Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Vím s tebou a tvým rudým fotrem

  • vanhorne

    "Ano jeho otec kamarád s nácky no to sedí"

    Mozna ano, mozna ne. Deti nezodpovidaji za hrichy svych rodicu. Neboj se, nejsem jeho verici. Jen tak pro zajimavost, kdybys nahodou nevedel s kym se Bures kdysi kamaradil a spolupracoval, klidne se zeptej, rad ti to prozradim.😂

  • vanhorne

    "Jste vy při smyslech, jarda-jana?"

    I kdyby nebyl, zije na Hrade? Nezije, tak co. 

  • vanhorne

    👍

  • KIMCID

    Jo Kryl Karel ten už hned od začátku Havla nazval prasetem.A ta tvá moudrost je ti k ounu.

  • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.",

    praví dávná moudrost. Tak se připravte, zase budeme rýt d.žkou v zemi, jak svého času zpíval Karel Kryl, dej Pán Bůh věčnou slávu.

  • Nechtěla jsem to napsat tak tvrdě, ale - z agenta Bureše mi je skutečně nevolno...

  • KIMCID

    Ano jeho otec kamarád s nácky no to sedí

  • Dnes jsem shlédl zprávy na ČT. V Praze instalovali "mluvící trouby"  Na tělese jsou  jmenovky autorů-stisknete příslušné tlačítko a trouba spustí!

    Navrhuji instalovat tuto "troubu" i v Parlamentu. Stačilo by stisknout tlačítko u jmen- Pekarová-A Damová, Fijala, Stanjura, Babiš a přístroj spustí  obvyklé mantry a liturgie. 

  • Ano, to je to "Nejsme jako oni". Dostalo se jim generálního odpuštění a ty rudé bestie místo toho, aby si toho vážily, tak jenom převlékly kabáty a jede se dál.


  • KIMCID

    Přesně Havlova výchova se nezapře

  • A čekal snad někdo něco jiného? Vždyť "to" ovečky volí: dostaly koblihu a věří, že bude líp. Pro ty naše "vládce" jsou slova jako čest, pravda, morálka stále sprostými slovy.

  • A byli někdy tihle dva při smyslech? Musí to být nějaké pohnutí mysli. 

  • Jarda-Jano vy ste úplně mimo pan Babiš úspěšně vyřadil z provozu takové vysmažence jako je opilec kalousek, student politiky fijala a fanatiky jako jsou piráti a standové a přidal důchodcům jako nikdo před ním. Protože ví, že s nástupem umělé inteligence by šel výkon ekonomiky takovým způsobem nahoru, že to bude větší rozdíl než po pádu komunistů. A to všechno v době pandemie, kdy zemi suveréně a správně vedl zatímco slabší povahy zmateně blábolili, mi máme vyčištěné trubky na pivo, tak proč neodevřít to nám nedává smysl. Nebo napdl prašan, tak proč neotevřít skyareáli no a protože nejezdili vleky, tak se nechali tahat rolbou tam se pěkně nakazili mezi sebou a zemřelo 30000 lidí. Nebo děti se moc těší do školičky tak proč se mají učit doma to nedává smysl jenže malí drzounkové přenáší kovid ze všech nejvíc. I andělé už jich mají dost a přestali je chránit lépe řečeno z nich začali dělat malé blbečky. Poslali jim vajíčko kidersuprice a uvnitř je mimoň to mají být Ufoni z hvězd. Pointa je v tom, že mimoňové jsou tyhle nevychované dětičky 😎 já jako věřící jsem si všiml, že v Bibli stojí, že "Dějiny světa jsou odpradávna zapsány v nebesích kam je uložili andělé to jsou ti muži z dávnověku naslovo vzatí." A na břehu řeky Polux river u města Glen Rose v Texasu si je možno prohlédnout jejich zkamenělé stopy staré 70 milionů let.

  • Jste vy při smyslech, jarda-jana?

  • vanhorne

    "Jiní ho nemusí - jako např. já..."

    To ja znam lidi kteri kdyz vidi nebo slysi Burese, zezelenaji a udela se jim spatne od zaludku. Dva z nich jsou byvali koblihari.😂

  • To co ten slovenský estébák předvedl ve svém projevu je zralý na to, aby táhl na Slovensko ,protože v civilizované zemi nemá co dělat! On a Orbán jsou z jednoho vejce!Nacionalismus ,rasová nesnášenlivost, patří  do východních stepí a nebo na Hortobágy!

  • josef.chmela

    Správně. Psi stěkají ale karavana jde dál.

  • No, já vždycky demokratickou stranu, něco kolem středu. Ale s přibývajícím věkem se asi budu blížit k filosofii našich babiček, že:

     "Všichni to jsou stejný prevíti a já se jim na ty volby raz dva tři...." 

    No jo, ale já tam zatím vidím pořád mezi těmi prevíty diametrální rozdíly, tak se to snažím hodit těm menším prevítům...😉😀

    No, a ty? Pochlub se! 🙂

  • Sněmovní folklór, opozice mi připomíná zlostně poštěkávající ratlíky. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit