Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavně, že má vizi! Protože, kdo nemá vizi, jakoby nebyl!

    Tuhle mantru se naučili snad všichni novodobí tlučhubové, generální a jiní ředitelé, manažeři, personální k.

    tiskoví lháři a lidé, které živí memorování nadatlovaných "novo-budovatelských" projevů.

    Pan Babiš, pokud by opravdu hodlal implementovat výrobní procesy ála Baťa, nechť zkusí třeba tu práci od píky! Mohl by vzít i paní Moniku na zácvik, Bukanýry Flibustýry a pana Fialu s Markétou tamtéž..

    Stačila by jedna směna u obuvnického stroje! Trochu pokory,soudruzi.

    Moje maminka "u Batě" strávila 14 let!   

    • vanhorne

      "nechť zkusí třeba tu práci od píky!"

      To uz po starem dedkovi a vyslouzilem estebackem fizlovi nelze zadat, ale pokusit se starat o vlastni zamestnance aspon z casti, tak jak se staral Bata, to by mohl zvladnout. Ovsem Bures je jen velka huba plna narku, jak mu vsichni ublizuji, lzi, prazdnych slov, bezcennych slibu, libozvucnych lichotek a skutek utek. Silne Cesko, vsetci kradnu, cau lidi, vas motyle. 

  • TheGGG

    Až to Trump v 2020 zase vyhraje a ANO dosáhne úžasných výsledků ve volbách, to bude radosti.... neo-marxisti, sluníčka a euro-bruselská banda bude opět kvičet.... těším se. Cheers and drink liberal tears....

  • No popravdě , Baťa nebyl žádný svatoušek jak se nám ho všichni snaží presentovat !

    • Pavel.Jegl

      Fakt nebyl. Byl to kapitalista, vykořisťovatel. Ale mzdy v jeho firmě převyšovaly státní průměr, zatímco mzdy v Agrofertu jsou kupodivu výrazně pod ním. A o svých zaměstnancích Baťa říkal, že to jsou jeho "spolupracovníci". Babiš o nich na šumanských záznamech mluví jako o "debilech".

      • Jistou představu si můžeme udělat podle chování dnešní firmy Baťa, například: 

        It was incorporated in Pakistan as Bata Shoe Company (Pakistan) Limited in 1951 and went public to become Bata Pakistan Limited in the year 1979. 

        Bata Shoes Malaysia is part of a very large global company which retails shoes and accessories.

        Atd.

        Takhle to chodí dnes, před sto lety tomu bylo jinak a srovnávat tehdejší a dnešní podnikatele je ošidné.

      • Jsem si jist , že tlučhubové a štváči u něj žádnou mzdu nedostávali, ŽE???

      • Samozřejmě o peníze jde především ale představte si že by Baťa byl dnes na místě Babiše  šel do politiky a jednal by stejně , tak jak to kapitalisti a vykořisťovatele přirozeně dělají , jako kapitalista Babiš ! Já myslím že by ho neschopní a líní napadali úplně stejně . A  Baťa k podřízeným nebyl zas tak přívětiví , ale to je prkotina proti tomu jak se chovají tlučhubové tipu milion chvilek a parlamentních Pat a Matů k těmto schopným kapitalistickým vykořisťovatelům !

        • jo to máte pravdu..k likvidaci poctivého obuvnického řemesla je třeba schopnost a píle.. a velká dávka megalomanství..to všechno Baťa měl.. a babiš je podobně "talentovaný"

        • vanhorne

          "by ho neschopní a líní napadali úplně stejně"

          A co kdyz je to opacne a ti neschopni a lini Burese obdivuji, protoze citi, ze je jednim z nich a stejny jako oni? Politovanihodny narod ktery si zvoli byvaleho estebackeho fizla jako sveho premiera. Predstavovat si, ze Bata v dnesni dobe by se choval jako Bures, je nehoraznost. Na character slusneho cloveka nema vliv kde, kdy a do jakeho regime se narodi. "Every country has the government it deserves". Joseph de Maistre (1753 – 1821) Kazda zeme ma takovou vladu jako si zaslouzi.

        • Pavel.Jegl

          Tahle slova jsem, Romku V., v Baťově knize nenašel. Zato je používali komunisté, od Gottwalda
          po Semelovou.

          • Můj děd se u Bati vyučil a velmi záhy se osamostatnil, vytrval až do znárodnění. Jeho popis skutečnosti jsem, Pavle Jégle, v Baťově knize rovněž nenašel, nicméně komunistou nebyl.

  • vanhorne

    Bata a Bures, ti maji spolecne jenom to 'B' v prijmeni, jinak jsou jako nebe a dudy.Bata nemlel pantem jako koza, ale konal a dokazoval to svymi skutky. Nemaval na verejnosti graphy a brozurkami ani nezvanil o svych planech aby oslnil a omracil spolecnost. Bata kdysi svetoznama znacka kvality a duvery. Agrofert a Capi Hnizdo znacky ceho, vykonnych cerpadel dotaci? Pristipkar Bures nezna nic jineho, jenom mektat jak mu nevdecny svet ublizuje, zvanit o svych ruzovych snech a grandioznich planech, podobnych byvale bolshevicke dvouletce a naslednym petiletkam. Vsechno co byvaly prodavac hnojiv Petrimexu a estebacky fizl umi.

    • dzixy

      Teda Tobě zřejmě musel nějak Babiš ublížit😎😀

      • vanhorne

        "musel nějak Babiš ublížit"

        Bures mi neublizil, protoze jsem nesezral zadnou z jeho koblih, ktere on cpe do tech svych baranu a ti chudaci pak trpi motolici.

  • Předvolební kampaň bude víc než nudná a scénář známe už dneska. 

    Pan Babiš a jeho političtí marketéři jistě najdou další koncepci se kterou půjdou do voleb. To asi nebude žádné překvapení. nějaké heslo už najdou. 

    Mě by spíš zajímalo, co přitažlivého pro občany této země navrhne pan Fiala s panem Bartošem. Jsou to dvě hlavní opoziční strany. 

    Nadávkami na Babiše to nevyhrají a obávám se, že ničeho jiného nejsou schopní. To potom pan Babiš vyhraje celkem snadno. 

    • Ale proč by se opozice namáhala přijít s něčím dobrým  a novým. V klídku to odsedí  za nic neodpovídají a prachy se jim zvedají. Žádná křeč.

  • Jestli to psal Jegl, tak to stojí za hovnooooo. Netřeba to ani číst.......

  • Není to opravdu čestný člověk ten ministerský předseda.Pořád vymýšlí nějaké triky jak vymámit z EU peníze.To co ostatní okolo dělají běžně, je tady podrobeno převeliké kritice.Takový novinářský boršč.Se dobře sedí v redakci za bukem a s minimálním přehledem ale obrovskou dávkou sebevědomí se namastí "kvalifikovaný" článek.Že by se tedy přidalo nějaké východisko samozřejmě nehrozí.Takové žalování a bědování ve stylu Piráti 2019.Ještě, že je to tady zadarmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit