Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celé je to jenom trapná předvolební fraška.

    Je tam televize a tak se panáčci (místy i panenky) vykecávají, co to dá.

    Předvolební kampaň zdarma. 

    Kdyby tuhle vládu 2x odvolali, Babiš to doklepe s podporou Pana prezidenta. To je přeci jasné i svazačce Pekarové a pohůnkům z ODS a udavačům od Pirátů. 

    • Z hlediska vládnutí je to k ničemu, ale hraje se o voly-če. Takže komunisti se museli odkopat. Nejdřív tvrdili, že vládě nedůvěřují a nakonec ji podpoří. I když nepřímo. 

      Mezi voly-či sosanů, komunistů, SPD, trikolory a spol to může způsobit přesuny.

      😎

      • dzixy

        Kamile, a kam ty??😇😎

        • No, já vždycky demokratickou stranu, něco kolem středu. Ale s přibývajícím věkem se asi budu blížit k filosofii našich babiček, že:

           "Všichni to jsou stejný prevíti a já se jim na ty volby raz dva tři...." 

          No jo, ale já tam zatím vidím pořád mezi těmi prevíty diametrální rozdíly, tak se to snažím hodit těm menším prevítům...😉😀

          No, a ty? Pochlub se! 🙂

  • josef.chmela

    Babiš udělal dobře, že odešel ze sálu. Alespoň dal najevo co si o žvanění demoopozice myslí.

    • vanhorne

      "Alespoň dal najevo co si o žvanění"

      Ten by o zvaneni mohl prednaset na UK, takovy je to pasak. Ve zvaneni vojak, v uzitecnych cinech mrzak v sebechvale GENERAL.🙂

      • KIMCID

        Podle stylu psaní nepřednášíš tam? Protože kdo nic neumí učí. To by na tebe sedělo.

      • dzixy

        Zřejmě neposloucháš "perly", které hlásají Pekarová a Fiala. No, a pozadu nezůstávají ani Piráti a tzv. Starostové. Chovají se jako rodilí  politici a staří ostřílení "kozáci". Ne, ne, pravicová politika ano, ale ne s těmi, co se chovají jako trotlové. Urážka??? Nikoliv, stačí si zapnout televizi, vysílající jednání Parlamentu. Tak třeba dnes, od rána "jednají" a hlasování nikde, a je již 19:11, nebo např. Volný zakládá svůj blok atd., atd. Každé jednání důkaz.

      • Gorobilypes

        Eee a česky?

    • Ne - tím dal jasně najevo, že se chová jako rozmazlený malý spratek = řve na poslance a neunese a není schopen přijmout, nebo alespoň tolerovat, jiný názor, než je ten jeho...

      Zapomíná, že my NEJSME jeho zaměstnanci...!

      Skutečné chování STBáka - teď se za ně mstít...🤮

      • Gorobilypes

        A proč? Opozice se opakuje co by tak slyšel nového?

        • Od agenta Bureše slyšíme již několik let stále to samé - je to politická kampáň proti němu...

          • dzixy

            A má pravdu, je to kampaň. I tvůj příspěvek je toho důkazem. Tak dobře jej znáš, že o něm tak píšeš pokaždé. Jsi pouze kecal, který se zde realizuje. Jinde zřejmě nic-moc.

            • Je vidět, že mě neznáš...

              Agenta Bureše známe všichni...

              Někdo je z něho nadšený - zřejmě jako ty...

              Jiní ho nemusí - jako např. já...



              • vanhorne

                Reakce na příspěvek:

                "Jiní ho nemusí - jako např. já..."

                To ja znam lidi kteri kdyz vidi nebo slysi Burese, zezelenaji a udela se jim spatne od zaludku. Dva z nich jsou byvali koblihari.😂

                • Reakce na příspěvek:

                  Nechtěla jsem to napsat tak tvrdě, ale - z agenta Bureše mi je skutečně nevolno...

      • josef.chmela

        Hloupé, pokrytecké a rozvracečské názory demoopozice se nesmí tolerovat, ty se musí přímo přehlížet a reagovat na ně opuštěním sálu. dobře udělal, stejně jako komunisté.

        • Jasně - soudruh agent Bureš šel za svými soudruhy...

          Říká se  - vrána bráně oči nevyklobe...

  • Na tuto schůzi Parlamentu se nejlépe hodí reklamní slogan:

    "Sada vrtáků v plastovém kufru"

  • Opoziční kašpaři ... 

  • Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu.

    praví dávná moudrost. A my jsme se s rudofašisticku čili komunistickou minulostí , s jejími hlasateli a nositeli nevyrovnali. Bohužel.

    • Gorobilypes

      Jinak správně je to :Kdo se nepoučil z dějin, musí je znova prožívat.“ —  Jean Paul Sartre

      • vanhorne

        "Jinak správně je to"

        Kdy to rekl, protoze neco v tom smyslu reklo uz nekolik lidi pred nim.😉

        • KIMCID

          No říct mohli co chtěli ,ale on tomu dal punc sebe. A jemu je ten výrok přisuzován

    • Gorobilypes

      No právě nevyrovnal jsi se

  • dzixy

    Další pokus skomírající "pravice" pod taktovkou zanikající TOP09.  Není vše dobré, ale není ani vše zlé, jak tvrdí naše nejspravedlivější pravice, která větší část našeho bohatství po revoluci probendila, nebo rozkradla. Dnes dělají ty nejmorálnější, zejména TOPka / Kalousek/ a ODSka / Topolánek a spol ./ Kážou vodu a pijí víno a mají  kecy, že by ani farář tolik spravedlivého nevymyslel.

  • josef.chmela

    To je jedinné správné co mohou komunisti udělat. Přece se nezůčastní tzv. demoopoziční šaškárny.

    • ... nezúčastní...

      Šaškárna je právě to, že komouši opustí při hlasování sál...

      Hlavně, že měli plné huby toho, jak agentova vláda neplní jejich požadavky...

      • dzixy

        Z tvého příspěvku cítit, jak je ti to líto, že nedůvěra nebude😛

        • Nemáš pravdu - po pravdě je mi to celkem šumák  = za chvíli budou volby...

          Teď by se stejně nic nezměnilo...

      • Gorobilypes

        Komunisté vytýkají vládě jiné věci Ne to co demoblok

      • josef.chmela

        Děkuji, pane učiteli. Příště si dám pozor, hlavně mně nedávejte 5.

        Babišova vláda neplnila požadavky KSČM a proto ji přestali komunisti podporovat. Ale pořád je to menší zlo než hlasovat (a tím podporovat)  se zdivočelou, pokryteckou a mocichtivou demoopozicí.  A diskutovat bok po boku s opozičními kecaly, to je pod úrovní jejich strany.

        • Diskutovat bok po boku a podporovat komouše - to je pod úroveň slušného člověka...

          • dzixy

            Možná, že zde je někdo, kdo je komunista, nebo jim fandí, proč se potom zde zdržuješ ty??

            • A proč ty...?🤔

          • vanhorne

            "pod úroveň slušného člověka..."

            Jak se rika "Svuj k svemu", vrabci k vrabcum voli k volum.😀

          • josef.chmela

            Opravdu nechápu proč tu zbytečně smrdíš a diskutuješ a nejsi ve svém kanálu, když tady každého, kdo s tebou nesouhlasí, označuješ za komunistu.

            • Ale Chmelo 🐒 já neoznačují každého za komouše, pouze ty, kteří jimi jsou...

              S tebou 🐒 nesouhlasím a komoušem té nenazývám...

              Snad to tvá hlavinka pochopí...🤔

  • To co ten slovenský estébák předvedl ve svém projevu je zralý na to, aby táhl na Slovensko ,protože v civilizované zemi nemá co dělat! On a Orbán jsou z jednoho vejce!Nacionalismus ,rasová nesnášenlivost, patří  do východních stepí a nebo na Hortobágy!

    • vanhorne

      👍

    • Jste vy při smyslech, jarda-jana?

      • vanhorne

        "Jste vy při smyslech, jarda-jana?"

        I kdyby nebyl, zije na Hrade? Nezije, tak co. 

      • A byli někdy tihle dva při smyslech? Musí to být nějaké pohnutí mysli. 

  • Sněmovní folklór, opozice mi připomíná zlostně poštěkávající ratlíky. 

    • josef.chmela

      Správně. Psi stěkají ale karavana jde dál.

  • Jarda-Jano vy ste úplně mimo pan Babiš úspěšně vyřadil z provozu takové vysmažence jako je opilec kalousek, student politiky fijala a fanatiky jako jsou piráti a standové a přidal důchodcům jako nikdo před ním. Protože ví, že s nástupem umělé inteligence by šel výkon ekonomiky takovým způsobem nahoru, že to bude větší rozdíl než po pádu komunistů. A to všechno v době pandemie, kdy zemi suveréně a správně vedl zatímco slabší povahy zmateně blábolili, mi máme vyčištěné trubky na pivo, tak proč neodevřít to nám nedává smysl. Nebo napdl prašan, tak proč neotevřít skyareáli no a protože nejezdili vleky, tak se nechali tahat rolbou tam se pěkně nakazili mezi sebou a zemřelo 30000 lidí. Nebo děti se moc těší do školičky tak proč se mají učit doma to nedává smysl jenže malí drzounkové přenáší kovid ze všech nejvíc. I andělé už jich mají dost a přestali je chránit lépe řečeno z nich začali dělat malé blbečky. Poslali jim vajíčko kidersuprice a uvnitř je mimoň to mají být Ufoni z hvězd. Pointa je v tom, že mimoňové jsou tyhle nevychované dětičky 😎 já jako věřící jsem si všiml, že v Bibli stojí, že "Dějiny světa jsou odpradávna zapsány v nebesích kam je uložili andělé to jsou ti muži z dávnověku naslovo vzatí." A na břehu řeky Polux river u města Glen Rose v Texasu si je možno prohlédnout jejich zkamenělé stopy staré 70 milionů let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit