prostě je o něčem přesvědčený, má nějaké politické zázemí a dává to dost výrazně najevo.

    Pražská galérka nemá proč smutnit, nakonec dav zvítězí nad právem a justicí. Třeba to bude dárek k 17. listopadu.

    Osobně přijmu jakýkoliv výsledek, který justice vyprodukuje s klidem. Justici máme jakou máme. 

    Ale jak říkám - možná slyším trávu růst. 

  • Babiš je filuta a je vitálnější než Kalousek, který prožívá politický podzim. Věkově mladší Kalousek, který spor z Babišem zjevně převedl do roviny osobního sporu, prohrává se starším Babišem. Státní zástupce Erazím se vystavuje podezření, že je zakukleným aktivistou milionchvilkových politických hochštaplerů. Celé státní zastupitelství se dostává do presu různých společenských a politických tlaků. Šéfovi SZ Zemanovi není co závidět.  
  • I Česká republika má svého Kočnera. Přímo ve vedení státu.

  • I Česká republika má svého Kočnera. Přímo ve vedení státu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit