Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je korupce jako hrom.Soudruh estébák Bureš, největší kritik korupce a výsledek.Stejně jako Rath
  • Já se jen divím jakémusi Vondráčkovi(pisateli tohoto článku),když zná princip jak vydélat balík jako vydělal Babiš,proč to neudělal taky?Nemusel teď psát články závisti.
  • Snad už nebude trvat dlouho a ta vládní partička půjde oblbovat někam jinam.
  • A to je ten Bureš, který kritizuje z korupce pravici a sám hrabe miliony.Co jiného než toto se dá očekávat od soudruha estébáka
    • Ten titul jsi získal kde Vlku na policajtské potažmo na ESTbácké Sorboně,raději mlč kašpare! *12* *12*
    • A ještě si myslí, že nějaké drobné stáhne od soukromníků pokladnami. Jenže tam se plete. Pokud chce ještě více peněz, tak by měl zakázat danění a odliv peněz ze zdejšího hnoje. Vyrobit jednoduchý zákon : Zde vyděláš, zde zdaníš a bez vyjímek !
  • Nechte Babiše na pokoji, po létech politik ze kterýho není na bl-tí.
    • ANO, už mu je líp *14*
  • Já jsem ho volil s celou rodinou, protože nám dal koblihu.
    • nekraďte prosím moji přezdívku. Děkuji.
      • Mně taky občas někdo napíše s moji přezdívkou a přitom to nepíši, co naděláš.
    • Nechceš koblihu? Tvoje chyba!
      • Dej si koblihu, od Babiše voní, ale pokud ji hned nesníš tak ti ztvrdne a chytne plíseň. Babišovo hnutí bude mít trvání, jako ta kobliha.
    • Kolik je Vás v rodině? Pošlu ti 2x tolik koblih s marmeládovou náplní aby jsi si osladil život.
  • To zaplatil Kalousek? *11*
  • Babiš přiděluje lidi na správná místa a ti
    přidělují peníze na správná místa..
    Mysleme si o Kalouskovi své..ale s Babišem
    má bohužel pravdu...že je zloděj.
  • Babiš daní doma v republice.Voliči ODS v daňových rájích.A pomatenec Fiala chce těm co platí doma ty daně odpustit. No má to logiku ?
  • Jenom slepá závist neschopných poslanců; však je to vidět na fungování tohoto státu-poslanecká sněmovna 90% neschopných hlupáků *10*
    • Vždyť jsme je sami zvolili. *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit