Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc si o sobě myslíme. Zdaleka nejsme tak důležití jak se nám zdá  a dobrých věcí, které nemají ostatní státy tu moc není. Řekl bych žádné.  Nevím proč bychom měli být prozápadní satelit když s Čínou obchodujeme daleko méně nežli Německo , Francie či Anglie.  Zase zapracovali nepostradatelní  a vystrašili půlku národa. 
    • vanhorne

      "dobrých věcí, které nemají ostatní státy tu moc není"

      Ktere dobre veci to jsou, ktere ty ostatni staty postradaji? Opily a vulgarni president s jeho bonmoty, ktery kdyz je pod parou se rad produciruje pred svetem, nebo ta dalsi rarita a specialitka Ceske kuchyne agent Bures, trestne stihany predseda vlady? Ktery jiny stat si muze neco takoveho dovolit. Jedine Rusku se podobna vec podarila s jejich presidentem Jeltzynem, ten bohuzel dosahl tomu vasemu cislu s bidou po kolinka.Je daleko vice dobrych veci, ktere nektere ostatni staty maji, ale Cesko neni ochotno je z jisteho duvodu prijmout za sve.  

    • Ať žije československo amícké bratrství hurá !!!!!!!

  • Jsem zde poprvé. Avšak když čtu diskuzní příspěvky na příslušná témata, je mi s odpuštěním na blití. Ukazuje se, co hlupáků žije mezi námi, přestože si myslí, jací jsou géniové. Vrcholem je komentátor pan Jégl, který, byť vysokoškolsky vzdělaný člověk, má úroveň řidiče ještěrky někde na nádraží. Ale jsou i další, kteří mě otravují svými nadčlověčími komentáři, když si otevřu internet.  Potvrzuje se, že papír není vše, že nejdůležitější je mozek. Ale to mi nepřísluší hodnotit. Za peníze řada velmi vzdělaných lidí udělala ze sebe idioty. Ale máme tržní mechanismus, tudíž korektnost, slušnost, objektivita apod. jde stranou, protože peníze jsou to nejdůležitější. V Americe se to tak funguje.. I Čech by měl mít svojí hrdost! Ale než bychom se zamysleli sami na sebou, tak radši budeme radit zemím a národům, které jsou několikanásobně větší než my, jak to mají dělat. Máme vynikající jedince, ale jako národ stojíme za h.... Avšak je to pouze můj názor. Přesto bych byl rád, kdyby se, alespoň někteří moji spoluobčané nad tím zamysleli. Vážím si každého, protože každý člověk je osobnost. A nezáleží na tom , co dělají. Ale hlavně, jak to dělají. Každý máme na něco. Ale to již bych příliš filosofoval. Každý máme právo na život. Proto si jej neotravujme blbostmi. Je to opravdu zbytečné.


    • Je na podiv že "poprvé "jsou tady příznivci hradního opilce nebo estébáckýho premiéra.Už nevíte jak to stopnout.Taky je "s podivem "že se klonují jen přispěvovatelé kteří rejou do toho estébáckýho dua a přesto tvrdíte že je tyhle blbosti nemohou ohrozit.Nechápu příspěvky tohoto druhu  , neb když se mi někde nelíbí a pokládám to za bandu pitomců tak tam prostě nelezu ,a tečka .To samé když vidím článek Jégl tak to nečtu , ale holt trollí boj z agrofertu a hradu musí být.Přece Vás zemáky a babišovce ostatní nemohou ohrozit když vaše inteligence přesahuje vše co na světě kdy bylo.

      Jinak pokud zase nadáváte na Čechy , v minulém století proběh experiment NDR a NSR a ono to dopadlo tak jak to dopadlo.

      A blahopřeju nebot tím že jste přispěl a čtete Jégla jste se zařadil mezi "odpad" .

    • vanhorne

      "Vrcholem je komentátor pan Jégl, který, byť vysokoškolsky vzdělaný člověk, má úroveň řidiče ještěrky někde na nádraží."

       Zeman je take vysokoskolsky vzdelany, neni? On by mohl na tom nadrazi spacirovat po peronu s opici a rozdavat duchaplne, jemu vlastni bonmoty cestujicim, kterym ten jejich posledni vlak ujel.

      • To by mi zajímalo který z těchto primátů ze ZOO by to vydržel , přece i ta milá zvířata mají svoje práva a nikdo nemá právo je týrat tímto způsobem , ani když je z čínské vůle prezident🙂Žádný cestující by na poslední vlak nečekal i kdyby měl jet radši opačným směrem.Ale určitě by se na peronu sešli ovčáčci,zemkové,mynářové,nejedlý a spol.aby se soudruh necítil osamocen až uteče i ta opice.🙂

        • vanhorne

          "To by mi zajímalo který z těchto primátů ze ZOO"

          Ta jeho opice, ale uz nepatri do ZOO, tu kdysi davno adoptoval a pecuje o ni s takovou laskou, ze opicka se od neho uz nikdy neodlouci. Ta je tak verna, ze az prijde den, ktery jen osud zna, skoci s nim i do hrobecku, prituli se k nemu a natahne tlapky. 

          • S těma tlapkama jsem potlačil slzu , ale naštěstí jsou jen imaginární a je po ní strašně blbě když si místo banánu máčeného ve slivovici dá Antabus.🙂

    • Pane svatá pravda .Jégla je potřeba nechat psychiatricky vyšetřit a odstřihnout od pražské kavárny které věrně slouží a ta ho za to platí 

      • tak ho nečti burešoide nebo chodíš do cvokhausu kontrolovat co kdo řek , dyť je to tak jednoduché, jo já zapomínám že hradní a agrofertní trolové to mají z povinosti , no tak jdi dělat něco jinýho.

      • vanhorne

        "odstřihnout od pražské kavárny"

        Odstrihni Zemana od Becherovky.

        • Pokud si vzpomínám, tak zeMAN před časem kdysi prohlásil, že má diabetes a tak nemůže pít Becherovku a proto přešel na Hruškovici. 😀

          • vanhorne

            "prohlásil, že má diabetes"

            Za nejaky cas, ale oznamil, ze ho diabetes, ta nevernice zradila a opustila. Mozna se odstehovala proto, ze v baraku nebyla Becherovka, kdo vi jak to bylo. Hrad dovede drzet tajemstvi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit