Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vender

  Co na to říct autore, že fotbal je hrozně užitečný? To asi sotva. Ať si svojí zábavu platí každý sám...

 • Premiér tak nenápadně po vlně kritiky vycouval a rázem otočil, aby si nerozhádal lid.....

  Autor jaksi pozapoměl dodat, jaký lid. Asi ten z těch neziskovek. Protože pro seškrtání těch určitých by byla většina národa....

 • Dokonce i Babiš může občas říci něco, co je pravda...

  • Pochopitelně to ten slovenskei estébáckej do.ytek nemá ze svý tykve.

   • Od tebe to sedí, máš v hlavě totálně n*sráno, b*bečku.

 • Každý neůspěch toho estébáckýho hov.da,prospívá naší zemi.

 • Jo kdyby neziskovky čoboláka chválily tak jim přiklepne klidně trojnásobek.🙂🙂🙂

 • KIMCID

  Japa je to s uprchlíky:

  https://zvraceny.cz/content/82913-pecko-z-krety

 • Budiž.  Problém je ale v tom že neziskovek každým rokem přibývá  a částka na jejich provoz se neustále zvětšuje. Za posledních 10 let se takřka zdvojnásobila. Bylo by záhodno tento trend alespoň zastavit.
 • A přece se točí!  Řada  neziskoček nejenže, žije z peněz těch,  kteří  tvoří  materiální hodnoty, ale jim ve skutečnosti škodí.  Chce to doopravdy pořádnou analýzu!  Už to, že se ve všech mainstremovych prostředcích tak obhajuje jejich "činnost " budí opravdové  pochybnosti. 

  • Pro čobola nenažraného není důležité co dělaj neziskovky ale aby mu TI nemrvilo loupení z fondů EU,protože kdyby Ondráčka z TI s OLAFem čobola nekritizovali tak jim dá co hrdlo ráčí ale samozřejmně si 90 % odkloní k sobě na účet.

 • Zkorumpovaná kleptokratická mafie to je to, co dnes vládne ve Východoevropských zemích. Liší se to jen mírou brutality s jakou to potlačuje projevy demokracie a protesty občanů. Kdyby jim do toho nezasahovala Amnesty International a EU byli bychom dávno zpátky ve fašo-socíku, akorát veškerý majetek by nepatřil KSČ, ale vládnoucí oligarchii, že ANO? Agrofert je největší neziskovka. Bez dotací je 4 miliardy v minusu každý rok.

  • Jo tak jest a to jsou tyto informace veřejně dostupné,čoboleček nenažraný úspěšně podniká ? , 🙂ale dotace mu vyvažují  ztrátu a on by vlastně byl na tom hůř než bezdomovec v exekuci.

   • Zajímalo by mě, odkud berete své úžasné informace. Pokud nahlédnu do
    veřejně přístupné konsolidované účetní uzávěrky AGROFERTU, pak ve
    stručnosti:

    - dotace přijaté v roce 2015: 1,467194 mld.Kč / daň z příjmů 2015: 2,249 342 mld.Kč

    - dotace přijaté v roce 2016: 1,502 594 mld.Kč / daň z příjmů 2016: 1,505 490 mld.Kč

    - konsolidovaný výsledek hospodaření 2015: 8,614 499 mld.Kč / 2016: 7,786 008 mld.Kč


    to beru z kterékoli stránky, na neziskovku to nevypadá. Je možné, že se
    pánové Ernst a Young spletli - dokážete ukázat, kde a v čem?

    Děkuji.
 • dzixy
  Václav Štefan, autor článku, má jistě také svou "neziskovku". Jinak by jim tolik nefandil.  Všechna čet těm neziskovkám, které opravdu vykazuji slušnou činnost úměrnou výdajům. Zda jsou to některé neziskovky ze sféry sociální pomoci / dost málo a duplikuji se / nebo věnující se sportu. Těm opravdu čest. Babiš má pravdu, když chce kontrolovat na co neziskovky vydávají peníze. Jistě z hrůzou zjistí, že většina dotací jde na platy několika málo lidem tvořící jakési vedení neziskovky. Většina funkcionářů tzv. neziskovek, které vykazují činnost akorát ve spotřebě dotací na sebe, si z neziskovky udělala výnosné povolání. A tam má Zeman pravdu, když nazývá ty neziskovky vyžíkami a já hyenami na státních penězích. Na penězích náš všech. Smutný to pozůstatek po Havlovi. 
  • Babiš nikdy nemá pravdu!!!

  • Největší neziskovka (mínus 4 miliardy ročně) je Agrofert dále 3 nadace Václava Klause a fotbalisti. Dotace a příspěvky mají jít těm ,kdo to opravdu  potřebuje tak to bylo myšleno  prezidentem Václavem Havlem. S Klausem, jézeďáky a fotbalovými bafuňáři to  má dost málo společného.

   • Zajímalo by mě, odkud berete své úžasné informace. Pokud nahlédnu do veřejně přístupné konsolidované účetní uzávěrky AGROFERTU, pak ve stručnosti:

    - dotace přijaté v roce 2015: 1,467194 mld.Kč / daň z příjmů 2015: 2,249 342 mld.Kč

    - dotace přijaté v roce 2016: 1,502 594 mld.Kč / daň z příjmů 2016: 1,505 490 mld.Kč

    - konsolidovaný výsledek hospodaření 2015: 8,614 499 mld.Kč / 2016: 7,786 008 mld.Kč

    Ať to beru z kterékoli stránky, na neziskovku to nevypadá. Je možné, že se pánové Ernst a Young spletli - dokážete ukázat, kde a v čem?

    Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit