Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vender

    Co na to říct autore, že fotbal je hrozně užitečný? To asi sotva. Ať si svojí zábavu platí každý sám...

  • Havla jsem nemusel pro jeho chování k událostem po 2 sv. válce ,odsun ,omluvy apod. a k jeho postoji k bombardování Srbska, ale naše ČR měla mezinárodní obdiv,u Klause tam je to půl napůl a s amnestií za hranu ,Zeman to je ovado jedna báseň,na 21.8. do Číny ,doufám že neveze zvací dopis,hovory z Lán radši ani neposlouchat ,jeho žblebty o pussy,točení se k Kremlu,kde je vítaným patolízalem a doporučení stíhaného čobola aby vládl s okatoumůrou a Filipem který tvrdí že nás v 68 obsadili Ukrajinci tak to už není ani na mozek ze sraček.Jo doktore určitě tam je diagnoza, ale ovado zůstane ovadem a podvodník podvodníkem i přes kecy obou o boji proti korupci.

  • Já měl namysli notorika,nevzdělaného a retardovaného režiséra,dramatika a v neposlední řadě pitomce Havla.Ten přivedl primárně naší zemi cu-grunt.

  • Od tebe to sedí, máš v hlavě totálně n*sráno, b*bečku.

  • Pochopitelně to ten slovenskei estébáckej do.ytek nemá ze svý tykve.

  • Úroveň daňového zatížení v jednotlivých státech a posice ČR v žebříčku se opravdu tak výrazně změnila? Děkuji za přípomínku, dobrý muži, to jsem nevěděl.


  • Přesně!

    Babiš si to uvědomil v roce 2011 a neprodleně založil neziskovou Nadaci Agrofert, přes kterou financoval cizí neziskové organizace. Jestli funguje dosud, nezjišťoval jsem a ani nebudu.

  • Daně z roku 2011 jo? Srandisto.

  • Zajímalo by mě, odkud berete své úžasné informace. Pokud nahlédnu do
    veřejně přístupné konsolidované účetní uzávěrky AGROFERTU, pak ve
    stručnosti:

    - dotace přijaté v roce 2015: 1,467194 mld.Kč / daň z příjmů 2015: 2,249 342 mld.Kč

    - dotace přijaté v roce 2016: 1,502 594 mld.Kč / daň z příjmů 2016: 1,505 490 mld.Kč

    - konsolidovaný výsledek hospodaření 2015: 8,614 499 mld.Kč / 2016: 7,786 008 mld.Kč


    to beru z kterékoli stránky, na neziskovku to nevypadá. Je možné, že se
    pánové Ernst a Young spletli - dokážete ukázat, kde a v čem?

    Děkuji.
  • Premiér tak nenápadně po vlně kritiky vycouval a rázem otočil, aby si nerozhádal lid.....

    Autor jaksi pozapoměl dodat, jaký lid. Asi ten z těch neziskovek. Protože pro seškrtání těch určitých by byla většina národa....

  • Zajímalo by mě, odkud berete své úžasné informace. Pokud nahlédnu do veřejně přístupné konsolidované účetní uzávěrky AGROFERTU, pak ve stručnosti:

    - dotace přijaté v roce 2015: 1,467194 mld.Kč / daň z příjmů 2015: 2,249 342 mld.Kč

    - dotace přijaté v roce 2016: 1,502 594 mld.Kč / daň z příjmů 2016: 1,505 490 mld.Kč

    - konsolidovaný výsledek hospodaření 2015: 8,614 499 mld.Kč / 2016: 7,786 008 mld.Kč

    Ať to beru z kterékoli stránky, na neziskovku to nevypadá. Je možné, že se pánové Ernst a Young spletli - dokážete ukázat, kde a v čem?

    Děkuji.

  • Dokonce i Babiš může občas říci něco, co je pravda...

  • Babiš nikdy nemá pravdu!!!

  • Každý neůspěch toho estébáckýho hov.da,prospívá naší zemi.

  • Zkuste se podívat sem:https://www.finance.cz/zpravy/finance/388121-kde-jsou-v-eu-nejvyssi-a-nejnizsi-dane/, abyste příště neplácal hlouposti.

    Je pěkné, že znáte slovo čoboláček, ale když k němu nedokážete zformulovat větu, je celý půvab pryč.

  • Opilec prezidentem a opakovaně pověřuje usvědčeného lháře, trestně stíhaného , sestavováním vlády.

  • Neziskovek se nezastávám, ale to co tvrdíte se děje v ekonomicky silných státech kde je malé danové zatížení.Tady řešíte neziskovky a celému hnutí nenažranýho čobola nevadí jak funguje neefektivně sociální systém v České republice,nojo ale báby na sociálce a neoprávněně sociálně slabší čoboláčkovi nevadí neb vědí že když drží hubu tak dostanou co chtějí.

  • ANO to je pravda.Babišovi nezáleží na tom co bude s ČR neboť sám je ekonomický migrant a skutečně pokud se mu podaří propojit svoje ekonomické zájmy s uprchlíky tak jich sem natáhne miliony ,stejně tak jako Okamura.Klidně je možné že pokud se Babišovi nepovede ovládnout ekonomiku státu tak je sem zavleče i z pomstichtivosti.

  • Jo tak jest a to jsou tyto informace veřejně dostupné,čoboleček nenažraný úspěšně podniká ? , 🙂ale dotace mu vyvažují  ztrátu a on by vlastně byl na tom hůř než bezdomovec v exekuci.

  • Pro čobola nenažraného není důležité co dělaj neziskovky ale aby mu TI nemrvilo loupení z fondů EU,protože kdyby Ondráčka z TI s OLAFem čobola nekritizovali tak jim dá co hrdlo ráčí ale samozřejmně si 90 % odkloní k sobě na účet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit