Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A taky jak zhodnotili lynč a vraždu saudského novináře kterého nechali málem sežrat.Kde je naše parta"investivigativních " novinářů proč nebijí na poplach jako při falešné kauze feťácké rodiny Skripalů.Jak to že přežili když před nimi to nikdo nedokázal.

  • Pane svatá pravda .Jégla je potřeba nechat psychiatricky vyšetřit a odstřihnout od pražské kavárny které věrně slouží a ta ho za to platí 

  • On úhel pohledu na věc může být různý.Pan ministerský předseda se operativně sešel se žluťákem. Může si to dovolit, aniž by to komunikoval s opozicí.Tato partička nikdy neskousne, že se s ní nikdo o ničem neradí.A pak je tady úhel redakčního mastíka, který musí napsat článek v zásadě o ničem. Ale jen aby provokoval. Protože čtenost zdejších textů upadá.Málem se mu podařilo.Ono číňanům se zobe z ruky na celém světě. Taková je doba.Nemám pocit, že pan ministerský předseda tady zobal. A i kdyby - stejně pak ukázal, zač je v Čechách perník.

  • Jsem zde poprvé. Avšak když čtu diskuzní příspěvky na příslušná témata, je mi s odpuštěním na blití. Ukazuje se, co hlupáků žije mezi námi, přestože si myslí, jací jsou géniové. Vrcholem je komentátor pan Jégl, který, byť vysokoškolsky vzdělaný člověk, má úroveň řidiče ještěrky někde na nádraží. Ale jsou i další, kteří mě otravují svými nadčlověčími komentáři, když si otevřu internet.  Potvrzuje se, že papír není vše, že nejdůležitější je mozek. Ale to mi nepřísluší hodnotit. Za peníze řada velmi vzdělaných lidí udělala ze sebe idioty. Ale máme tržní mechanismus, tudíž korektnost, slušnost, objektivita apod. jde stranou, protože peníze jsou to nejdůležitější. V Americe se to tak funguje.. I Čech by měl mít svojí hrdost! Ale než bychom se zamysleli sami na sebou, tak radši budeme radit zemím a národům, které jsou několikanásobně větší než my, jak to mají dělat. Máme vynikající jedince, ale jako národ stojíme za h.... Avšak je to pouze můj názor. Přesto bych byl rád, kdyby se, alespoň někteří moji spoluobčané nad tím zamysleli. Vážím si každého, protože každý člověk je osobnost. A nezáleží na tom , co dělají. Ale hlavně, jak to dělají. Každý máme na něco. Ale to již bych příliš filosofoval. Každý máme právo na život. Proto si jej neotravujme blbostmi. Je to opravdu zbytečné.


  • Škoda, že jste taky na tiscali.cz podobně ohnivě nekomentovali to, když spřátelení Američané odposlouchávali předsedkyni vlády Spolkové republiky Angelu Merkelovou. Vše je zapomenuto, ale jen ti Číňané se rychle učí špinavým praktikám severoatlantických spojenců, kteří se za zády odposlouchávají navzájem a v rámci společenství NATO se na sebe pokrytecky usmívají a plácají po zádech, jací že jsou kamarádi a přátelé ve zbrani...  

  • Moc si o sobě myslíme. Zdaleka nejsme tak důležití jak se nám zdá  a dobrých věcí, které nemají ostatní státy tu moc není. Řekl bych žádné.  Nevím proč bychom měli být prozápadní satelit když s Čínou obchodujeme daleko méně nežli Německo , Francie či Anglie.  Zase zapracovali nepostradatelní  a vystrašili půlku národa. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit