Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Systém stran je na dvě věci na NIC a na Exkrement. Lidé prý si údajně můžou vybrat z jakýchsi sekt bez záruky, kontroly a s imunitou, a když se tyto sekty nedohodnou na dělení státní kořisti, jsou další a další volby. Ztráta času a peněz. Nejlépe by bylo sekty nahradit individuálními lidmi, každý by byl v parlamentu a vládě sám za sebe, ručil by za výsledky své práce a byl by bez imunity. Mohl by mít královský plat, proč ne.....ale kvalita jeho práce by tomu odpovídala a pokud by něco ukradl, lidé by ho odvolali, byl by trestně stíhán a zmršený zákon by lidé v referendu zrušili.

  Takhle tady máme režim, že straničtí sektáři s imunitou, živeni námi Občany chlastají v práci, případně do práce nechodí vůbec, taktizují mezi sebou, jaký zákon výměnou zaco pustí či nepustí, koho milostivě vydají či nevydají stíhání a tak to v tomto rozkradeném zdevastovaném státě po čtvtstoletí řádění lupičských band taky vypadá. Kvalita práce-NULA!

  Chtěl bych vidět firmu, kde zaměstnanec si schválí imunitu, krade majetek firmy, chlastá a má absence a je arogantní vůči majiteli firmy. A POLITICI JSOU NAŠI, NÁMI PLACENÍ ZAMĚSTNANCI A STÁT JE NAŠE FIRMA NÁS 10 MILIONŮ OBČANŮ. I když to možná ještě někteří stále nechápeme.
  • No jenže systém různých stran to je právě ta parlamentní demokracie to je právě to dohadování a vyjednávání kompromisů a mimochodem také vzájemná kontrola stran mezi sebou (pokud si někdo neudělá opoziční smlouvu), bez toho žádná demokracie nemůže fungovat , to co popisujete vy se nazývá diktatura a v čele je zpravidla diktátor a jedna vládnoucí strana , ale uvědomte si že toto jsme tady měli 40let a kam to vedlo , vláda jedné strany nebo jednoho diktátora nikdy nikde nic dobrého nepřinesla , takže proč znovu opakovat stejnou chybu ???...
   • máte v tom trochu chaos, je třeba se dovzdělat. Demokracie je VLÁDA A KONTROLA LIDU. Parlamentní Demokracie je tedy systém kde v parlamentu jsou volení zástupci (nikde není řečeno že musí být strany a straníci) a parlament má být kontrolován Lidmi Občany které zastupuje a kteří ho živí. Diktatura je systém kde vládne nekontrolovaně jedinec nebo skupina a to máme právě v podstatě teď. Převrátil jste to o 180 stupňů.
 • České přísloví:

  Potrefená husa nejvíc kejhá *14*
 • Bohužel ani 28 let po změně režimu tady mnoha lidem nedochází, že vláda není hejno nezvladatelných puberťáků, v němž si každý může říkat a dělat co chce, nýbrž pracovní tým, který má spravovat stát. A jako každý (pracovní, sportovní) tým tak i vláda musí mít svého šéfa, který ten tým vede a nejen že určuje rozdělení úkolů mezi členy týmu, ale také to pak kontroluje, a neschopné členy týmu nahradí schopnějšími. Pokud to šéf nezvládá, tak tým prostě nefunguje. Pokud se to stane u firmy, tak firma zbankrotuje, pokud se to stane ve vládě, tak buďto stát zbankrotuje (viz například Řecko), nebo (v lepším případě jako u nás Nečasova) vláda padne nebo po volbách odejde do zapomenutí (jako vláda Sobotkova) a je nahrazena vládou jinou. A to je i hlavní důvod, proč by Andrej Babiš měl být šéfem vládního týmu, a proč to taky tak moc vadí ostatním stranám: Jejich členové by totiž hrozně rádi pokračovali v tom, co ve vládě dělali dřív - tj. chovat se jako hejno nezvladatelných puberťáků. Nebo snad vidíte v současné politické garnituře nějakého jiného schopného šéfa ?
 • vanhorne
  "Premiér v demisi Andrej Babiš připouští možnost"
  Nevim z jakeho duvodu jsem si vzpomnel na M.Tucneho jak kdysi zpival: Pověste ho vejš, ať se houpá, pověste ho vejš, ať má dost, pověste ho vejš, ať se houpá, že tu byl nezvanej host.
  • *1* *1* *1* *3*
 • Hmmm, to už tady bylo - držet hubu a krok - museli jsme a nesměli...

  A kdo měl jiný názor, než naše strana a vláda - šel do basy...
 • V Evropě i ve světě jsme zažili diktátorů dost, obvykle špatně skončili. Vládnutí jako v rodinné firmě začíná mít znaky diktatury.
 • Vždyť on už tu rodinnou firmu má... *3*
 • jestli se nemylim tak soudruh Babiš jmenoval některá jména lidí kteří dle jeho názoru můžou za to že nam vládnou postkomunisté oligarchové a ejha možná měl pravdu ale od něj to sedí.Jestli ta revoluce vůči komunistům nebyla až příliš sametová ,možná by nam dneska slovenský komouš z estébé Babiš nekázal.Si snad opravdu dělé erdel.Ale co ,co jste si zvolili at okatou můru či čoboláckého vyžírku či komanče a becheroviče máte mít ,no a ti ostatní to holt musí překousnout neb nebyli schopni to vysvětlit.
  • axel123
   A dla czego takego zkurczedupysyna tam trimate? Tylko treba kopnut do dupy i chod z powrotem do Slovacii.
   • Bardzo ciekawe, przyjacielu.
 • Plně chápu pocity Babiše .Byl v koalici a viděl ty tahanice o koryta ČSSD KDU a vůbec se nedivým , že tu sebranku nechce mít v týmu. Nic by se neudělalo. Vzpomeňte si kolik tahanic jsou schopni vyprodukovat v parlamentu. Ale jak se jedná o jejich platy tak sjou hotovi ihned. Nekonstruktivní dobyt... ci Jednodušší je stanovit cíle a nechat pracovat . Jako když si do bytu pozvete řemeslníka.Zadání , kontrola a jinak vyhodit . Plně souhlasím . Úředník je zaměstnanec a má pracovat. Kdo z vás si vzpomene , že by vláda pracovala od 6:30 ráno . NEPAMATUJI!!!! Z vlastní zkušenosti vím jak je těžké pražáka kontaktovat před 8 hodinou ráno!!! Prostě až na malé vyjímky nefungují. K tomu odvolatelnost politiků a pak se to rozjede. *3*
  • ANO, je treba "makat" od časného rána, lebo všeci Češi kradnú *4* *4*
   Iba Slováci makajú *1* *1* *1*
  • 0
  • Jste se po..., ne? Všem, kteří mne probudí telefonem před 9:00, odpovídám: "Co proboha otravuješ uprostřed noci???" Že Vy jste předchozími generacemi naučený vstávat ve 4:30, to fakt neznamená, že jste ušlechtilejší než ostatní, nebo že ti ostatní jsou "líní" a už vůbec ne, že se každý musí řídit podle vás... Jsou i lidé, pro které 24:00 znamená časný večer, zatímco Vy už dávno zařezáváte v kanafasu...
  • ANO, je nejlepší, aby vláda pracovala od 6,30, o tom to je . Ještě všichni v práci spí a tak si dělám, co chci.
  • Jasná věc a souhlas. Kdyby žvanil jako Fiala, Kalous, Benda, Kárl fon Spacák a spousta ostatních, nikdy by neměl Agrofert, pře30 tisíc zaměstnanců, neodváděl miliardy na daních a jen by si chodil jako spousta darmožroutů pro prachy do státních, vládních a parlamentních institucí !!!!! Konečně to tu chce štika trochu rozhýbat, ale těm línejm zabahnělejm kaprům to nevoní nebo podivně řídícím nadřazencům jako Chovancům aspol. , to je jasný !!!!! Chovanec vystupuje jak nemakančenko a nadřazeneckej totalitář a jak kmotr !!!!!!
 • Je příznačné jak jsou tady najednou všichni aktivní - Putinova FSB-KGB, ruští kolaboranti, v parlamentu stoupenci fašistické smečky ÁNO, vlastizrádné OkatéMůry a zločinci KSČMizerové. A nesporně se snaží i hradní ovčinec ožralého konfidenta StB, vydíraného kopiemi jeho skartovaných dokumentů. A tupé ovce jim to žerou, stačí kobliha a pár keců.
  • ani se nemusíš představovat :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit