Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babíš vrtí Baťou, opozice vrtí Jéglem. Takovou zarputilost abys hledal.

  • Když tak v klidu přemýšlím, nevím, jestli by pan Baťa nevyužil evropských fondů. Za něho takové vymoženosti nebyly a tak srovnání velmi kulhá. Samé co by kdyby. 

    Nebo někdo ví, co by dělal Baťa dnes? 

  • Jestli to psal Jegl, tak to stojí za hovnooooo. Netřeba to ani číst.......

  • Tak hlavně, že má vizi! Protože, kdo nemá vizi, jakoby nebyl!

    Tuhle mantru se naučili snad všichni novodobí tlučhubové, generální a jiní ředitelé, manažeři, personální k.

    tiskoví lháři a lidé, které živí memorování nadatlovaných "novo-budovatelských" projevů.

    Pan Babiš, pokud by opravdu hodlal implementovat výrobní procesy ála Baťa, nechť zkusí třeba tu práci od píky! Mohl by vzít i paní Moniku na zácvik, Bukanýry Flibustýry a pana Fialu s Markétou tamtéž..

    Stačila by jedna směna u obuvnického stroje! Trochu pokory,soudruzi.

    Moje maminka "u Batě" strávila 14 let!   

    • vanhorne

      "nechť zkusí třeba tu práci od píky!"

      To uz po starem dedkovi a vyslouzilem estebackem fizlovi nelze zadat, ale pokusit se starat o vlastni zamestnance aspon z casti, tak jak se staral Bata, to by mohl zvladnout. Ovsem Bures je jen velka huba plna narku, jak mu vsichni ublizuji, lzi, prazdnych slov, bezcennych slibu, libozvucnych lichotek a skutek utek. Silne Cesko, vsetci kradnu, cau lidi, vas motyle. 

  • vanhorne

    Bata a Bures, ti maji spolecne jenom to 'B' v prijmeni, jinak jsou jako nebe a dudy.Bata nemlel pantem jako koza, ale konal a dokazoval to svymi skutky. Nemaval na verejnosti graphy a brozurkami ani nezvanil o svych planech aby oslnil a omracil spolecnost. Bata kdysi svetoznama znacka kvality a duvery. Agrofert a Capi Hnizdo znacky ceho, vykonnych cerpadel dotaci? Pristipkar Bures nezna nic jineho, jenom mektat jak mu nevdecny svet ublizuje, zvanit o svych ruzovych snech a grandioznich planech, podobnych byvale bolshevicke dvouletce a naslednym petiletkam. Vsechno co byvaly prodavac hnojiv Petrimexu a estebacky fizl umi.

    • dzixy

      Teda Tobě zřejmě musel nějak Babiš ublížit😎😀

      • vanhorne

        "musel nějak Babiš ublížit"

        Bures mi neublizil, protoze jsem nesezral zadnou z jeho koblih, ktere on cpe do tech svych baranu a ti chudaci pak trpi motolici.

  • mun.go

    "Jedním z hlavních Baťových projektů byla "autostráda" z Chebu do podkarpatského Chustu."

    Doplněk (mapka): plán J.A.Bati na rozvoj dopravních infrastruktur

  • milacekpublika

    Jojo, Baťa by koukal. Já se ale obávám, že on by nebyl jiný. My ho tu máme jako etalon ctnosti, ale konkrétně za Baťou zůstaly některé dost zajímavé projekty. V rámci firmy to byl populista. Naopak byl hodně progresivní jak politicky, tak i v módě. Hodně propagoval třeba pánské slip on boty. To se o něm málo ví. ;- )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit