Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neskutečné, kam až tomu Kalouskovi sahají prsty. Nejen mafie v Čechách ale i v Evropě mu zobe. A chudák náš pan premiér bureš.
  • Bubblebum - tebe musel fotr hodně mlátit a ve škole tě jistě šikanovali, proto v sobě máš toliko mindráků ..typické trisexuální sluníčkářské *12* .
  • Ahoj lidi, to byl zas týden Sedím zase v průhonické Sokolovně a odpovídám na vaše otázky. Po dlouhé době se mě zase někdo zeptal, co znamená ten “tradiční politik.” Já jsem to od roku 2011 zopakoval asi stokrát, někteří se mi za to smáli, někteří mě za to zase nesnášeli. Když si ale zapnete televizi, tak prostě tu definici “tradičního politika” vidíte na vlastní oči a hezky na živo každý den. Tak zaprvé: Tradiční politik se živí politikou. Je mu jedno, jaký bude mít jeho chování dopad na chod téhle země, chce mít co nejdýl a co nejjistější teplé místečko. Jestli v koalici nebo opozici, je to jedno. Zatímco v ostatních zemích kandidují politici, aby se dostali do vlády, u nás v Česku kandidovala většina stran do OPOZICE
    • Ptám se, proč nebyli k voličům fér a neřekli jim to už před volbami. No asi proto, že by je už vůbec nikdo nevolil. Vemte si, že oni se nejenže nechtějí podílet na vládě, ale ani nechtějí aby vláda vůbec vznikla. Zadruhé: Tradiční politik říká jen to, co se mu hodí. Už třetí týden se potkáváme se všemi politickými stranami, sedíme s nimi u jednoho stolu, jednáme o postech ve sněmovně. Protože pokud tohle nevyřešíme, tak ani k sestavení vlády přikročit nemůžeme. Politici pak vždycky běží před kameru a předhání se, kdo řekne víckrát, že s námi absolutně do vlády nepůjdou. No, a pak si ve druhé větě stěžují, že jim vládu nenabízíme. Generace mých dětí by na to řekla asi jen: “OMG!” No a zatřetí: tradiční politik svou pravicovou nebo levicovou orientaci spíš předstírá, než aby jí doopravdy věřil. Všichni moc dobře ví, že kdyby s námi šli do vlády, dostanou důležitá ministerstva, vyjednají si s námi program, ve kterém můžou uplatnit svoje priority a za ty čtyři roky naši zemi změnit k lepšímu. Jak levice tak pravice má v programech spoustu rozumných a potřebných věcí. Jenže je asi chtějí nechat na papíře. Dokážu si představit, jak frustrující to musí být hlavně pro voliče nových stran, které se dostaly do parlamentu poprvé. Volili je proto, že chtěli ve sněmovně novou krev a novou energii. I já jsem doufal, že nám pomůžou v boji proti korupci nebo třeba taky s elektronizací státní správy. Místo toho ale tihle mladí lidé okamžitě chytli móresy starých matadorů. Tak trošku zklamání jsou pro mě zatím Piráti. Měl jsem už nějaké indicie před volbami. Třeba když jsme přišli se zákonem na regulaci hazardu, díky kterému můžeme konečně blokovat některé nezákonné hazardní weby. No a pan Bartoš začal všude rozhlašovat, že chceme blokovat internet, což pochopitelně není pravda. Hned jsem ho pozval na schůzku, dokonce i do rozkladové komise, ať to může připomínkovat. Býval bych ho tam rád měl, protože si myslím, že Piráti můžou být přínos. Odmítl to. Asi chtěl jen kritizovat a zviditelňovat se. Takhle to dělá i po volbách a s ním i celá jeho strana. Začínám si fakt myslet, že ze všeho nejvíc se tito politici bojí práce a odpovědnosti. Ví, že kladu důraz na výkon a že jako premiér budu od každého ministra vyžadovat maximální nasazení a zodpovědnost za výsledky. Ale nebojte
  • "pal" další vizionářský a "objektivně" píšící novinář Tiscali. Předem ví, že: "Taková verze příběhu platí pochopitelně jen pro případ, že přistoupíme na POHÁDKU Andreje Babiše. Ten jej již odsoudil, aniž by respektoval presumpci neviny. Bože, co budou psát pisatele typu Jégl, až se u soudu náhodou prokáže, že Babiš opravdu chyboval a má něco za nehty? Ti budou cupovat nejenom jeho, ale i jeho pra-pra-pra předky a Slovensko, že takového člověka stvořilo.
    Bohužel taková máme media a takové máme novináře. Klidně budou lhát, nerespektovat právo, jenom aby se o tom a o nich mluvilo. Jak, je jim jedno, protože jsou bez cti a ruměň ve tváři nemají ani po políčku.
    • vanhorne
      "aniž by respektoval presumpci neviny."
      Nejvice po presumpci neviny rvou ti, kteri se ohaneji tou podezrelou poslaneckou imunitou.Estebakuv spolek ANO sam nejvice vykrikoval a volal po zruseni immunity, ovsem jen do jiste doby.Kdyz se policie zacla zajimat o estebaka Burese a jeho kamarada Faltynka, najednou je imunita potrebna?????Pro soudneho cloveka vyuzivani imunity je priznani viny.Ovsem demagogove z oberkomanda ufnukaneho a blaboliciho Babise to vidi opacne.
    • arnan
      A co jako, anonyme, to máme brát ty cancy Babiše o nějaké mafii, která po něm jde v Česku, na Slovensku i v Bruselu za jediné pravdivé? To mají novináři držet ústa, když jim svým žvaněním Babiš nahrává na smeč? Co by to bylo za novináře, kdyby se po Babišovo lžích tzv. neprojeli!! Asi budete velký příznivec Babiše, takže se vás to hodně dotklo!!
      • dzixy
        Arnane, a jak a odkud víš, že tomu tak není? Proč nepočkat času, jak se to ukáže? Jasně, proč také, když Babiše někteří, a zdá se, že i Ty, máte pod kůži jenom jako zlo. Nic objektivního, nic zatím neprokázaného, ale kecy jako po zemětřesení. A charakter je v čudu, viď?
  • petrovic
    mafie pronásleduje mafiána,chudáček jeden křišťálově čistý.Opravdu je neštěstí k čemu se dokáže p. Babiš propůjčit a vžít se do role chudáka,k politováníhodné,všude jen mlží,nemá absolutně zájem,aby se věc prošetřila,což má jistě své důvody,jinak by se sám vydal k vyřešení případu,alespoň každý slušný člověk,který má čisté svědomí by s tím problém neměl,p. Babiš jej evidentně má
  • Všichni ti, co si tady v minulosti nakradli se mají od Babiše moc co učit. Babiš krade veřejně, umí si na tom dokonce stavět svou politickou kampaň, národu tvrdí jak ho chtějí jeho imaginární mafiáni za to jak je malej ale šikovnej zlikvidovat a 1/4 národa mu tleská a drží palce. Ještě musíme udržet na hradě tu ožralou mrtvolu, která to s námi myslí také jen a jen upřímně a národ může začít vzkvétat. To by jeden *11*
    • to bi jeden blyl vogo, kdo je těcth 30percént čo volí trestně stíhanýho aňobudělíp komu neavdí podvody za peděsjat¨ť miliárd vogo, čo je to za ljuďa čo volijó šikmovokayho emigránťa kerej nenavidí cejelsvét a kerej jednou řek že sam před sebou nikdy nikam neutéče a kerejmu jakejsi vogouš Dukouš posílal bůlahopřanuju blejlu..
      • omlouvam se paděsjat milinouv překleplo sa
    • blbe, ožralá mrtvola už dávno hnije v pekle, vrah srbských dětí vašek co vyhlastal moc flašek
      • vanhorne
        "blbe, ožralá mrtvola"
        Ty sprosta hradni hubo, ožralá polomrtvola zatim jeste dejcha, ale pohodny uz pripravuje vozejk na odvoz do spalovny.
  • K čemu máme Parlament, Senát, nezávislé soudy, když se nedokážou vypořádat s jedním usvědčeným zlodějem. Vždyť jsme pro smích i těm černouškům na gumových člunech. Většina z nich čte anglické nebo francouzské tiskoviny a proto se obloukem vyhýbají českému zapr...
    zemanoidnímu chlívečku. *1* *1* *1*
    • Na neg.y v gumovejch člunech každej normální Čech kálí. Na senát jakbysmet.
  • a co JANOUŠEK PORÁT NENASTOUPIL DO VĚZENÍ? invalida? Burešeovo ministerstvo to pořešilo?
  • To má český rádoby chanát reprezentaci *1* Ty 2B to je opravdu dáreček, jsme celému světu pro smích *1* *1* *1*
    • Bohužel máme , co nám ta zblblá třetina navolila
      • To jsou ty největší škody komunismu: tradiční hodnoty, morálka, čest, pravdomluvnost jsou stále považovány za "buržoasní přežitky" a naopak stále platí Leninovo "K dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky."
    • To né, jenom takoví exoti jako ty.
      • O čempak ten náš snílek sní, když náhodou spí? *1* *3*
  • Já se obávám, že Čapí hnízdo použije EU k vydírání Babiše, aby změnil postoj ke kvótám. Doufejme že Babiš nezradí. V optimistickem případě bude kvóty nadále odmítat, v pesimistickém případě vymění kvóty za dotace pro Agrofert. Co si myslíte vy?

    http://www.epshark.cz/clanek/292/ted-jde-o-to-nepustit-sem-prisliky-nebo-vyhraji-dotace-babisi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit