Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdejší klasika. Vyhlášený balamutič a překrucovač Hlídací čokl napíše kravinu a už to tady máme jakože na přetřes. Snůška namixovaných poloinformací mistrovsky vpletená do jakože aktuálního stavu nám má snad předestřít zrcadlo?Populista je ten kdo odmítá nazývat věci pravými jmény. Ten kdo po pravdě říká že celou Evropu nám rozhádaly vyžírky z gumových člunů?Než sem vetřelci dorazili - klid pohoda vzájemné návštěvy přdstavutelů a presidentů.Nyní - nevraživost nekomunikace.Teprve až opravdu vyženeme posledního vetřelce z poslední italské vesničky, bude v EU zas opravdová pohoda.Do té doby směrem k vetřelcům platí izolace, nekomunikace a permanentní připomínání jim. Tady jste špatně. Moc špatně. Mazejte odkud jste přišli.

    • Kdo je vyžene ty vosle, 90 letej sekáč trávníku Pilný nebo šikmookej pinokio či estébácký Jánošík co bere i chudejm nebo schnilá brambora z Vysočiny co se chodí učit stabilizovat společnost do Číny?A sotva jim pošlou kačky Saudové tak je svorně uvítaj a o vražděných novináří s americkým občanstvím jen dobře ale hlavně potichu.

      • No MaRťane už od pohledu budeš velký myslitel, evropského formátu. Takový všeználek v gumákách a kárované košili.Je to pohroma jak se gumy tobě podobné dorvou ke klávesám a prskají kraviny na kohokoliv. A navíc tady zaprasí tolik vzácného místa. To zkoušej u tebe doma, v prasečím chlívku vyprávět takové hlouposti prasátkům v okolí.

        • leklá rybko máš to těžký když musíš reagovat i na dle tebe vidláky🙂si se změnil károvaná košile místo oranž vesty ale tupost ta ti zůstala

  • náprava západní Evropy bez války už není možná, já vím, že válka bude a bude strašná

  • Náprava bude určitě těžší a hlavně bude trvat velmi dlouho, rozhodně déle, než rozkradení tehdejšího "národního majetku", který de fakto majetkem národa byl.


    • po 89 se rozkradlo co mohlo , ale zapomínáte že zaostávání začalo za komunistů kteří do SSSR naházeli prosperitu za 40 let.Ještě před týdnem by mi nenapadlo že Babiš je poslední stavidlo které stojí v cestě prokremelskému a pročínskému absolutistovi z hradu aby se opřel o polojaponskou okatoumůru která za kačky udělá s těma šikmejma očičkama všechno , at jsou kačky z Kremlu či odjinud ,snad už chybí jen eshop Jarmíra Soukupa s tou svojí ještě né rudou hvězdičkou.

      • KIMCID

        martinko a teď tu o karkulce :D

        • Zmůžeš se ty ..... také někdy na věcný komentář, nebo jen dle svého zeMANofilckového vzoru je blbě slintáš.

          • Kim se určitě  v článku poznal jako příznivec( MZ+AB+TO)můr. 

            Článek je  shrnutím polistopadového vývoje a je v něm hodně pravdy, ale co teď s tím? a není to jen o situaci v ČR ,ale v celé Západní Evropě i USA,nebál bych se k tomu přiřadit i Rusko ač je deklarováno jako soupeř.Osobně mi to připadá že ta spotřební totalita narazila na limit - tím je vymírání a ještě hledá vůdce-populistu který jí z toho vyvede.Když přes svoje patery křížky vidím jak snadno se dnes mluví o válce a bez internetu lidi skoro brečí a utíkají k 70 leté mamince , no nevím ,snad se z toho probudíme.Já jsem rád že jsem v životě prožil 89 i ty 90 kdy  i normální člověk toužil po svobodném americkém snu postarat se o sebe a něco dokázat , třeba se to nepovedlo ale jde o to to aspoň zkusit a nečekat na ty "vůdce" kteří stejně dovedou tu společnost do erdele,jak nás učí dějiny.Dějepis - nauka mrtvých ze kterých by se měli živí poučit.

            • KIMCID

              No tady je vidět že nálepkuješ a víš prd že? Takovej je celej demoblok že?

              No Zemana jsem volil.Babiše ne a Okamuru ne,natož komunisty.Ale je krásně vidět že když nemáš názor tak musíš automaticky druhé nálepkovat nebo urážet.

              • Reakce na příspěvek:

                jak se z lesa tak se do lesa ,podívej se na své reakce a pak povídej o nálepkách svazáku ,soudruhu🙂.V každém případě má MZ AB TO s tebou něco společné ,tipnu si narcismus.Vždy když píšu tak jen svoje názory a když reaguju tak zpravidla až po napadení,nejsem asi nejlepší křestan a do kostela nechodím ,ale držím se zásady ukaž přívětivou tvář , když tě někdo dá facku tak mu nastav svojí "druhou tvář" a pořádně ho zmasti,tak si to pravidlo vykládám já.A pamatuj nikdo není pán a už vůbec ne v prostoru internetu kde jsou všichni děsně silní.

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  ŘEKNU TO TAKHLE JSI SOUDRUH A VÍC MĚ NEZAJÍMÁŠ.

                  • Reakce na příspěvek:

                    🙂🙂🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit