Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ani se nemusíš představovat :-).
 • Bardzo ciekawe, przyjacielu.
 • axel123
  A dla czego takego zkurczedupysyna tam trimate? Tylko treba kopnut do dupy i chod z powrotem do Slovacii.
 • máte v tom trochu chaos, je třeba se dovzdělat. Demokracie je VLÁDA A KONTROLA LIDU. Parlamentní Demokracie je tedy systém kde v parlamentu jsou volení zástupci (nikde není řečeno že musí být strany a straníci) a parlament má být kontrolován Lidmi Občany které zastupuje a kteří ho živí. Diktatura je systém kde vládne nekontrolovaně jedinec nebo skupina a to máme právě v podstatě teď. Převrátil jste to o 180 stupňů.
 • jestli se nemylim tak soudruh Babiš jmenoval některá jména lidí kteří dle jeho názoru můžou za to že nam vládnou postkomunisté oligarchové a ejha možná měl pravdu ale od něj to sedí.Jestli ta revoluce vůči komunistům nebyla až příliš sametová ,možná by nam dneska slovenský komouš z estébé Babiš nekázal.Si snad opravdu dělé erdel.Ale co ,co jste si zvolili at okatou můru či čoboláckého vyžírku či komanče a becheroviče máte mít ,no a ti ostatní to holt musí překousnout neb nebyli schopni to vysvětlit.
 • ANO, je treba "makat" od časného rána, lebo všeci Češi kradnú *4* *4*
  Iba Slováci makajú *1* *1* *1*
 • 0
 • 0
 • ANO, táhni spolu s SPD a KSČ.
 • Lidé volili ANO,protoze měli dost ODS aj.proflaknutych stran a tím,ze Babiš se s nimi paktuje a ohrnuje nos nad Okamuro,tak si po dalších volbách neskrtne,je to stejná pakaž,šanci dostal a nevyužil!
  Kopáním do SPD děláte jen negativní kampaň,ktera Vam zlomi vaz. Protože pohrdate lidmi a jejich nesouhlasem s migraci.
  ANO táhni do (.)
 • Je příznačné jak jsou tady najednou všichni aktivní - Putinova FSB-KGB, ruští kolaboranti, v parlamentu stoupenci fašistické smečky ÁNO, vlastizrádné OkatéMůry a zločinci KSČMizerové. A nesporně se snaží i hradní ovčinec ožralého konfidenta StB, vydíraného kopiemi jeho skartovaných dokumentů. A tupé ovce jim to žerou, stačí kobliha a pár keců.
 • No jenže systém různých stran to je právě ta parlamentní demokracie to je právě to dohadování a vyjednávání kompromisů a mimochodem také vzájemná kontrola stran mezi sebou (pokud si někdo neudělá opoziční smlouvu), bez toho žádná demokracie nemůže fungovat , to co popisujete vy se nazývá diktatura a v čele je zpravidla diktátor a jedna vládnoucí strana , ale uvědomte si že toto jsme tady měli 40let a kam to vedlo , vláda jedné strany nebo jednoho diktátora nikdy nikde nic dobrého nepřinesla , takže proč znovu opakovat stejnou chybu ???...
 • Bábu Thatcherovou u nás opěvují všichni mentálně opoždění pravičáci a když to samé chce ve vládě a státu praktikovat Babiš, tak je to nepřípustné. To je to pravičácké pokritectví.
 • *1* *1* *1* *3*
 • Jste se po..., ne? Všem, kteří mne probudí telefonem před 9:00, odpovídám: "Co proboha otravuješ uprostřed noci???" Že Vy jste předchozími generacemi naučený vstávat ve 4:30, to fakt neznamená, že jste ušlechtilejší než ostatní, nebo že ti ostatní jsou "líní" a už vůbec ne, že se každý musí řídit podle vás... Jsou i lidé, pro které 24:00 znamená časný večer, zatímco Vy už dávno zařezáváte v kanafasu...
 • ANO, je nejlepší, aby vláda pracovala od 6,30, o tom to je . Ještě všichni v práci spí a tak si dělám, co chci.
 • Jasná věc a souhlas. Kdyby žvanil jako Fiala, Kalous, Benda, Kárl fon Spacák a spousta ostatních, nikdy by neměl Agrofert, pře30 tisíc zaměstnanců, neodváděl miliardy na daních a jen by si chodil jako spousta darmožroutů pro prachy do státních, vládních a parlamentních institucí !!!!! Konečně to tu chce štika trochu rozhýbat, ale těm línejm zabahnělejm kaprům to nevoní nebo podivně řídícím nadřazencům jako Chovancům aspol. , to je jasný !!!!! Chovanec vystupuje jak nemakančenko a nadřazeneckej totalitář a jak kmotr !!!!!!
 • Plně chápu pocity Babiše .Byl v koalici a viděl ty tahanice o koryta ČSSD KDU a vůbec se nedivým , že tu sebranku nechce mít v týmu. Nic by se neudělalo. Vzpomeňte si kolik tahanic jsou schopni vyprodukovat v parlamentu. Ale jak se jedná o jejich platy tak sjou hotovi ihned. Nekonstruktivní dobyt... ci Jednodušší je stanovit cíle a nechat pracovat . Jako když si do bytu pozvete řemeslníka.Zadání , kontrola a jinak vyhodit . Plně souhlasím . Úředník je zaměstnanec a má pracovat. Kdo z vás si vzpomene , že by vláda pracovala od 6:30 ráno . NEPAMATUJI!!!! Z vlastní zkušenosti vím jak je těžké pražáka kontaktovat před 8 hodinou ráno!!! Prostě až na malé vyjímky nefungují. K tomu odvolatelnost politiků a pak se to rozjede. *3*
 • Hmmm, to už tady bylo - držet hubu a krok - museli jsme a nesměli...

  A kdo měl jiný názor, než naše strana a vláda - šel do basy...
 • Co si tupé stádo zvolilo do parlamentu a na hrad, to tam má.
  Za blbost se platí.
  Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu. Tak se připravme na budování šťastných rudých zítřků. Jde jen o to, jestli je budeme budovat ve střední Evropě nebo někde daleko na Sibiři, jak nám už vyhrožoval Brežněv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit